Treść opublikowana przez Grabek94
-
mułowaty silnik
No i masz odpowiedź, jeśli jest tak samo jak w ADR to na obudowie filtra powietrza masz taki zaworek mały, używkę kupisz za 20zł , poprawa w dynamice po jego wymianie u mnie była dość spora.
-
Przyklejenie listwy drzwiowej
No a kwestia przyciśnięcia jej ? Mocna taśma wystarczy czy ściski jakieś ?
-
Wymiana popychaczy
Koledze chodziło o to, że rzadszy olej może pownikać w miejsca z nagarem, które uszczelniaja silnik np na tulejach cylindrowych i powodują, że nie bierze oleju, a z rzadszym może wypłukać te nagary i silnik zacznie palić olej. Dlatego np ja nie chce przechodzic na 5w40, bo mimo małego przebiegu poprzedni właściciel lał 10w40.
-
Przyklejenie listwy drzwiowej
Wielkie dzięki
-
Przyklejenie listwy drzwiowej
Koledzie w Golfie IV odpadła listwa drzwiowa (ta w połowie wysokosci drzwi) Macie jakieś propozycję klejów/taśm, żeby ją przymocować spowrotem ?
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Still in progress ---------- Post dopisany 30-10-2013 at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany 27-10-2013 at 00:12 ---------- Taka mała i tania pierdoła pękła ze starości, a płyn chłodniczy leciał i leciał sobie z tyłu silnika Do ogarnięcia pozostała odma oraz brzęczący wydech i można z powrotem wrócić do modów nie mechanicznych
-
moje a4
Opis też by się przydał jakiś
-
Przekodowanie Concerta I
No dobra , jutro kolejna próba będzie. Tym razem inny kolega z innym kompem i vagiem.
-
Czyszczenie przepustnicy w A4 B5 1.8 ADR
Brudna daje nieodpowiednią ilość powietrza.
-
Ubywający płyn chłodniczy
Okazało się, że u mnie zawiniła taka oto część. Przykrecone to to jest do głowicy z tyłu i ciekło mi z tego dość mocno przy łączeniu właśnie z głowicą.
-
Przekodowanie Concerta I
Jest taka możliwość. Aczkolwiek nie zwróciłęm uwagi na producenta.
-
Ubywający płyn chłodniczy
U mnie płyn tak samo z maksiumum do poniżej minimum schodził i się zatrzymywał i jeździłem tak bardzo długo, aż dziś zaczęła mi pipczeć kontrolka a płynu może z 2cm nad tym przewodem do zbiorniczka. Co to może być ? Nie widzę, żeby coś ciekło, było mokro itp pod maską jak i we wnętrzu sucho.
-
Przekodowanie Concerta I
pisało tam ze łączenie , próba 1 2 3 4 5 i ze nie może nawiązać połączenia.
-
Przekodowanie Concerta I
Ok, dzieki za rady. Jutro już sie musi udac. ---------- Post dopisany 28-10-2013 at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany 27-10-2013 at 14:07 ---------- Otóż jest taka oto sytuacja, że mimo podłączenia radia do złącza diagnostycznego (sprawdzone milion razy, czy dobrze) radio nie chce sie połączyć. Ono wtedy powinno się świecić ? Bo moje jest zgaszone:facepalm:
-
Regulacja świateł
Najprościej, to pojedź na stację diagnostyczną. Powinni Ci za darmo ustawić je, jak należy, żeby nie oślepiać nikogo.
-
Stukanie w drzwiach pasażera
Najpierw musze sie przejechac z kims kumatym i niech on posłucha, czy to wogóle dochodzi z drzwi ---------- Post dopisany 27-10-2013 at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2013 at 22:55 ---------- Kilka dni po zlokalizowaniu, że to gdzieś w drzwiach, stukanie znikło. Także po problemie
-
Przekodowanie Concerta I
Tył mi gra , ale nie ma wcale bassu , nie ma tej jakości dzwięku co w blaupunkcie + przednie lekko harczą. Wkurzające ze płacisz 200zł z myślą ze koniec udręki z głośnościa , a to gra do d*py.
-
Przekodowanie Concerta I
No ale jak koleś mówi, ze on tam mial ustawione 500 ileś , a ja powinienem miec np 207 to chyba jest różnica co ? po to chce to sprawdzic i ewwntualnie dostosować.
-
Przekodowanie Concerta I
Problem jest taki jak pisałem na początku. Gra ujowo jakość dzwięku, tony i wszystkie inne parametry są gorsze niż w blaupunkcie. Standard, przód pasywne , tył aktywne. Na radiu nic takiego się nie wyświetla. Poprostu objawy jakby było ustawione pod inny zestaw czy coś, bo gra inaczej niz moj blaupunkt.
-
Przekodowanie Concerta I
Na stole. Jakiś tam program do VAGowania. Nie mam pojęcia. Jutro probujemy znowu to odopowiem na dokładniejsze pytania.
-
Przekodowanie Concerta I
No i teraz pytanie po której stonie leży wina, skoro radio gra , wszystkie funkcje działają itp. Jutro probujemy jeszcze raz.
-
Przekodowanie Concerta I
No poprzedni właściciel radia coś tam zmieniał. Miał inny zestaw głosników , ja mam przód pasywne , tył aktywne , a on mial 4 takie same z tego co mowi + ustawiana obsluge fisa i jakichs tam pierdół. Zrobił sobie zupełny misz-masz w ustawieniach, ale twierdzi ze ładnie u niego grało. Poprostu musze wziąć 2 radia i w Panasonicu ustawić dokładnie tą samą liczbe co w Blaupunkcie. Koniec filozofii. Teraz musze tylko to zrobić
-
Przekodowanie Concerta I
W czym może tkwić problem, że blaupunkt gada, a panasonic nie ma ochoty się połączyć z vagiem ?
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Ty najpierw ogarnij ten swój samochód, żeby równo chodził Pomysł moim zdaniem bardzo dobry + szczytny cel. Jak będzie bliżej terminu to pogadamy o tym.
-
Przekodowanie Concerta I
Pytanie było czy z wtyczki VAG wychodziły 3 przewody ( + - K ) idące do radia , napewno dobre piny podpiąłęś ?