Treść opublikowana przez Grabek94
-
Przekodowanie Concerta I
No, to w jaki sposób mam go przekodować ? Uzyskałem informacje, że żeby dostać sie komputerem do radia, muszę mieć CAN.
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
No tak, ale niby dwa rodzaje zacisków, z tego co koleś w sklepie mi mówił przy kupnie nowych klocków do kompletu. U mnie są te wieksze 158mm:decayed: ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ---------- Jest mi ktoś w stanie pomóc co do Concerta? Marze o tym, żeby to grało jak poprzedni Concert.
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Jak narazie zostaje ori powierzchnia, renowacja jeśli chodzi o kolor będzie na wiosne. ---------- Post dopisany 22-10-2013 at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany 20-10-2013 at 17:52 ---------- Hamulce od 2.5TDI na miejscu , hamują jak złe, a co najważniejsze nie biją. Wpadł Concert od Panasonica, tylko musze go przekodować, zeby grał jak mój Blaupunkt (ktoś wie jak to zrobić mając przedlifta?) Do tego przednie lampki US i xenon na dniach. Dokumentacji fotograficznej brak z racji, że zapomniałem wziąć aparatu:facepalm:
-
Przekodowanie Concerta I
Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy jest jakiś sposób na przekodowanie Concerta, jeśli mam przedlifta , czyli bez magistrali Can.
-
Concert 2 na miejsce Concert 1
I da się go wymienić jakoś ?
-
Concert 2 na miejsce Concert 1
No dobra, a jeśli chodzi o regenerację potencjometru w concercie I to takie coś wystarczy, żeby to działało jak należy ? Jeśli tak, to jak to wymienić ? Radio Audi Concert Chorus 1 regulator potencjometr (3635928336) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Ja narazie musze kupić silniczek do lampy, od skody fabii pasują podobno ? ---------- Post dopisany 20-10-2013 at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany 18-10-2013 at 17:43 ---------- Z racji, że nie mogę się zająć nowymi hamulcami, bo nie mam klocków do kompletu, to taki mały weekendowy modzik z tyłu, czyli lampy USA Na przednie też niedługo przyjdzie pora.
-
Concert 2 na miejsce Concert 1
Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy możliwa jest wymiana radia Concert1 na Concert2 P&P jeśli chodzi o podłączenie zmieniarki i działanie wszystkich funkcji ?
-
Stukanie w drzwiach pasażera
W zasadzie to stało się to ( teraz o tym pomyślałem) po myciu dzis rano samochodu, to może mieć jakiś związek?
-
Stukanie w drzwiach pasażera
No a własnie działa, tylko ze moge ją przy użyciu lekkiej siły zsunąc w dół, a od strony kierowcy nie ma takiej opcji.
-
Stukanie w drzwiach pasażera
Z klamką już był problem. To jest inny dzwięk, taki głuchy. Mam szukać w drzwiach luźnych elementów czy coś ? W pierwszym wątku pisałem o szybie, nie ma tam nic co mogłoby się połamać/odpaść ?
-
Stukanie w drzwiach pasażera
Pasażer , a raczej pasażerka raczej głosowo wyraża zwątpienie i chęć zwolnienia, niż stukajac A własnie co do wahaczy jak jest wieksza nierówność to tego nie slychać, tylko np stary nierówny asfalt , kocie łby czy bruk. Poza tym wahacze były niedawno sprawdzane, zero luzów, wygląda na to, że to gdzies we wnętrzu.
-
Migająca czerwona kontrolka od ręcznego + kontrolka czerwona na fisie "Bremse"
Właśnie chciałem napisać dokładnie to samo. Stąd pytanie, jak długo stał. U mnie było to samo, gdy akumulator zaczynał padać.
-
Moje prace
Może masz jakiegoś znajomego , którego poleciłbyś do wykonania pracy przy samochodzie takiego samego typu jak Twoje prace ? Byłbym u Ciebie już dawno , gdybym nie miał całej PL do przejechania.
-
audi a4 b5 wymiana zarowki mijania
Mistrz riposty
-
Migająca czerwona kontrolka od ręcznego + kontrolka czerwona na fisie "Bremse"
Powiedz, jak długo samochód wcześniej stał ?
-
Stukanie w drzwiach pasażera
Witam, po wymianie zawieszenia na twardsze na nierównościach zaczęło coś stukać mi w drzwiach pasażera lub w okolicach schowka, tak jakby coś się poluzowało/nadłamało i telepie na nierównościach. Czy ktoś wie, co to by mogło być, żeby zawęzić poszukiwania ? Coś od szyby ? Dodam, że prawą szybę da się używając lekkiej siły obniżyć, gdy jest np, do połowy otwarta, z lewą się tak nie dzieje. Czy to może być jakiś ogranicznik który nie wiem , odpadł i się tłucze?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Oj tam, ja od zawsze chciałem Audi. Poza tym to nie chodzi o wiek. Dużo wieśniaków ma przecież powyżej 30-tki
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Jak widzicie staram się ratować wizerunek młodych ludzi jako "młodziaków kupujących tanie B5 zamiast e36"
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
I teraz rozkmina dnia jak to zrobić żeby było tak, jak sie należy
-
amortyzator tył-różnice kombi sedan, przedlift polift
Jeśli chodzi o sedan/avant to podchodzą jedne do drugich , ale polift i przedlift sie różnią, da się zamontować poliftowe do przedlifta , ale bedą się tłukły bo miejsce na ogranicznik odboju i na taką półokrągłą gumową cześć w polifcie jest sporo wyżej. Wiem, bo ostatnio sam przechodziłem batalie o to.
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Hmm, ciekawe , a gdzie można dostać takie coś i co z tym zrobić ?
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Stoje przed tym samym dylematem i chyba zaryzykuję, zawsze można to zerwać przecież
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
No ja też myśle o tym , oczywiście funkcjonalność wstecznego spadnie dość mocno, ale warto spróbować
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Coś się wymyśli napewno. ---------- Post dopisany 17-10-2013 at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2013 at 16:40 ---------- Myślę nad zrobieniem sobie takich lamp , co wy na to ? Folia z SickStickers bardzo dobrze by się do tego nadawała.