Treść opublikowana przez Grabek94
-
lekkie ściąganie - Czy to wina naszych dróg .
Skoro temat dość rozwinięty , to chciałbym się dowiedzieć czy to, że na mokrym na kapciach 225/45 r17 zrywa przyczepność łatwiej niz na 195/65r15 to normalne ? Dziś np wpadła mi na rondzie w poślizg. Fakt , było ślisko i szybko, ale pytanie czy to normalne i mam zwyczajnie uważać czy nie powinno się tak dziać i mam coś padnięte?
-
Hokej w zderzaku
U mnie odbyło się to całkowicie darmowo przy okazji odświeżania lakieru na zderzaku. Kupiłem porysowany lekko. Także należało mu się
-
Podwyzszone obroty
Nie trzeba odłączać aku na noc. U mnie wystarcza około minuty-dwóch. Po tym czasie j.w i problemy powinny zniknąć.
-
lekkie ściąganie - Czy to wina naszych dróg .
Czyli mam rozumieć, że ściąganie TYLKO na kiepskich drogach jest winą nie wiadomo czego i mam się tym nie przejmować? Powoli się do tego przyzwyczajam, ale jest dziwnie jak czasem ucieka mi nie tam gdzie planowałem. Myślałem też o korekcie zbieżności, ale chyba skoro na poprzednich było dobrze, to teraz nie ma takiej potrzeby ?
-
Moja laleczka powerd by Tomekktm1
Jeśli chodzi o gałkę zmiany biegów to proponowałbym kupić od polifta. Koszt nie duży a wygląda o niebo lepiej od tej.Grill ze znaczkiem powinien wjechać. Reszta modów na +
-
Śruby stożkowe, a sferyczne
Chciałbym się dowiedzieć, czy jeśli otwory w felgach mam stożkowe, a śruby sferyczne, to czy jest to bezpieczne przy użytkowaniu? Wydawało się, że różnica nie jest duża. Pytam, bo chciałbym wiedzieć czy muszę kupić drugi komplet śrub do tych felg.
-
lekkie ściąganie - Czy to wina naszych dróg .
U mnie po założeniu 17'' 225/45 jest dokładnie to samo , na prostej równej drodze zero ściągania, a jak są koleiny, nierówne zakręty itp to czasem czuje, że mi w którąś ze stron ściąga samochód. To jest normalne przy tym profilu i szerokości opony ?
-
H.I.D albo HID zamaist H7
Pojawiło się pytanie o cyfrowe przetwornice. Co to takiego oraz co jest w niej lepszego od zwykłej?
-
Prawidłowe ciśnienie w oponach 17''
No ja mam teraz 2.6 przód i 2.4 tył. Jak było mniej to wyglądała jakby stała na kapciu:decayed: Fakt , nie jest jak na kanapie, ale nie boje się o felgi chociaż, a nie wszystkie dziury da się ominąć
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Z racji, że lakier jest dość istotny to moim zdaniem lepiej oddać na profesjonalna korekte lakieru, niż bawić się w to samemu
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Ja sobie zrobiłem listę celów i odhaczam po kolei
-
[ A4 B5 ] Audi 1.9 TDI 90km
No co tu dużo mówić. Full seria. Ja bym tak nie umiał nic nie modzić. Nawet jak planujesz ją zmienić to przez ten rok mogłaby cieszyć oczy
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Ja zrobiłem dokładnie tak samo. Cała kasa z pracy w wakacje poszła w Audi
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Ja większości zmian też dokonałem w wakacje. Ot dobry okres na mody "Felgi są wizytówką samochodu"
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Bardzo się zmieniła od maja, kiedy ją ostatni raz widziałem
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Jestem otwarty na propozycje
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Gwint na koszalińskich ulicach jest słabym pomysłem. Zwłaszcza że jeżdżę nią na codzień
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
No z racji, że oryginalny lakier mam to znaczki zostaną. W zasadzie to nie przeszkadzały mi nigdy:decayed:
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
BBSy obojętnie jakiego typu bardzo zmieniają wygląd samochodu. Jestem bardzo zadowolony z efektu jaki dały
-
Wymiana amortyzatorów - tył. <foto>
Za drugim razem, kiedy wiesz, co gdzie i w jaki sposób zdemontować to już szybka akcja. Z podnośnikiem poniżej godziny można się zmieścić
-
Felga marzeń do B5 ?
MTM Bimoto
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
A jeśli chodzi o te znaczki na błotnikach. To jest jakiś prosty sposób, żeby je zdjąć?
-
Temperatura silnika 1.8 5V ADR
A może visco działa cały czas i nie pozwala się rozgrzać silnikowi ? Zwłaszcza, że przy wyższych temperaturach otoczenia kolega pisze, że jest ok.
-
Prawidłowe ciśnienie w oponach 17''
Na klapce wlewu paliwa jest podane , ale chyba dla 15'' a nie dla 17'' , przecież im niższy profil tym większe ciśnienie musi być. Stąd moje pytanie ile dokładnie.
-
Prawidłowe ciśnienie w oponach 17''
Przód i tył tak samo ? Z przodu powinno być trochę więcej niż z tyłu tak ?