Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grabek94

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grabek94

  1. Jeśli chodzi o prostowanie to na Hołdu Pruskiego jest taki gościu. Może i prostuje dobrze, ja nie wiem, bo oddawałem na spawanie pęknięcia. Nie oddam tam nic nigdy więcej z innego powodu. On ma starożytne maszyny, na których "wyważa" koła Manualne, z jakimiś wskazówkami , potem okazało się, że miałem niedoważenie 60 a on powiedział "ok, można jeździć" nie dając ciężarków xD
  2. Dzięki za pomoc, właśnie chodziło mi o kolegę TOMNIK, o którym mowa w wątku
  3. Witam. Wertuje to nasze forum, przeglądam i nie mogę trafić na kolegę zajmującego się wykonywaniem profesjonalnego oświetlania wnętrz, którego temat już gdzieś widziałem. Ma chyba na imię Tomek(?). Ktoś pomoże?
  4. Widać dużo pracy włożonej w tą B5 na + . Zastanów się tylko nad lampami przednimi ori
  5. MTM- Motoren Technik Mayer to niemieka firma tuningowa specjalizująca się głównie w VAGach. Ich rzeczy są bardzo dobrej jakości, także nieźle trafiłeś
  6. Grabek94 odpowiedział(a) na Gutterman temat w Układ Jezdny
    Może być też wina pompy wspomagania.
  7. Gdzie dokładnie?
  8. Ok, przejadę się i zobacze jak to wygląda. Mam nadzieje, że warto
  9. To o tej wiem, bywam tam dosyć często w sezonie letnim, ale pytałem o tą "za 20zł wszystko"
  10. Generalnie chciałbym z myjni wyjechać samochodem który nie ma syfu na lakierze, brudu na felgach itp. a wydaje mi się, że bezdotykowa ciężej ogarnia takie tematy, szczególnie po zimie. Gdzie jest ta kompleksowa myjnia? A ja mówiłem o myjni, która była w okolicy ulic Gierczak i Kwiatkowskiego, tam jest dużo garaży, jeden z nich był solidnie powiększony w każdym kierunku i dawno temu pamiętam, że myli tam bardzo dobrze samochody.
  11. Jeśli jednak chcesz bezpośrednio z akumulatora to przez obudowę ECU możesz się dostać do wnętrza samochodu.
  12. No ja dziś tam byłem właściwie, spryskałem piana aktywną, ale nie szorowałem, bo bałem się o lakier. No i samochód nie do końca domyty ;/ Kiedyś była taka myjnia gdzieś w garażach na północy i za 20zł robili pełne mycie z suszeniem, ale nie wiem czy to dalej funkcjonuje.
  13. Poleci mi ktoś w Koszalinie dobrą myjnie? Mam na myśli taka nieautomatyczna, żeby nie niszczyć lakieru, ale z kompleksowym myciem, osuszaniem itp.
  14. Przyłącze się do pytania, mam to samo u siebie.
  15. Nie regeneruj, każdy odradza. Lepiej kupić używke. Z a6 nie wiem, czy podejdzie. Budyniowa maglownica przynajmniej do mnie nie podchodziła.
  16. Ja dałem tanio, 450 z pompą i wysyłką.
  17. Ciężko będzie moim zdaniem:kwasny:
  18. Może wystarczy, generalnie płyn ucieka przy skręcaniu czy już tak wywalone, że przy jeździe na wprost też?
  19. Ojciec Octavia 1.9TDI AGR jechał całe miasto (jakieś 10-15km) bez płynu i nic się nie stało. Różnica jest taka, że u niego pompa była cicho, nie odzywała się wtedy wcale. Także nie wiem.
  20. Kolega gwerty głównie się tym zajmuje. Możesz też napisać do kogoś, kto ma części z poliftów. Lampy też powinni mieć.
  21. Moim zdaniem obecne felgi lepsze. Są masywniejsze i jest ich więcej Jedyne, co bym zmienił, to to, żeby ta klatka była mniej widoczna, np pomalowana w jakiś grafit czy czerń.
  22. A jeśli chodzi o płukane? Jaka zastosować i jak? Z góry przepraszam, to napewno jest na którejś ze 126 stron tego wątku. Liczę, że jakaś dobra dusza oszczędzi mi wertowania każdej z nich.
  23. No to możesz mi opisać generalnie co i jak zrobić oraz po co dokładnie mam sie zgłosić do kolegi Dzika ?
  24. U mnie ten problem jest tego typu, że jak mam mało paliwa to długie kręcenie występuje, a jak doleje z 10L benzyny to wszystko ok. Wyczytałem gdzieś, że cofa mi sie paliwo do baku, gdy jest go mało. Wtedy dłużej trwa, żeby doleciało do silnika.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.