Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kubica86

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kubica86

  1. Jasna sprawa
  2. Zobaczymy jutro, może moja Kobieta mnie przywiezie
  3. MI dwa razy nie trzeba powtarzać, tylko nie wiem jak wrócę
  4. Hornet póki co auto ma nalatane 155 z księgą do 139. Wiadomo wszystko można zrobić dziś ale auto sprawdzane, Kolega Ćwiara prześwietlił i wszystko oki - wtryski dają jak nowe. Co do klap to zastanawiam się nad ich wywaleniem.... Koszt około 1300 PLN
  5. Dał radę, trochę to wszystko trwało ale ori soft był do du... i auto było hamowane z 4 czy 5 razy aż wyszło co wyszło Dzięki dla Ciebie Grzegorz za wszystko
  6. Hehe dobre No nie powiem auto dostało kopa ^^ Aha i kaganiec ściągnięty
  7. Ja DPF zostawiłem bo póki co mam sam soft wynik zadowalający --> 273 KM i 585NM. Tak naprawdę zorientuj się jakie koszta masz za wycięcie DPF i programu, bo może będzie niewielka dopłata do kpl wydechu i softu u jednego tunera...
  8. Ehh nie ma się czym chwalić ---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ---------- Jakiś szybszy kontakt do Radzika jest czy tylko ze strony www ? ---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ---------- Proszę masz --> w modach jest temat. http://img843.imageshack.us/img843/2342/iv5u.jpg
  9. Witam Kolegów, wrzucę foto wykresu robionego dziś we Wrocławiu w firmie C-Tronik. Efekt mnie bardzo zadowolił a i krecha jest ładnie poprowadzona względem orginału. Na początek nie chciałem robić rzeźni wiec tylko sam soft. W planach jest FMIC i kompletny układ wydechowy. Zobaczymy jak będzie dalej. Oceniajcie. ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting http://img843.imageshack.us/img843/2342/iv5u.jpg
  10. Witka All... Panowie moze ktoś z obecnych ma lub zna dojście/kontakt do sprzęgieł. Trochę się porobiło i mi się sprzęgiełko zaczęło ślizgać....
  11. Kubica86 opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Koledzy pytanie mam do was odnośnie stylizacji. Przymierzam się powoli do małych zmian w autku i pytanie brzmi : Wydech robić na dwie duże rury pod zderzak Sline czy może na cztery mniejsze a'la S4 pod zderzak S4???
  12. Lol z wtryskami masz +16K --> to 2 szanse na kupno używanego silnika ( po 8K sztuka) Choć z drugiej strony po remoncie masz pewny motor na 150-200 tkm ( ale tu również nie wiadomo czy coś po drodze się nie wys...) Idąc w używki z niewiadomego źródła nie wiadomo co można dostać, chyba że jest pewny motor i sprzedawce.
  13. Podłączę się. Tylko ciekawe jaka zasobność portwela Kolegi, bo na konkretny remont to spora kwota się mu szykuje .... mylę się jeżeli powiem 10k+ ???
  14. Co z tym kotlecikiem Panowie??? Wie coś ktoś gdzieś???
  15. Oki a czy z cabrio też spasi ??? Bo nie powiem ale też całkiem całkiem ta dokładka ^^
  16. Kubica86 odpowiedział(a) na pioter_73 temat w Audi A4 B7
    AUDI A4 / S4 8E B7 - Pakiet ospojlerowania - "S4 B8-look" - Hofele :: sklep-tuningowy.pl - sklep tuning, akcesoria stylizacyjne, spojlery, orurowanie, oświetlenie, felgi Wygląda nawet fajnie ale i cena ... OMG...
  17. Podepnę się do tematu i zadam pytanie : Czy dokładka z S4 ( ta z podwójnym wydechem) podejdzie P&P do zwykłego czy sline? Chodzi mi o tył oczywiście
  18. Panowie ja rozumiem wasze obawy tylko jedno pytanie czy motor z mocą seryjną 230KM podkręconą do 330 ( powiedzmy) ma takie same przeciążenia przy jeździe ..normalnej/użytkowej ? Np spokojna jazda na 5biegu 140KM/H. Czy to głównie zależy od ,,deptania,, ??? Chodzi mi o to czy przy większej mocy i spokojnej jeździe będzie ok czy tak czy siak problemy...
  19. Ja jestem za ! Moja jak dojdzie do siebie może mnie powieść do domku więc można pochlipać co nieco. Hornet ja poszalał bym ale nie teraz moja po wypadku to domówka wymuszona, nie będę świrował...
  20. A ja jadę teraz 6-go browarka
  21. Jak wracasz jak Tyś nigdzie nie polazł
  22. ja o 6 wstaje i nie narzekam To Ty dobry jesteś ja po takim strzale jutro bym chyba lewitował... Póki co idę po 3 bronka xD P.S. : Skypa zainstalowałem hehe
  23. Panie drogi ja jutro muszę być na chodzie a nie o 9:00 klinować 2 litrem....
  24. Ja sobie browarka sączę, samemu jakoś litra nie widzę ....
  25. To ja muszę chyba zainstalować ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.