Treść opublikowana przez Kubica86
-
Spoty wrocławskie
Jaki film? Co Wy ludzie pierdo.icie??? Toż to same życie... ,, Hmm, pije bo lubie... ,, Motto Grudnia jak dla mnie xD
-
jaki intercooler ? zwiekszona moc , stary nie wydala .
216 + hybryda, egr out. No jasne że na serii nie było by sensu walić Fmic'a - myślałem że to logiczne
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Zastanawiam się ile Nm potrzeba do wypchania tej klapy przy otwieraniu...
-
jaki intercooler ? zwiekszona moc , stary nie wydala .
Tak się podczepię, ja sobie sam Fmic zamontowałem z kuzynem w 4 h i dwa 4-paki, koszt - 600 pln. AFN wypluł 160KM, teraz bedę rezał do 3.0 TDI.
-
Wycięcie katalizatora a udokumentowana moc
Z logicznego punktu widzenia nikt normalny nie pojedzie na hamownie i nie wyda kilku stów na to żeby sprawdzić jaka różnica jest w koniach i momencie - tego raczej się nie dowiesz. Oczywistą sprawą jest to że wycięcie kata = odblokowanie wydechu -> czyli luźniejsze wyrzucanie spalin.
-
Spoty wrocławskie
Biorę dwie...
-
Spoty wrocławskie
Pany bo zaraz ocipieje, szukam po sieci rysunku/szkicu jak wyglada układ chłodzenia powietrza w 3.0 TDI ASB i za chu... nie mogę tego znaleźć ;/ Chodzi mi dokładnie o szkic jak wygląda prowadzenie powietrza z turbo przez intercoolery do kolektora.
-
Spoty wrocławskie
Dobry Dzieci
-
Spoty wrocławskie
Spoko weźmiemy ze sobą haha Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Jeżeli podają tam alkoholu to my też idziemy hehe Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Eloszka, jeżeli chodzi o mnie i o piątek odpadam. Młoda mnie zabiera gdzieś na imprezę, ale sobota jak najbardziej :-D Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Właśnie że nie męczy mnie po spocie tylko mnie coś łapie od wczoraj ;/ Nawet sobie zajebałem co nieco wieczorem ;P ale nie pomogło. Kaca nie jednego się przeżyło a jeszcze więcej przepiło Kac to stan umysłu haha
-
Spoty wrocławskie
Dziabongi Wy Ja narazie basta bo choruje ;/
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Chodzi pewnie o różnicę temperatur dla siłownika, jak wiadomo w niższych temp. gaz robi się luźniejszy i nie ma już takiej siły parcia na tłoczek czyli 635 Nm czy innej w standardzie. Na pewno kilka czy kilkadziesiąt niutów ucieka podczas ujemnych temperatur i siłownik może mieć problemy z podnoszeniem klapy.
-
Spoty wrocławskie
Witka All
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Pisałem dziś do firmy z Wrocka, czekam na info możliwe że będą mieli je od ręki. Jutro powinienem mieć odp. A co do slabosci sprężyny w zime może by założyć mocniejszą??? Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Hornet już jako dealer ,,szewroleta,, hihi Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Albo powiedz że swoje stare odremontowałeś ... Audi S4 36900.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl
-
Spoty wrocławskie
Mitsubishi Lancer Evolution VIII 45000.00 PLN. - otoMoto.pl Oj to to to to xD
-
Spoty wrocławskie
Hehe A tak poważnie tak zalukałem na alle ... Audi A4 32500.00 PLN. Nysa - otoMoto.pl nie wiem jak z wami i kolorami ale auto przyzwoite.
-
Spoty wrocławskie
Małe - sejczento Nietuzinkowe - sporting 1,1 fire zwinne - sejczento sporting1,1 fire I tak da się zagazować
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Bedzie latać bo zamek działa Zobaczymy za kilka dni jak to się sprawuje na żywca A tak na marginesie wysłałem zapytanie do kilku firm odnoście sprężyn gazowych, z myślą o ich montażu razem z gumowymi odbojnikami w klapie tak jak na filmie z golfem 5. tylko ciekawe czy mają takie krótkie...
-
Spoty wrocławskie
Life is brutal, Nelson kup CC Sporting 1.1 Fire bedzie malina ;P A tak serio to nikt Ci dobrze nie podpowie co masz kupić bo Ty najlepiej wiesz czego oczekujesz od auta
-
Spoty wrocławskie
jedna nawet od kercziego bodajże w dobrym hajsie, ile to roboty przedzwonić zapytać... cwiartek udostepnial na fejsbuczku, opcja tez zacna ryj andrzej z japka nabazgrolił I przebieg cofany:decayed: Nie chcę takiej dużej lochy jaką jest A6, w czarnej zawsze woziłem powietrze albo szynki na siedzeniu pasażera. Chciałbym TT, ale te silniki 2.0 TFSI to tragedia. 3.2 fajny, ale mało rozwojowy. Za diesla znowu trzeba ładny hajz wyłożyć. Na A5 znowu mnie nie stać w tej chwili. Pozostaje jedynie Golf, Clio RS lub B7 3.0 Tdi, aczkolwiek buda B7 jakoś do mnie nie przemawia. Chyba, że w s pakiecie:wink: B8 w tej chwili również za drogie, aby nie kupić zajechanego szmelcu:kwasny: Nie dziczej Kup S4 B6 zapierdol za 10 koła kompresor i będziesz miał jedyne auto w PL ( takie mam wrażenie) a z 300 km zrobi Ci się z 500.S4 kupisz za 40 + 10+ 10 za 60 kaflonów bedziesz miał wsio co chcesz. No chyba że buda znowu nie odpowiada...
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Nie doczytałem sorki, amory zamówione jeszcze sprężynka i zobaczymy jak będzie