Treść opublikowana przez Grabek94
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Jeśli chodzi o prostowanie to na Hołdu Pruskiego jest taki gościu. Może i prostuje dobrze, ja nie wiem, bo oddawałem na spawanie pęknięcia. Nie oddam tam nic nigdy więcej z innego powodu. On ma starożytne maszyny, na których "wyważa" koła Manualne, z jakimiś wskazówkami , potem okazało się, że miałem niedoważenie 60 a on powiedział "ok, można jeździć" nie dając ciężarków xD
-
Oświetlenie wnętrza
Dzięki za pomoc, właśnie chodziło mi o kolegę TOMNIK, o którym mowa w wątku
-
Oświetlenie wnętrza
Witam. Wertuje to nasze forum, przeglądam i nie mogę trafić na kolegę zajmującego się wykonywaniem profesjonalnego oświetlania wnętrz, którego temat już gdzieś widziałem. Ma chyba na imię Tomek(?). Ktoś pomoże?
-
[ALL B5] A4 B5 Avant w klimacie "S-ki"
Widać dużo pracy włożonej w tą B5 na + . Zastanów się tylko nad lampami przednimi ori
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
MTM- Motoren Technik Mayer to niemieka firma tuningowa specjalizująca się głównie w VAGach. Ich rzeczy są bardzo dobrej jakości, także nieźle trafiłeś
-
Cięzko kreci.
Może być też wina pompy wspomagania.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Gdzie dokładnie?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ok, przejadę się i zobacze jak to wygląda. Mam nadzieje, że warto
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
To o tej wiem, bywam tam dosyć często w sezonie letnim, ale pytałem o tą "za 20zł wszystko"
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Generalnie chciałbym z myjni wyjechać samochodem który nie ma syfu na lakierze, brudu na felgach itp. a wydaje mi się, że bezdotykowa ciężej ogarnia takie tematy, szczególnie po zimie. Gdzie jest ta kompleksowa myjnia? A ja mówiłem o myjni, która była w okolicy ulic Gierczak i Kwiatkowskiego, tam jest dużo garaży, jeden z nich był solidnie powiększony w każdym kierunku i dawno temu pamiętam, że myli tam bardzo dobrze samochody.
-
Jak i ktoredy kabel od aku do wzmaka
Jeśli jednak chcesz bezpośrednio z akumulatora to przez obudowę ECU możesz się dostać do wnętrza samochodu.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
No ja dziś tam byłem właściwie, spryskałem piana aktywną, ale nie szorowałem, bo bałem się o lakier. No i samochód nie do końca domyty ;/ Kiedyś była taka myjnia gdzieś w garażach na północy i za 20zł robili pełne mycie z suszeniem, ale nie wiem czy to dalej funkcjonuje.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Poleci mi ktoś w Koszalinie dobrą myjnie? Mam na myśli taka nieautomatyczna, żeby nie niszczyć lakieru, ale z kompleksowym myciem, osuszaniem itp.
-
szarpiecie po odjęciu gazu
Przyłącze się do pytania, mam to samo u siebie.
-
Jazda bez płynu w układzie wspomagania kierownicy
Nie regeneruj, każdy odradza. Lepiej kupić używke. Z a6 nie wiem, czy podejdzie. Budyniowa maglownica przynajmniej do mnie nie podchodziła.
-
Jazda bez płynu w układzie wspomagania kierownicy
Ja dałem tanio, 450 z pompą i wysyłką.
-
Jazda bez płynu w układzie wspomagania kierownicy
Ciężko będzie moim zdaniem:kwasny:
-
Jazda bez płynu w układzie wspomagania kierownicy
Może wystarczy, generalnie płyn ucieka przy skręcaniu czy już tak wywalone, że przy jeździe na wprost też?
-
Jazda bez płynu w układzie wspomagania kierownicy
Ojciec Octavia 1.9TDI AGR jechał całe miasto (jakieś 10-15km) bez płynu i nic się nie stało. Różnica jest taka, że u niego pompa była cicho, nie odzywała się wtedy wcale. Także nie wiem.
-
Czy mozna kupic zestaw naprawczy do lampy ?
Kolega gwerty głównie się tym zajmuje. Możesz też napisać do kogoś, kto ma części z poliftów. Lampy też powinni mieć.
-
[ALL B5] Audi S4
Moim zdaniem obecne felgi lepsze. Są masywniejsze i jest ich więcej Jedyne, co bym zmienił, to to, żeby ta klatka była mniej widoczna, np pomalowana w jakiś grafit czy czerń.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Dziękuję
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
A jeśli chodzi o płukane? Jaka zastosować i jak? Z góry przepraszam, to napewno jest na którejś ze 126 stron tego wątku. Liczę, że jakaś dobra dusza oszczędzi mi wertowania każdej z nich.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
No to możesz mi opisać generalnie co i jak zrobić oraz po co dokładnie mam sie zgłosić do kolegi Dzika ?
-
Problem przy odpalaniu A4 B5 97 1.8 125km B+G
U mnie ten problem jest tego typu, że jak mam mało paliwa to długie kręcenie występuje, a jak doleje z 10L benzyny to wszystko ok. Wyczytałem gdzieś, że cofa mi sie paliwo do baku, gdy jest go mało. Wtedy dłużej trwa, żeby doleciało do silnika.