Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kubica86

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kubica86

  1. Na alle masz kilka szt A6 C6 3.0 Tdi za dobry pieniądz...
  2. Siemano all ---------- Post dopisany at 07:14 ---------- Poprzedni post napisany at 07:13 ---------- Za taki sos to kupił bym coś lepszego...
  3. Póki co niebo czyste i nie zanosi się na deszczownie. Niech ten czas leci szybko ocipieć idzie w tej robocie ;/
  4. Pany a na ori siłownikach sprężynka sobie nie poradzi?
  5. Witam Panowie, mnie wczoraj złożyło i jak tylko pojechaliście w komara poleciałem. Wstałem na 1 h i z powrotem spać... Korozja że hej...
  6. Jest dobrze nie trzeba psuć. - Hornet Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
  7. Ją ty żyje. Tu mówi ją Cwiara :-D Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
  8. żyjemy i p[ijemy !!!! tak sie bawi olny sląsk ! - hornet
  9. Za 24h będziemy porozumiewać się na ligi... Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
  10. Witam kolegów, możliwe że gdzieś jest podobny wątek ale nie znalazłem do 3.0. Czy może ktoś z Was ma kontakt czy dostęp do gotowego zestawu czy do kogoś kto robi wzmocnione sprzęgła + docisk? był bym wdzięczny za pomoc i podpowiedzi.
  11. Damy radę xD
  12. Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ---------- Na niedzielny poranek, tylko nie myśleć o gladzi hehe Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
  13. Każda zmora znajdzie swojego amatora hahaha Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
  14. W takim razie wniosek trzeba o przesunięcie spota hehe Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
  15. Kole 20:00 Jakoś tak się zgadywaliśmy. ---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- Bedzie okazja to no problem
  16. Taa. A polowe dnia u mnie na warsztacie przesiedzial Sent from my iPhone5 using Tapatalk Ciiicho
  17. Siemano Pany ja dopiero wróciłem z arbajtu ;/
  18. Nowa 10 zł i daje radę Uyebało poniżej tej "kulki" Czuje w moczu ściąganie sufitu Nie taki diabeł straszny jak go malują, pójdzie Ci szybko ---------- Post dopisany at 07:33 ---------- Poprzedni post napisany at 07:32 ---------- Zapomniał bym się przywitać, Dobry Den Pany
  19. Podepnę się, na alle gość pisze że tego oleju już nie robią czy taki może być ? I ta cena 50 za litr a za S2 120 ... OLEJ PRZEKŁADNIOWY VW AUDI ORYG. G052178A2 1 L. (3649087139) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ten olej nie jest do Twojej skrzyni..Do A4 idzie olej o nr podanych w temacie i jego koszt to ponad 100pln za litr. To chciałęm właśnie wiedzieć dzx.
  20. Zależy od nogi Marcin, na spokojnie jeżdżąc pokazuje 7-7,5, jak agresywnie to masz 8,5-do 10 Na trasie to max 14 ale z butem i prędkości powyżej 220. ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- A jeżeli chodzi o moc to chyba pójdę jeszcze w przelot bez DPF + FMIC + chłodniczka oleju. Oczywiście sprzęgło i reszta do wzmocnienia, tylko że zastanawiam się czy wzmocnić tylko sprzęgło i docisk czy dać naprawdę mocne i nie mieć problemu z tym tematem.
  21. Podepnę się, na alle gość pisze że tego oleju już nie robią czy taki może być ? I ta cena 50 za litr a za S2 120 ... OLEJ PRZEKŁADNIOWY VW AUDI ORYG. G052178A2 1 L. (3649087139) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  22. Siemano all Nelson Panie za 9000 koła to Ty tyle szpachli kupisz że z tego co zostało zrobisz to samo albo i lepiej ---------- Post dopisany at 08:08 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ---------- A tak btw to za taki szmalec to wolał bym RS4 B7 ...
  23. Pikuś z autem, to zawsze można wyklepać czy kupić nowe. Zdrowia się nie wróci. Wiem że każdy ma inne podejście do swego wozidła. Szkoda fury, ale będzie dobrze będzie inna i lepsza
  24. Nelson żyjesz????
  25. Tosz to nosb śmiecia wypuścił??? Heh myślałem że ma renome a ma ... Damian jak się czujesz? Pw odczytałeś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.