Treść opublikowana przez Grabek94
-
Wymiana amortyzatorów - tył. <foto>
O wiele łatwiej , kiedy nie trzeba demontować połowy wnętrza samochodu. W Q chociaż pomyśleli projektując.
-
Gdzie szunać numeru lakieru
Kto by zadawał sobie tyle trudu, żeby zrywać kilkunastoletnią naklejke i kleić w innym miejscu ?
-
Kanapa z avanta do sedana
Czyli oparcie tylnej kanapy by podpasowało ? Trzeba by zmienić tylko boczki ? Mam ten sam dylemat i nie mogłem znaleźć odpowiedzi
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
On to politechnika , a ja w ostatniej klasie jestem.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Mam z nim nieprzyjemność widywać się w szkole. Często przygląda się mojej ninuni. Ale gdy z nim gadam, to mówi ze potrzebuje samochód do jazdy, a nie do wyglądania. Troche boje się o przyszłość tej czerwonej rakiety. Swoją drogą bardzo ładnie utrzymane wnętrze miałeś
-
Moje auto - temat sie rozwija
Moim marzeniem jest mieć taka RS-ke w takim stanie jak Twoja. Ideał
-
Auto Detailing by eRBe - moje prace
Gdyby niedaleko mnie byli tacy ludzie, to mój samochód wyglądałby zupełnie inaczej
-
Gdzie szunać numeru lakieru
W książce serwisowej można to znaleźć najprościej. Wlepka w bagażniku nie zawsze jest w 100% czytelna niestety.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Kolego, ten gość z Bobolic jest uczniem koszalińskiej samochodówki, czasem przyjeżdża nią do szkoły, prezesik18 może go kojarzy, z klasy równoległej do mojej, mały gruby blondynek w okularach, wczesniej miał 80-tke. Najgorsze jest to, że nie planuje ŻADNYCH zmian w niej ;/
-
Problem z praca silnika
Jak dam do mechanika to wymieni wszystkie. Nie ma w moich stronach dobrych mechaników. Są wymieniacze części tylko Diagnozować to wole sam.
-
Problem z praca silnika
No żeby poruszać rolkami to chyba dam rade zdiagnozować co ?
-
Problem z praca silnika
Do puki nie ma mrozów to polatam z tym jeszcze. Dalej nie dostałem informacji, czy da się zdemontować pasek od osprzętu bez demontażu przodu. Wystarczy napinacz odgiąć i da rade go zdjąć ?
-
Problem z praca silnika
No to właśnie u mnie tak było. Ale zapalił normalnie, tylko troche wolniej kręcił.
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
A którędy dałeś przewody ? Przez puszkę od kompa ?
-
Problem z praca silnika
Pasek od osprzętu da się zdemontować bez ingerencji w pas przedni ? Nie mam warunków u siebie żeby cały przód zdjąć.
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Gdzie umieściłeś włącznik od kierunków USA ?
-
Problem z praca silnika
Dziś był VAG, zero błedów. Nie wiem co mam dalej myśleć. Doszliśmy z kolega, że te popiskiwania są albo przy alternatorze albo przy visko. Teraz tylko nie wiem jak mam dojść która rzecz jest winna.
-
Problem z praca silnika
Znaczy do rozpadnięcia to tej rolce jeszcze daleko, narazie tylko popiskuje i to też nie zawsze Dziś patrzyłem na ten płyn od pompy, to jest go tam z 1cm poniżej minimum. To może przez to wydawać te dzwięki ?
-
Problem z praca silnika
Vag bedzie jutro diagnoza, to napisze wnioski, a co do dzwięków, to to "piszczenie" jest zawsze, ale tylko jak przechodzi z jałowych na wyzsze na chwile i przestaje. Chyba to któraś rolka. ---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ---------- A co do pompy to płyn może się od tak zużyć ? Chciałbym uniknąć sytuacji, że wymiana nic nie da ;/
-
Problem z praca silnika
Witam Mam pewien problem. Ostatnio dzieją się dziwne rzeczy z moją b5. Otóż pierwsze co ,to dziwne dźwięki z silnika. Lekkie klekotanie z okolic pokrywy zaworów (wykluczyłem już łańcuszek, bo wszystko z nim ok) , czasem buczenie jakby pompy wspomagania , przy lekkim dodaniu gazu coś popiskuje, lecz nie jest to napewno pasek. Do tego dziś rano zamigotała mi kontrolka od hamulców mimo, że wszystko sprawne. Kilka pierdół, które mnie denerwują, bo nie wiem od czego zacząć poszukiwania. Dodam, że te usterki chyba nie mają żadnego związku ze sobą oprócz tego ze pojawiły się wszystkie, gdy spadły temperatury. Chciałbym prosić może nie tyle o diagnoze, co o pomoc w rozpoczęciu poszukiwań przyczyn tych rzeczy, wskazówki itp.
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Na strefie jest pusto to można fajnie się poustawiać na jezdni. Dowiem się też o inne miejsca , choćby na giełdzie
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Jak to mówił Mike z Fanów czterech kółek "felgi są wizytówką samochodu". A BBSy robią robotę moim zdaniem ---------- Post dopisany 23-09-2013 at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 22:17 ---------- Z racji, że powoli szykuje się do wymiany kompletnych hamulców przód i tył to może ma ktoś pomysł na jaki kolor prysnąć zaciski ? Czerwony jest dość interesujący, ale nie wiem czy nie będzie się za bardzo odznaczał od całości. Proszę o opinie
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Dużo zabawy z halogenami do przedliftowego zderzaka ?
-
lekkie ściąganie - Czy to wina naszych dróg .
Ciśnienie powietrza w kapciach jak najbardziej poprawne. Jeśli chodzi o opony to do 17'' węższa opona by była naciągnięta już. Coś za coś tak ? No własnie co do zawieszenia to cały przód jest w stanie wzorowym. Tył amortyzatory niedługo będą nowe , a tuleje są w stanie jeszcze zdatnym do jazdy. Coś jeszcze oprócz tego, że na mokrym jazda "kapelusznikowa" jest dla mnie zalecana ?
-
lekkie ściąganie - Czy to wina naszych dróg .
A niestabilność przy hamowaniu może być spowodowana tylnymi hamulcami ? Niby są nowe , wymienione przez poprzedniego właściciela , ale jakoś tak nie jestem pewien co do ich skuteczności. Dość duże zuzycie tylnych amorków też może być przyczyną tej niestabilności ?