Treść opublikowana przez Grabek94
-
Problem ze skokiem obrótów do 2tys przy porannym uruchamianiu
Ucieka mi płyn chłodniczy gdzieś. Wczoraj dolałem do połowy miedzy min i max, dziś rano odpalam, obroty do 2tys. Po tygodniu spokoju. To też nie ma żadnego związku no nie?
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Czarne się gubiły troche, teraz jest kozak
-
Wyposażenie bagażnika
A sama walizeczka nie ma wymiarów podobnych do tej wnęki ori na lewarek? Może by samą ją kupić i tam wpasować?
-
Problem ze skokiem obrótów do 2tys przy porannym uruchamianiu
Czy minimalnie zbyt wysoki poziom oleju może być tego powodem? Mechanik jak zalewał, to mu się nalało z pół milimetra powyżej tego zagięcia na gancecie.
-
Problem ze skokiem obrótów do 2tys przy porannym uruchamianiu
Właściwie to w mrozy -20 odpalała normalnie, więc nie mam pojęcia, czy jest to spowodowane temperaturą czy może jakimś jej "kaprysem"
-
Problem ze skokiem obrótów do 2tys przy porannym uruchamianiu
No fajnie, tylko martwi mnie, że zimny i "suchy" po nocy silnik odrazu przez pierwsze kilka obrotów wałem wskakuje na 2tyś obr. Generalnie od kiedy zrobiło się cieplej to problem nie występuje. Wtedy, kiedy zakładałem wątek było najpierw raz, potem dzień przerwy, 2 dni pod rząd i potem juz aż do dziś cisza.
-
Problem ze skokiem obrótów do 2tys przy porannym uruchamianiu
U mnie po Vagu wygląda to tak, że błąd składu mieszanki i 4 wtrysków był zawsze, tak mam instalację partyzancko założoną że tak wywala. Pojawiły się dodatkowo błąd ECU i błąd sterownika pompy paliwa, ale myślę, że może to mieć związek z system antykradzieżowym, którego raz zapomniałem rozbroić. Innych błędów niet
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
No i świetnie, o wiele lepiej by wyglądał jakby mu się nóżki nie rozłaziły
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Wiadomo, ale chodziło mi generalnie, czy konstrukcja zawieszenia przy takiej glebie powoduje zrobienie sie takiego negatywu, czy jest to celowy zabieg:decayed:
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
"Ogarnąć" w tym kontekście miało znaczyć pozbycie się negatywu. Więc zapytałem, bo o wiele bardziej by mi sie widziała taka gleba, ale z kołami normalnie w pionie.
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Ten negatyw z tyłu jest w jakiś sposób do ogarnięcia? Żeby koło stało w pionie. Bardziej by mi wtedy pasowało. Tak to fura kox
-
Problem ze skokiem obrótów do 2tys przy porannym uruchamianiu
Jasne, to zrozumiałe. Jak bede miał więcej info to napisze:)
-
Bulgotanie płynu wspomagania
Chyba lepiej najpierw sprawdzić przewód. Generalnie dlatego, że jest tańszy niż pompa
-
Problem ze skokiem obrótów do 2tys przy porannym uruchamianiu
Właściwie to takie gdybanie, ale czy np już padający rozrusznik, w sensie, nie rozłączający wtedy kiedy trzeba mógłby coś takiego spowodować? Myślę tak o różnych przyczynach zanim w końcu uporam sie z tym VAGiem.
-
Problem ze skokiem obrótów do 2tys przy porannym uruchamianiu
Ale co ma LPG powalić, skoro chodzi idealnie na benzynie i na gazie niezależnie kiedy itp? Od 3 dni nie moge znaleźć kabla od Vaga, jak coś bede wiedział to napisze tu. Dziwna sprawa, bo np dziś odpalałem rano i wszystko było wporządku, w sobote też np. Ciekawe jak bedzie jutro.
-
Problem ze skokiem obrótów do 2tys przy porannym uruchamianiu
Myślałem, że może to być jakaś typowa usterka Jutro podłącze vaga i dam znać co i jak.
-
Problem ze skokiem obrótów do 2tys przy porannym uruchamianiu
Witam, ostatnio, gdy zaczeło robić się cieplej pojawił się u mnie taki problem, że uruchamiając samochód po nocy odrazu po puszczeniu rozrusznika obroty skaczą do 2 tys obrotów i za sekunde spadają już do tych nominalnych 1200 na ssaniu. Pomoże mi ktoś, w czym może tkwić problem? Wcześniej to nie występowało.
-
podbijający pedał hamulca
Miałem to samo, po wymianie amorków, gdy mechanik stuknał w czujnik i go wsunął w uchwyt mocniej. Po odpowiednim ustawieniu problem znikł. To prawie napewno wina leży po stronie czujnika abs-u.
-
obniżenie zawieszenia
To co tam piszą na wlepce, a to co jest na samochodzie założone to mogą być 2 różne światy Tak jak kolega mówi, wklej zdjęcie to Ci powiemy jakie masz zawieszenie.
-
Wyposażenie bagażnika
Aha. Czyli mam wszystko zgodnie z ori. W sumie to szkoda, że nie wymyślili czegoś sensowniejszego na to miejsce.
-
Wyposażenie bagażnika
Witam, mam sedana z początków produkcji czyli 95r. Chciałbym się dowiedź jak umiejscowione w oryginale były narzędzia i lewarek. Z racji, że mam gaz, to jest to wszystko w tej wnęce pod podłogą po lewej stronie. Czy oryginalnie było to w jakiejś walizce czy lewarek był poprostu włożony bez żadnej osłony tak jak u mnie. Narzędzia mam w takim oryginalnym czarnym "worku". Chciałbym się dowiedzieć czy może to być bardziej ergonomicznie ułożone w bagażniku
-
Witam mam do sprzedania xperia z
Właściwie, to nie jest to dział sprzedam Więc wciąż czekam na info
-
Dziwne skrzypienie
Tzn ta część gumowa górnego mocowania miała jakies opiłki metalu i generalnie była już zużyta. Wymiana na inne mocowanie załatwiła sprawę, jest cisza. Co do nierówności, to skrzypienie może powodować suchość w wahaczach od strony zwrotnicy lub wywalony łącznik stabilizatora.
-
gwint
Ale zauważyłeś, że to gwint to B6 Avant tak? Mimo, że masz B5 sedan.
-
Witam mam do sprzedania xperia z
Ile chcesz?