Treść opublikowana przez Kubica86
-
Spoty wrocławskie
Pany a ktoś moze rozkminia temat ,,regenerowanych dwumasów,,????
-
Spoty wrocławskie
Dobry Pany Za około tydzień max 2 do sprzedaży będę miał listwy drzwiowe dolne A4 B7 igły i zderzak przód kpl z halo i spryskami. Jak ktoś by był chętny lub znał kogoś kto szuka pisać. Pozdro.
-
Spoty wrocławskie
Trochę szpachli i się wyklepie... Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Właśnie nie dużo max 6 m3
-
Spoty wrocławskie
Kutwa zapomniałem o tym Jutro do roboty wezmę to w ole na ratajach odbierzesz chyba że po pracy Ci podrzucę. ---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ---------- Pany ma ktoś kontakt na tani beton z gruchy???
-
Spoty wrocławskie
Jak się obrobię to może na bajere wpadnę bo mam paczkę na tarnogajskiej do odbioru.
-
Spoty wrocławskie
Grzegorz do której w pracy?
-
Spoty wrocławskie
A ze 4 litry dobrego łyskacza
-
Spoty wrocławskie
Dobry den Pany
-
Spoty wrocławskie
Ja pitole ale smutki ostatnio tu piszecie Miśki, trochę życia k**wa!!! Bo ocipiejecie z tymi materacami
-
Lotka DTM
Klapa raczej taka sama ja w zwykłej B7, kupisz trochę foli na alle i sam położysz z suszarką Dasz radę
-
Jakie srzęgło do 3.0 TDI - do zamknięcia
Witam Kolegów, pytanie moje brzmi : Czy do 3.0 TDI podejdzie sprzęgło z jakiegoś innego auta? Np Golf V 3,2, Audi A3 3,2? Myślę o kpl z jednomasem i dociskiem ( wszystko sport Nm koło 600-700). Czy po prostu mocowanie docisku jest inne? Pytam bo w zakupie jest różnica koło 800 zł za kpl. i może udało by się zaoszczędzić trochę. ---------- Post dopisany 06-12-2013 at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany 05-12-2013 at 10:32 ---------- Temat do zamknięcia, poradziłem sobie.
-
Turbo timer opinie
Jak dla mnie to wolę jechać ostatnie 5-10 kilometrów wolniej na niskich obrotach i turbo samo odsapnie.
-
Spoty wrocławskie
Eloszka Pany, Hornet ogarnąłem w końcu temat sprzęgła i idzie wzmocnione + nowy dwumas. Za ile mógł bym sprzedać swoje z dwumasem ??? Pytam bo zastanawiam się czy kupić na allegro za 500 pak i zrobić -> mieć gotowca i sprzedać swoje później..
-
Jakie sprzęgło na 300KM i 600-650 Nm ?
Decyzja podjęta, będzie nowy dwuamas + wzmocnione sprzęgło i docisk. Dogadałem się z gościem i zrobi sprzęgło za grosze, więc postanowiłem zainwestować od razu w dwumas. Czas realizacji śmiech 4 dni robocze. U radzika wyszedł styczeń i 2 razy drożej.
-
Spoty wrocławskie
Nelson pw wysłałem i odp nie dostałem ,masz tam u Siebie coś takiego na złomie???
-
Spoty wrocławskie
Żyje żyje ale co to za życie prawie 2 tyg mnie trzyma wyzdrowieć na 100 nie mogę. Piździ dzisiaj strasznie w robocie mi towar po placu latał rano...
-
Spoty wrocławskie
Eloszka pany
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
To działa podobnie jak zasada dźwigni przy przełożeniu na klapę. Używasz mało siły a siłownik opada, zagwozdka mała ale tak jest na klapie wszystko będzie oki
-
Jakie sprzęgło na 300KM i 600-650 Nm ?
Co do sachsa znalazłem zestaw na 600 Nm z kołem jednomasowym w kranicach 1300 Euro to i tak tanio bo inni chcą około 1600. Sachs Performance Kupplung-Set mit Einmassenschwungrad Sinter 300 drogą nie chodzi, zobaczę jeszcze u Radzika.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Kolego czy czasami we wtorek na Zwycięskiej nie jechałeś?
-
Spoty wrocławskie
Siemano Pany ---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:22 ---------- Mistrzowie czy orientuje się ktoś z Was czy do 3.0 TDI podejdzie sprzęgło z jakiegoś innego auta? Np Golf V 3,2 ?
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
- Spoty wrocławskie
Ja o 3.30 wracałem do domciu to jeszcze chłopaki imprezowali, Hornet był pełen życia hehe- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Pany ja w przyszłym tyg. atakuję firmę i kupuję sobie 2 szt, jeżeli ktoś chce pisać ile i wyślę zwykłym priorytetem za kilka pln. A podkładki i oringi na miejscu kupicie. - Spoty wrocławskie