Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grabek94

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grabek94

  1. Grabek94 odpowiedział(a) na knapior temat w 1.6
    No i masz odpowiedź, jeśli jest tak samo jak w ADR to na obudowie filtra powietrza masz taki zaworek mały, używkę kupisz za 20zł , poprawa w dynamice po jego wymianie u mnie była dość spora.
  2. No a kwestia przyciśnięcia jej ? Mocna taśma wystarczy czy ściski jakieś ?
  3. Grabek94 odpowiedział(a) na nitol temat w 1.6
    Koledze chodziło o to, że rzadszy olej może pownikać w miejsca z nagarem, które uszczelniaja silnik np na tulejach cylindrowych i powodują, że nie bierze oleju, a z rzadszym może wypłukać te nagary i silnik zacznie palić olej. Dlatego np ja nie chce przechodzic na 5w40, bo mimo małego przebiegu poprzedni właściciel lał 10w40.
  4. Koledzie w Golfie IV odpadła listwa drzwiowa (ta w połowie wysokosci drzwi) Macie jakieś propozycję klejów/taśm, żeby ją przymocować spowrotem ?
  5. Still in progress ---------- Post dopisany 30-10-2013 at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany 27-10-2013 at 00:12 ---------- Taka mała i tania pierdoła pękła ze starości, a płyn chłodniczy leciał i leciał sobie z tyłu silnika Do ogarnięcia pozostała odma oraz brzęczący wydech i można z powrotem wrócić do modów nie mechanicznych
  6. Grabek94 odpowiedział(a) na jams231 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Opis też by się przydał jakiś
  7. No dobra , jutro kolejna próba będzie. Tym razem inny kolega z innym kompem i vagiem.
  8. Brudna daje nieodpowiednią ilość powietrza.
  9. Okazało się, że u mnie zawiniła taka oto część. Przykrecone to to jest do głowicy z tyłu i ciekło mi z tego dość mocno przy łączeniu właśnie z głowicą.
  10. Jest taka możliwość. Aczkolwiek nie zwróciłęm uwagi na producenta.
  11. U mnie płyn tak samo z maksiumum do poniżej minimum schodził i się zatrzymywał i jeździłem tak bardzo długo, aż dziś zaczęła mi pipczeć kontrolka a płynu może z 2cm nad tym przewodem do zbiorniczka. Co to może być ? Nie widzę, żeby coś ciekło, było mokro itp pod maską jak i we wnętrzu sucho.
  12. pisało tam ze łączenie , próba 1 2 3 4 5 i ze nie może nawiązać połączenia.
  13. Ok, dzieki za rady. Jutro już sie musi udac. ---------- Post dopisany 28-10-2013 at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany 27-10-2013 at 14:07 ---------- Otóż jest taka oto sytuacja, że mimo podłączenia radia do złącza diagnostycznego (sprawdzone milion razy, czy dobrze) radio nie chce sie połączyć. Ono wtedy powinno się świecić ? Bo moje jest zgaszone:facepalm:
  14. Najprościej, to pojedź na stację diagnostyczną. Powinni Ci za darmo ustawić je, jak należy, żeby nie oślepiać nikogo.
  15. Najpierw musze sie przejechac z kims kumatym i niech on posłucha, czy to wogóle dochodzi z drzwi ---------- Post dopisany 27-10-2013 at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2013 at 22:55 ---------- Kilka dni po zlokalizowaniu, że to gdzieś w drzwiach, stukanie znikło. Także po problemie
  16. Tył mi gra , ale nie ma wcale bassu , nie ma tej jakości dzwięku co w blaupunkcie + przednie lekko harczą. Wkurzające ze płacisz 200zł z myślą ze koniec udręki z głośnościa , a to gra do d*py.
  17. No ale jak koleś mówi, ze on tam mial ustawione 500 ileś , a ja powinienem miec np 207 to chyba jest różnica co ? po to chce to sprawdzic i ewwntualnie dostosować.
  18. Problem jest taki jak pisałem na początku. Gra ujowo jakość dzwięku, tony i wszystkie inne parametry są gorsze niż w blaupunkcie. Standard, przód pasywne , tył aktywne. Na radiu nic takiego się nie wyświetla. Poprostu objawy jakby było ustawione pod inny zestaw czy coś, bo gra inaczej niz moj blaupunkt.
  19. Na stole. Jakiś tam program do VAGowania. Nie mam pojęcia. Jutro probujemy znowu to odopowiem na dokładniejsze pytania.
  20. No i teraz pytanie po której stonie leży wina, skoro radio gra , wszystkie funkcje działają itp. Jutro probujemy jeszcze raz.
  21. No poprzedni właściciel radia coś tam zmieniał. Miał inny zestaw głosników , ja mam przód pasywne , tył aktywne , a on mial 4 takie same z tego co mowi + ustawiana obsluge fisa i jakichs tam pierdół. Zrobił sobie zupełny misz-masz w ustawieniach, ale twierdzi ze ładnie u niego grało. Poprostu musze wziąć 2 radia i w Panasonicu ustawić dokładnie tą samą liczbe co w Blaupunkcie. Koniec filozofii. Teraz musze tylko to zrobić
  22. W czym może tkwić problem, że blaupunkt gada, a panasonic nie ma ochoty się połączyć z vagiem ?
  23. Ty najpierw ogarnij ten swój samochód, żeby równo chodził Pomysł moim zdaniem bardzo dobry + szczytny cel. Jak będzie bliżej terminu to pogadamy o tym.
  24. Pytanie było czy z wtyczki VAG wychodziły 3 przewody ( + - K ) idące do radia , napewno dobre piny podpiąłęś ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.