Treść opublikowana przez Grabek94
-
Modyfikacja lamp i halogenow- swiateczna choinka czy pomyslowy mod ?
Wejdź sobie na stronę Sick-Stickers.pl - Najlepsze naklejki w najlepszych cenach! - sick-stickers.pl tam znajdziesz folie do oklejania lamp. Polecam
-
Gwint FK piszczenie
U mnie też jest lewa strona przód. Gdy otworze maske i zaczne bujać samochodem, to taki dźwięk, jakby tarł metal o metal. Nie mam pojęcia co to może być. Gwint założony 2 tygodnie temu. Zaczeło odzywać się wczoraj. Jakieś pomysły?
-
[ALL B5] moja A4
Lusterka nie lepiej w kolor nadwozia? Powiedz coś o tych kołach i oponach, bo faktycznie duże.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
O Urbaniaku ja też pisałem, cwaniak i omijać go szerokim łukiem. Za to polecam Dydaka. Co do sprawdzenia B7 najlepiej do ASO moim zdaniem. Przetrzepią ją porządnie
-
Pompka centralnego, spalona?
Nie tylko uszczelka lampy może być powodem. U mnie np brakowało tego gumowego "koreczka" w ściance nad lampą od strony klapy bagaznika i tamtędy lała się woda, z tym, że u mnie akurat z lewej strony. A co do bezpieczników, to właściwie nie wiem czemu tak jest, że paląc bezpiecznik od lampek w bagażniku (tak, zrobiłem zwore jakimś cudem przy zabawie z ledami:decayed: ) nie działa też pompka centralnego, tak jakby to było zasilane wszystko jednym przewodem.
-
Pompka centralnego, spalona?
Skoro chciałbyś wykluczyć inne usterki, to rozumiem, że bezpieczniki sprawdzałeś tak? U mnie niedziałająca pompka i podświetlenie było spowodowane spaleniem bezpiecznika przy zabawie z oświetleniem bagażnika.
-
Brak świateł wstecznych przy wbiciu biegu wstecznego
Ok, wielkie dzięki:wink:
-
Brak świateł wstecznych przy wbiciu biegu wstecznego
Jakiego rzędu to są pieniądze? Można to kupić poza serwisem?
-
Brak świateł wstecznych przy wbiciu biegu wstecznego
Rozumiem, że innej opcji nie ma?
-
Brak świateł wstecznych przy wbiciu biegu wstecznego
Witam. Mam taki problem, że zaczem przy wbijaniu wstecznego nie włączają mi się swiatła wstecznego a co za tym idzie parktronic też nie. Nie zdarza się to cały czas, ale dziś np kilka razy. Czasem wystarczy luz i jeszcze jedno wbicie i działa, ale jest to denerwujące. Czy wina leży po stronie czujnika włączającego światła wstecznego czy może być inny powód?
-
[ALL B5] Landara by Woolf
Ja bym zdjął ten znaczek z tylnej klapy. To nie jest S4. Reszta na +
-
[B5 AFN] A4 Patrycjusza _gewinde_18"_
Pomyśl nad poliftowymi lampami
-
ABS załącza się przy niskiej prędkości
Jeśli kolega Dev mógłby powiedzieć co może być przyczyną takiego zachowania to by było świetnie. U mnie był gwint wkładany i własnie coś takiego sie dzieje, ze hamuje normalnie a potem sie kopie w pedał przed samym zatrzymaniem w szybkim tempie.
-
szarpiecie po odjęciu gazu
Mechanik to powie "ten typ tak ma" Wymieniać po kolei w ciemno wszystko to też nie bardzo.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
I do Urbaniaka kolejka na kilka dni, jeśli nic się nie zmieniło.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Dydak Serwis na ulicy Kupieckiej w Koszalinie
-
Zwykłe a4 b5
To znaczy, że sam go tam nakleiłeś?
-
jakie nalepsze świece zapłonowe
Właściwie to podjadę zapytać i do ASO. Co oni proponują w tym temacie.
-
Zwykłe a4 b5
Czyli sprowadzona ze Szwajcarii Ciekawe czy są jakieś dalsze plany.
-
jakie nalepsze świece zapłonowe
Właśnie nie rakieta, ale nie chce, żeby tak jak teraz rok (10tys km) po kupnie 3-elektrodowych na zimnym silniku wypadały mi zapłony. NGK 1-elektrodowe jak kupie to będą ok? Jest ich wiele więc szukać jakichś konkretnych?
-
Zwykłe a4 b5
Seria seria, widziałbym tu lampy poliftowe z przodu
-
jakie nalepsze świece zapłonowe
A jeśli mam gaz w ADRze to lepiej kupić jednoelektrodowe? Jeśli tak to jakie?
-
[ALL B5] moja A4
Z Waszej winy stłuczka?
-
[ALL B5] Audi S4
Bo od kiedy i ja mam takie, to rzuca mi się w oczy jego brak
-
[ALL B5] Audi S4
Myślisz o prawym dużym lustrze, czy na razie nie masz do tego głowy?