Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarek39

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jarek39

  1. jarek39 odpowiedział(a) na jarek39 temat w 2.0
    kupowałem auto juz z tą kontrolką (cisnienie oleju) tak myslałem ze własnie smok zapchany ale miałem zapas mobila 10w40 dokupiłem filtr i zmieniłem kontrolka od reki zgasła.tak jezdziłem na tym mobilu ale mi wyskakiwało oil min. zrobiłem płukanke zalałem 5w50 valvoline filtr mana i zobaczymy??to masz racje wstrzymam sie z tym czujnikem narazie ---------- Post dopisany 26-03-2014 at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2014 at 22:11 ---------- Witam.byłem u znajomego mechanika i stwierdził ze autko działa w trybie awaryjnym.spowodowanoe jest to błedami jakie wyskakują.na poczatek wymieniam czujnik temp. ten 4-pinowy jak nie pomoze to niestety sonda chyba do wymiany.
  2. Macie racje filtra nawet gazownik nie wymienił.Auto działa w trybie awaryjnym i dlatego szarpie i brakuje mu mocy.Stwierdzil ze albo sonda padła albo czujnik temperatury tyle ze on za bardzo sie na tym niezna.Wymienie narazie czujnik ten cztero pinowyi zobaczymy?
  3. i co z tym faktem trzeba zrobić?????
  4. mi bardzo słabo łapie około 3 metry i trzeba z 2-3 razy nacisnać zeby załapał.baterie wymieniłem i nic nie dało.drugi klucz zapasowy tez tak samo. co moze byc nie tak?
  5. Zobaczymy z tym filtrem.a tak wogóel to mi wywala bład własnie czujnika temperatury (tylko nie wiadomo który), termostatu (ale trmostat działa poprawnie) i pierwszej sondy lambda.ciekawe z tym emulatorem-jak i gdzie sie go montuje??miłaem wczesniej vectre b 2000r 1.8 16v i 60tyś. km przelatałem na gazie-zero problemów!!!!!!!
  6. to fajnie mam nadzieje ze u mnie tez tak bedzie ale to z czasem sie zobaczy
  7. jarek39 odpowiedział(a) na holam temat w 1.8T
    u mnie tak było i padł czujnik połozenia wału korbowego
  8. w moim alt to samo do puki sie nie zagrzeje to tez lubi sie zadławic. Gaz Lovato. Byłem u gazownika w piatek i ma mi zamówic jakis nowy filtr gazu (podobno nowość) ma wiecej opcji regulacji, zakładał juz w jakims alt i podobno pomogło.W środe jade go zamontowac koszt 50 zł tak wiec nie wiele. dam znac jak sie sprawuje.
  9. no ja własnie zmieniłem z 10w40 na 5w50 narazie wsszystko ok przejechałem z 1500km bede pisał jak cos sie bedzie działo
  10. jarek39 odpowiedział(a) na donyakuza temat w 2.0
    przerabiałem to dolot bedziesz miał czysty ale oliwa i tak bedzie znikać
  11. jarek39 odpowiedział(a) na jarek39 temat w 2.0
    juz sam nie wiem co z tymi czujnikami chyba pojade do jakiegos znajomego mechanika, moze ma lepszego kompa i mi lepiej sprawdzi.a co do oil min to tez z tym walcze zobaczymy teraz jak przeszedłem z mobila 10w40 na vavoline 5w50 podobno ma lepsze parametry i ten czujnik poziomu oleju nie wyrzuca min oli kiedy chce tylko w tedy kiedy żeczywiscie nie ma go w misce.jak ten olej nie pomoze to wymieniam czujnik w misce.nie wiem czy niskie cisnienie oleju ma wpływ na oil min.Jak kupilem audi to wyskoczył odrazu komunikat o niskim cisnieniu oleju ale jak wymieniłem olej i filtr to juz wiecej sie nie zapalił.
  12. jarek39 odpowiedział(a) na jarek39 temat w 2.0
    czyli uwazasz ze którys z tych czujników moze tez miec wpływ na bład z sonda lambda jak i moze z lekkim ubytkiem mocy po nagrzaniu.Dodam tez ze wyskakuje mi co jakis czas chek.Ciekawe ze na zimnym te obroty fajnie szybko spadaja po zmianie biegu.wczesniej jezdziłem na mobilu 10w40 ale ten oil min wyskakiwal nawet jak był olej.Teraz zalałem go Valvolinem 5w50 narazie ok.Termostad działa ok, ładnie trzyma temperature i szybko sie nagrzewa nie wiem dlaczego ten bład wyskakuje zwiazany z nim.
  13. jarek39 opublikował(a) temat w 2.0
    Witam.Zauważyłem że dopóki silnik nie nagrzeje się do około 90 stopni to fajnie ciągnie i gdy go wysoko kręce to przy zmianie biegu szybko wskazówka obrotomierza opada.Gdy już sie nagrzeje tzn. po przejechaniu około 6km już tak szybko nie wkręca sie na obroty i przy zmianie biegów obroty duzo wolniej spadają.Audi posiada LPG ale nawet jak na gaz sie przełaczy przy temp. około 30 stopni to tez jeszcze fajnie jedzie. Błędy które powtazaja sie: 16514-sonda lambda obwód (strona 1 czujnik 1) 17700-termostad-przerwa obwód przerwany 17698-czujnik temperatury silnika-sygnał za mały To co juz zrobiłem: -czyszczona przepustnica, przepływomierz, odma
  14. jarek39 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    kiedy teraz zlocik w puławach
  15. Witam moje audi to a4 b6 2.0 LPG. To już moja 3 audi, interesuje się motoryzacja, dużo sam robię, mam nadzieje że będę mógł coś pomóc. Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.