Treść opublikowana przez Grabek94
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Mam ADRa z przebiegiem 182tys. Oleju jakoś specjalnie nie ubywa. Mam zalanego Castrola 10W40. Chciałbym przejść na syntetyk. Co doradzicie i jak przeprowadzić całą operację żeby było dobrze?
-
Problem przy odpalaniu A4 B5 97 1.8 125km B+G
Pierwsze pytanie, ile masz benzyny w baku?
-
a4 b5 `97 1,6 benz + lpg .
Widać, że ktoś wczesniej już z nią działał. Lampy przód i tył II polift ma, więc pozytywnie. Pomyśl nad większą felga typu 17'' i trochę w dół
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Dydak Serwis na ulicy Kupieckiej w Koszalinie. Dobrze robią i nie zdzierają. Prezesik18 pewnie też to potwierdzi:wink:
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Nie lepiej przygotować je do lakierowania, a samą czynność zlecić komuś, co by cieszyć się z efektu?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
U mnie okolice Urzędu Skarbowego na Moniuszki. Stała pierwszy dzień poza garażem, bo skończył sie wynajem i ktos zaebał, ważne, że właśnie tylko 3 kapsle, ciekawe co z nimi zrobił. To już drugi raz się zdarzyło. Pierwsze kapsle mi zapieprzyli na początku lipca
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Jakby ktoś widział kapsle od 15'' ori alu na sprzedaż w koszalinie/okolicach , to dzis w nocy zaebali mi 3 (złapałem kapcia wiec czwarta była stalówka). Na odrowcie numer rejestracyjny podpisany był. ZK74250.
-
Ciężko odpala, czy to pompa ?
Kolego, ile masz benzyny w baku ? Zalej z 10 litrów i zobacz czy problem sie powtórzy. U mnie jest taki objaw długiego kręcenia, gdy poziom paliwa zbliża się do rezerwy. Wystarczy dolac benyzny i u mnie problem znika.
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Jakiś łeb przykleił tą starą na sylikon zamiast dać oryginalny oring. I było kap kap kap cały czas. ---------- Post dopisany 12-11-2013 at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany 31-10-2013 at 07:06 ---------- Okazuje się, że odmę da sie wymienić bez jakiejkolwiek ingerencji w układ chłodzenia . Pozostaje mi tylko kupić nowe letnie opony i można wracać do zaplanowanych modów ---------- Post dopisany 13-11-2013 at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2013 at 16:43 ---------- Taki tam setup zimowy na 15":decayed: Zdjęcie kalkulatorem, bo aparat padł ---------- Post dopisany 20-11-2013 at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2013 at 15:18 ---------- Coś cisza u mnie w wątku Prawe lustro z anglika on board Najbliższy planowany mod to wrezanie uchwytu na kubek z polifta w schowek przy przycisku awaryjnych. ---------- Post dopisany 18-12-2013 at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2013 at 16:46 ---------- Z racji, że zima to też brak modów. Zaczynam planować co na przyszły sezon i raczej pójdzie w mechaniczną strone. Mianowicie: - wymiana magla, bo powoli zaczyna cieknąć z uszczelniacza - wymiana sprzęgła z dwumasem - ewentualna wymiana poduszek pod silnikiem i skrzynia - gwint - przejście z 10w40 na na 5w40 - ogarnąć ogumienie na lato - dolna rozpórka oraz może górna - jakieś drobnostki typu xenon i skórzany mieszek W praniu pewnie wyjdzie coś jeszcze.
-
[B5 ARM] Brzydkie kaczątko - |_.iL PR!n(_,e / LilPrince
Fajnie, że ratujesz ją od śmierci. Pierwsze co zaplanuj do modyfikacji to lampy przednie poliftowe. Dużo dają do wyglądu, a jazda w nocy staje się przyjemniejsza
-
Słabe wspomaganie, pompa wyje, płyn się nie porusza
Syntetyk ? A co z tym, że jest bardzo agresywny w stosunku do wszelkich uszczelnień i dlaczego każdy zaleca mineralny ?
-
Hałas (chyba) przy zbiorniku paliwa..
Ja swój kupiłem za 20 zł Co do silniczka krokowego , to o ile mi wiadomo urządzenia jako takiego nie ma w naszych silnikach, tylko przepustnica ma to w sobie. Chyba że coś myle ? Co do falowania to trzeba jeszcze zrób adaptacje po wymianie tego zaworka. Napewno nie zaszkodzi.
-
Hałas (chyba) przy zbiorniku paliwa..
Na filtrze powietrza masz taki zaworek, z 2 przewodami. Na uruchomionym silniku nachyl się i posłuchaj czy cyka, jeśli nie to znaczy, że jest padnięty i silnik robi Ci podciśnienie w baku. Oprócz falowania jest to szkodliwe dla pompy, pływaka itp. U mnie własnie to było powodem falowania obrotów. Polecam kupić to na szrocie za śmieszne pieniądze.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Srebrzyste ori a co? Ciebie też widziałem pare razy w mieście, masz pomarańczowe rs i naklejke monstera na klapie z tyłu ?
-
[ B5 AHU ] Bogini oszczędności Danzan's - SPRZEDANA
No to w takim razie nie mam pytań i nic nie sugeruje. Życzę powodzenia w modach
-
[ B5 AHU ] Bogini oszczędności Danzan's - SPRZEDANA
Dokładnie o to samo chciałem zapytać. Przecież każdy wymienia prawe na duże co by lepiej widzieć, a tu kolega pragnie odwrotnie ?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Też je widziałem kilka razy. U mnie na osiedlu stoi klubowa B7 Avant czarna na 18'' RS6, ale nigdy nie moge spotkać właściciela.
-
Zużycie sprzęgła
Dobrze, więc narazie spróbuje odpowietrzyć. Gdzie jak można się do niego dostać albo co ew. muszę zdemontować?
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
No to ja właśnie o tym mówie. U mnie jest do zrobienia też własnie lewe nadkole i ogarnięcie pamiątki po zawistnym sąsiedzie na tylnych lewych drzwiach.
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
W planach powinno się znaleźć ogarnięcie powłoki lakierniczej co? Żeby wyglądała idealnie
-
Zużycie sprzęgła
Jak odpowietrzyć to sprzęgło ? Może coś pomoże. Możesz jakoś to opisać ? U mnie przebieg ori 181tys.
-
Zużycie sprzęgła
Więc rozumiem, że nie ma opcji podciągnięcia czegoś, żeby sprzęgło lepiej brało, tak jak sie to robiło w konstrukcjach prostszych samochodów?
-
Zużycie sprzęgła
W naszych Audicach mamy sprzęgło sterowane hydraulicznie czy w jaki sposób jest to rozwiązane ?
-
Zużycie sprzęgła
ze wstecznym mam problem juz długo, 1 i 2 wchodzą dosyć cięzko ale nie tylko po postoju. No, a co do kangurka to nie skacze jakoś szczególnie. ---------- Post dopisany 16-11-2013 at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany 10-11-2013 at 15:24 ---------- Czy jest możliwość jakiejś regulacji sprzęgła? Czy to niewykonalne ?
-
Zużycie sprzęgła
Witam. Jakie są takie najprostsze do wyłapanie objawy zużytego sprzęgła ? Narazie wszystko w miare wporządku, ale bierze bardzo wysoko i czasem czuje, jakby sie uślizgnęło.