Treść opublikowana przez Kubica86
-
Spoty wrocławskie
Masz o ręki allegro.pl/show_item.php?item=3606172040
-
Spoty wrocławskie
Tjunjing odpierdalacie już nawet na forum a jeszcze nawet zapachu soboty nie czuć
-
Spoty wrocławskie
1. Powrotu do zdrowia w trybie expresowym! 2. Pkt. 1!!! 3. W d*pie miejcie auto, zawsze liczy się Człowiek! Czyli powrót do pkt 1! 4. Jeżeli potrzebna będzie pomoc, zawsze pomożemy! 5. Auto to ostateczność, wiadomo żal ale to nie o to tu chodzi. 6. PW Hornet.
-
A4 b7 3.0 tdi asb 233
Koledzy program zrobiony. http://img843.imageshack.us/img843/2342/iv5u.jpg Może i bez koksu ale jest. Po samym wylocie z hamowni sprzęgło zaczęło się ślizgać, na drugi dzień już lepiej ( możliwe to że po zagrzaniu przy hamowni? Zaznaczę że hamowany był z 4 czy 5 razy). Teraz jak śmigam odzywa się ,,ślizg,, od czasu do czasu. Oczywiście szukam już sprzęgła wzmocnionego ( jak mi padnie ori) - macie jakieś propozycje? ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ---------- I pytanie czy jest jakaś opcja podłączenia tych czujników ( zegar i sondę EGT ) pod fis czy navi żeby nue montować nic w aucie?
-
Spoty wrocławskie
Hornet...
-
Spoty wrocławskie
Karol, Grzesiu szykować mordki na sobotę
-
Spoty wrocławskie
To bierz UNIKAT - AUDI RS4 B5 2,7 Sedan/Saloon PL - Wroclaw (3606172040) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ---------- Kutwa, patrzę na to autko i gdybym nie nabył B7 o pomyślał bym o tym pocisku xD
-
Spoty wrocławskie
W PL to 90% to pewnie trefne-zrobione pod klienta, zachód pewniejsze (choć nie zawsze) ale i koszta podobne wyjdą. Szukanie dobrej e'Sy to dobre pół roku czekania i szukania. Takie moje zdanie. Nelson co żeś tam nabroił???
-
Spoty wrocławskie
Nelson sam docisk masz od radzika? Chyba + sprzęgło tak? Napisz jak możesz mi na pw jakie koszta poniosłeś. Dawałeś mu swoje graty i przerabiał ?
-
Spoty wrocławskie
A niech sobie szarpie... ;> ---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ---------- Przyszła dokładka S4 Hihi xD:hi:
-
Spoty wrocławskie
No właśnie serii nie ma i nie bedzie, i nie wiem czy tylko wzmocnić seryjne sprzęgła czy wsadzić mocne i stracić komfort jazdy. Problem w tym że nie mam porównania... Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 07:01 ---------- Poprzedni post napisany at 07:01 ---------- A tak w ogóle to sielanko wszystkim:-) Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka Mocne sprzęgło nie oznacza utraty komfortu jazdy No właśnie tylko że ja nie mam porównania i tu mnie trochę kłuje ;/ Nie chciał bym żeby przy starcie mną szarpało.
-
Spoty wrocławskie
No właśnie serii nie ma i nie bedzie, i nie wiem czy tylko wzmocnić seryjne sprzęgła czy wsadzić mocne i stracić komfort jazdy. Problem w tym że nie mam porównania... Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 07:01 ---------- Poprzedni post napisany at 07:01 ---------- A tak w ogóle to sielanko wszystkim:-) Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Nelson Ty masz założone jakieś mocnez z mocnym dociskiem? Ją właśnie zastanawiam się czy zakładać takie mocne czy standard tylko wzmocniony. Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Nelson - handel, sprzedaż pokryć dachowych i wszystkiego co z tym związane. ---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ---------- Zgadza się..... przekopuj wątek. Zawsze możesz zaryzykować napisać nowy wątek na forum ale znając życie i miliony wątków o sprzęgle poleci szybciej do kosza niż dostaniesz pierwszą odpowiedź.... szukaj na forum.. jest sporo napisane na ten temat. jest sporo, ale rzadko się zdarza, żeby ktoś miał 440nm w b7 2.0tdi, dlatego postanowiłem podpytać... pisałeś mi dawno, że mam je wymienić, wreszcie chcę to zrobić, ale nie pisaliśmy szczegółowo, na jaki sprzęt... ''Witam, tutaj musimy zastanowić się czego chcemy, czy to sprzęgło ma być mniej komfortowe sześć spieków podwójna sprężyna centralna (twardzy pedał oraz szarpnięcia przy ruszaniu) i bez możliwości popsucia tego sprzęgła za 1500 zł. Czy normalne na okładzinie organiczej z kewlarem-ale mniej wytrzymałe choć tak samo komfortowe jak zwykłe cena 550 zł. Do zrobienia obydwu wersji potrzebujemy koło zam.,docisk i tarczę sprzęgła.'' To dostałem od gościa z netka i możliwe że do niego wyślę sprzęt i mi zrobi wzmocnione bo też mi się ślizga.
-
Spoty wrocławskie
Witka all
-
Spoty wrocławskie
Ja już nic więcej nie dokładam bo nie skończymy w ten weekend...
-
Spoty wrocławskie
bibu swojak
-
Spoty wrocławskie
Własna produkcja + palony cuks xD
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
chyba za końcówkę? bo za cały do 4k wołają...
-
Spoty wrocławskie
Czterech gości od zamieszania w sobotę... ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Reszta ekypy... ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting a to takie małe co nieco ... + 4 braci ( po 5L ...) ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
-
Spoty wrocławskie
Szczura będziesz na sporcie? Jak tak to może sprzęt wezmę zobaczysz w jakim stanie itd. Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
No raczej tak a Wy gdzie wczoraj rządziliście?
-
Spoty wrocławskie
Miski moje ją jestem już zdrów, a wczoraj nie odbieralem bo tel został w garażu i się jedyny rozladowal. Końcówka 506 Twoja Hornet? Wczoraj pocisnolem 6 piw 0,5 bimbru i na odbite irina z 200 reda... spałem jak zabity. A moja dziś czemu tak szybko spać poszedłem (19) bo mnie glowa bolała hehe... Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Sory Chłopaki ale komara dusilem, spawalem ramy pod garaż z ojcem i trochę się zgiolem. Wstałeś właśnie i idę dalej spać. Jutro pogadamy, a zaproszenie jak najbardziej aktualne :-D Pozdrowienia i miłego Wam życzę. Ale mam jeszcze petarde w głowie... Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Hornet, Cwiara, Chopin do mnie zapraszam wodzi mam od groma tylko ten dojazd .... Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ---------- pw Kolego ja mam do sprzedania pompę 11 i wtryskiem tylko że 260 chciałem na 200+ iść ale finalnie zmieniłem auto. Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka