Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kubica86

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kubica86

  1. Masz o ręki allegro.pl/show_item.php?item=3606172040
  2. Tjunjing odpierdalacie już nawet na forum a jeszcze nawet zapachu soboty nie czuć
  3. 1. Powrotu do zdrowia w trybie expresowym! 2. Pkt. 1!!! 3. W d*pie miejcie auto, zawsze liczy się Człowiek! Czyli powrót do pkt 1! 4. Jeżeli potrzebna będzie pomoc, zawsze pomożemy! 5. Auto to ostateczność, wiadomo żal ale to nie o to tu chodzi. 6. PW Hornet.
  4. Koledzy program zrobiony. http://img843.imageshack.us/img843/2342/iv5u.jpg Może i bez koksu ale jest. Po samym wylocie z hamowni sprzęgło zaczęło się ślizgać, na drugi dzień już lepiej ( możliwe to że po zagrzaniu przy hamowni? Zaznaczę że hamowany był z 4 czy 5 razy). Teraz jak śmigam odzywa się ,,ślizg,, od czasu do czasu. Oczywiście szukam już sprzęgła wzmocnionego ( jak mi padnie ori) - macie jakieś propozycje? ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ---------- I pytanie czy jest jakaś opcja podłączenia tych czujników ( zegar i sondę EGT ) pod fis czy navi żeby nue montować nic w aucie?
  5. Hornet...
  6. Karol, Grzesiu szykować mordki na sobotę
  7. To bierz UNIKAT - AUDI RS4 B5 2,7 Sedan/Saloon PL - Wroclaw (3606172040) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ---------- Kutwa, patrzę na to autko i gdybym nie nabył B7 o pomyślał bym o tym pocisku xD
  8. W PL to 90% to pewnie trefne-zrobione pod klienta, zachód pewniejsze (choć nie zawsze) ale i koszta podobne wyjdą. Szukanie dobrej e'Sy to dobre pół roku czekania i szukania. Takie moje zdanie. Nelson co żeś tam nabroił???
  9. Nelson sam docisk masz od radzika? Chyba + sprzęgło tak? Napisz jak możesz mi na pw jakie koszta poniosłeś. Dawałeś mu swoje graty i przerabiał ?
  10. A niech sobie szarpie... ;> ---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ---------- Przyszła dokładka S4 Hihi xD:hi:
  11. No właśnie serii nie ma i nie bedzie, i nie wiem czy tylko wzmocnić seryjne sprzęgła czy wsadzić mocne i stracić komfort jazdy. Problem w tym że nie mam porównania... Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 07:01 ---------- Poprzedni post napisany at 07:01 ---------- A tak w ogóle to sielanko wszystkim:-) Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka Mocne sprzęgło nie oznacza utraty komfortu jazdy No właśnie tylko że ja nie mam porównania i tu mnie trochę kłuje ;/ Nie chciał bym żeby przy starcie mną szarpało.
  12. No właśnie serii nie ma i nie bedzie, i nie wiem czy tylko wzmocnić seryjne sprzęgła czy wsadzić mocne i stracić komfort jazdy. Problem w tym że nie mam porównania... Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 07:01 ---------- Poprzedni post napisany at 07:01 ---------- A tak w ogóle to sielanko wszystkim:-) Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
  13. Nelson Ty masz założone jakieś mocnez z mocnym dociskiem? Ją właśnie zastanawiam się czy zakładać takie mocne czy standard tylko wzmocniony. Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
  14. Nelson - handel, sprzedaż pokryć dachowych i wszystkiego co z tym związane. ---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ---------- Zgadza się..... przekopuj wątek. Zawsze możesz zaryzykować napisać nowy wątek na forum ale znając życie i miliony wątków o sprzęgle poleci szybciej do kosza niż dostaniesz pierwszą odpowiedź.... szukaj na forum.. jest sporo napisane na ten temat. jest sporo, ale rzadko się zdarza, żeby ktoś miał 440nm w b7 2.0tdi, dlatego postanowiłem podpytać... pisałeś mi dawno, że mam je wymienić, wreszcie chcę to zrobić, ale nie pisaliśmy szczegółowo, na jaki sprzęt... ''Witam, tutaj musimy zastanowić się czego chcemy, czy to sprzęgło ma być mniej komfortowe sześć spieków podwójna sprężyna centralna (twardzy pedał oraz szarpnięcia przy ruszaniu) i bez możliwości popsucia tego sprzęgła za 1500 zł. Czy normalne na okładzinie organiczej z kewlarem-ale mniej wytrzymałe choć tak samo komfortowe jak zwykłe cena 550 zł. Do zrobienia obydwu wersji potrzebujemy koło zam.,docisk i tarczę sprzęgła.'' To dostałem od gościa z netka i możliwe że do niego wyślę sprzęt i mi zrobi wzmocnione bo też mi się ślizga.
  15. Witka all
  16. Ja już nic więcej nie dokładam bo nie skończymy w ten weekend...
  17. bibu swojak
  18. Własna produkcja + palony cuks xD
  19. chyba za końcówkę? bo za cały do 4k wołają...
  20. Czterech gości od zamieszania w sobotę... ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Reszta ekypy... ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting a to takie małe co nieco ... + 4 braci ( po 5L ...) ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
  21. Szczura będziesz na sporcie? Jak tak to może sprzęt wezmę zobaczysz w jakim stanie itd. Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
  22. No raczej tak a Wy gdzie wczoraj rządziliście?
  23. Miski moje ją jestem już zdrów, a wczoraj nie odbieralem bo tel został w garażu i się jedyny rozladowal. Końcówka 506 Twoja Hornet? Wczoraj pocisnolem 6 piw 0,5 bimbru i na odbite irina z 200 reda... spałem jak zabity. A moja dziś czemu tak szybko spać poszedłem (19) bo mnie glowa bolała hehe... Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
  24. Sory Chłopaki ale komara dusilem, spawalem ramy pod garaż z ojcem i trochę się zgiolem. Wstałeś właśnie i idę dalej spać. Jutro pogadamy, a zaproszenie jak najbardziej aktualne :-D Pozdrowienia i miłego Wam życzę. Ale mam jeszcze petarde w głowie... Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
  25. Hornet, Cwiara, Chopin do mnie zapraszam wodzi mam od groma tylko ten dojazd .... Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ---------- pw Kolego ja mam do sprzedania pompę 11 i wtryskiem tylko że 260 chciałem na 200+ iść ale finalnie zmieniłem auto. Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.