Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kubica86

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kubica86

  1. Koledzy a powiedzcie mi jak mam kolo wyważone i zawsze zakładam na tą samą ośkę to po zimie muszę wyważać???
  2. Ja bym jutro podziabał z wielką chęcią bo cały tydz celibat. Ale jutro mam od choja roboty ;/ i jeszcze transport w robocie mi się zwalił na głowę. I w międzyczasie o 14 lecę do Wojtasa na pomiarek.
  3. Może to robótka domowa???
  4. Bimbo mogę przywieźć Maniuś xD, no problem. Ale mudzin stawia opór przy transporcie zwrotnym ;P Chyba że robimy spota spotów w sobotę
  5. Osz Ty dziadu Ty W takim razie mudzina przywiozę ze sobą, hah a taki jestem
  6. Panie jak ja przyjadę na opłatek to zostanę do następnych świąt... Zastanów się bo wielkanoc daleko
  7. Grzesiu nie obiecuję. Na 90 oczek będę, ale jako driver. ---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ---------- Trzeba się ustawić na jakieś dziabanie na spokojnie bo tak na spotach to zawsze ktoś pokrzywdzony...
  8. Cena ta sama, i tak jest tanio Popytam u siebie, może kolejne 20 by się rozeszło Napisz na pw cenę bo linko robię trza je wzmocnić :-D Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
  9. Mi w składziku mało co zostało, 2L - Finki vol40, 0,7 - Dębówki vol40, 0,5 - Śliwowicy vol70, 0,5 - Gruszkówki vol60, 0,5 - Spiro vol95 i u brata za miedzą mojego 5L - bibu vol+/- 60. Co ja z tym zrobię ....? ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ---------- Widzę że żadnych propozycji z waszej strony, chyba sam mordke zamocze :-):-D Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
  10. Ogarniałem trochę temat i 2K musisz liczyć za profi robotę. Ja z kuzynem to 1,9 zrobiłem w garażu za 500 zeta. I teraz zastanawiam się nad tym samym do 3.0 tylko nie wiem jak tam z miejscem jest, pomyślę nad tym jeszcze. Póki co mam na głowie sprzęgło.
  11. Oj ta V to maaalinka, ciekawe czy z mojego też by tak zaryczało ?
  12. We Wrocławiu za 1300 robią tylko że samo usuniecie klapek. Ja na 100% wywalę, problem robi się wtedy gdy klapka Ci się urwie i rozdupcy cały silnik. Koszt nie 1000/1300 tylko 10000 ...
  13. Każda zmora znajdzie swego amatora ---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:25 ---------- Po takiej ilości ohydne dziewczęta zaczynają być przyjazne dla oka:grin: Nelson powiem Ci że kumpel chciał kiedyś puknąć taką Kasię pasztet był na 102, żeby to zrobić pił pod barem i pił i pił i w końcu stwierdził że nie wypije takiej ilości alkoholu żeby się za nią zabrać ... Beke mieliśmy z niego parę tygodni xD
  14. Kulturalnie przyjąć 1L na głowę i potańczyć pod milenijnym czy na magnoli a na drugi dzień filmik jak zgięty w pół podrywałeś latarnie hehe
  15. Jednak Ori z A6 to zamiatają, ciekawe ile by kosztował taki zestaw do odsprzedania...? Ktoś się orientuje lub kupił?
  16. Koledzy a ktoś z waz rezał sam w domku te klosze ? Bo zastanawiam się czy samemu bym ogarnął i skleił później to wszystko z głową do kupy ....
  17. Kubica86 odpowiedział(a) na Kubica86 temat w Audi A4 B7
    Dobra pany, dokładka S4 do mnie leci, zapodam jeszcze końcówki w wolnym czasie i jak komplet będzie montuje. Efekt wiadomy, ale pochwale się i tak W razie czego dokładka S4 do sprzedaży razem z końcówkami. I polecę w ori Sline.
  18. Heloł All
  19. Mówisz i masz xd Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
  20. Karol ja i tak muszę kupić mocniejsze. Chyba że dam no zrobienia a wtedy to chyba używkę dam. Sam nie wiem co robić, za dużo stresem dziś oberwałem. Jutro o tym pomyślę.
  21. Ja dziś odpadam w poniedziałek z żalu po niedzieli wywaliłem o wiele za wiele, jutro picie w sieci też odpada bo w sobote mam dostawę i muszę być aktywny. W sobote za to chyba się odetnę ! Idę chyba pać bo mnie zaraz ciśnienie ro***bie. Pozdro ekypa, miłego wieczorku.
  22. Ćwiara do tego interfejsu trzeba by było jeszcze dokupić jakiś tuner DVBT??? Interfejs Wideo, DVD, DVB-T z TV-FREE Audi RNS-E (3668976888) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  23. Dobry den, dobry den ...
  24. Nie zauważyłem a jeszcze z młodą się pogryzłem i mały kipisz w domu ;/
  25. sie zalogował sie ff klubie to dopiero teraz sie zacznie rezanko i wydatki Witamy Tomasz na pokładzie Powiem tak moja historia z A4 Klub miała początek 5 lat temu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.