Treść opublikowana przez Kubica86
-
dokładka co sądzicie ?
Ja u siebie zmieniałem na Slinowy i powiem że naprawdę waaarto! Jak dla mnie autko zyskało na wyglądzie, powiem że odmłodziło furkę i dało trochę charakteru a i udało mi się grill z rs4 złapać to też inaczej wygląda. View image: P1080574x http://speedy.sh/nqWxB/emusujeh.jpg
-
Wydech z dwoma czy czterema końcówkami do A4 B7 3.0TDI?
Jakie wasze zdanie walić do 3.0 TDI 300 KM końcówki z 4 wylotami czy jak w milteku 2 końcówki? Oczywiście wydech robiony więc bez różnicy czy 2 czy 4. Ale poważnie się zastanawiam nad wyglądem S4 B7...
-
Spoty wrocławskie
A będę będę :-P
-
Spoty wrocławskie
Jutro magnolia 18?
-
Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?
600-700km to kurde 9-10L na sete, kurde masakra. moze stoisz duzo w korkach, krotkie trasy ? sprawdzilbym komputer na bledy. tez mam krotkie trasy, czasami tylko pare km, obojetne czy zima czy lato ale na zbiorniku do rezerwy te min 850km zawsze zrobilem. Patrząc na to że trasa ma 8 km to się nie dziwię że bierze więcej, na tej odległości to auto się nawet nie rozgrzeje...
-
Spoty wrocławskie
Żyje żyje nie tak łatwo mnie do piachu zaciągnąć, ale na głowie mam za dużo. Straszny syf mi się ostatnio zrobił.
-
Spoty wrocławskie
Panie dużo by opowiadać...
-
Mocowanie bagażu wewnętrznego z A6 C6
Szukałem szukałem i dokopałem się. Kilka dni poszukiwania małe zakupy i montaż. Czas około 2,5 godziny samemu. Szyny po zakupie są za długie około 11,5 cm ( ja skróciłem z jednej 3 cm z drugiej 8.5 cm) Po skróceniu naniosłem markerem miejsca w których nawierciłem miejsca mocowania. Listwy przykręcone w miejsca starych uchwytów na siatkę. Całość jeszcze do wyregulowania ale dla mnie efekt malina, w końcu nic mi po bagażniku nie będzie latać! Póki co listwy wystają ponad płaszczyznę i na razie tak zostanie, może jak będzie cieplej to pogrzebię jeszcze przy tym. W razie w można wszystko doprowadzić do stanu z przed modu bez jakichkolwiek zniszczeń itd. Koszta w moim przypadku to 300zł. Na alego czy tablicy można kupić zestaw od 300 do 500 zł.
-
Wyposażenie bagażnika - koło zapasowe, dojazdowe, zestaw naprawczy
Jak napisałem B8 Jednak w B7 też da rade :-D
-
Spoty wrocławskie
Jak wam się to widzi w B7?
-
Mocowanie bagażu wewnętrznego na szynach A6 C6
Za wszystko co widać czyli listwy, taśmę, belkę, 2 siatki wyszło 300 z przesyłką.
-
Mocowanie bagażu wewnętrznego na szynach A6 C6
Szukałem szukałem i dokopałem się. Kilka dni poszukiwania małe zakupy i montaż. Czas około 2,5 godziny samemu. Szyny po zakupie są za długie około 11,5 cm ( ja skróciłem z jednej 3 cm z drugiej 8.5 cm) Po skróceniu naniosłem markerem miejsca w których nawierciłem miejsca mocowania. Listwy przykręcone w miejsca starych uchwytów na siatkę. Całość jeszcze do wyregulowania ale dla mnie efekt malina, w końcu nic mi po bagażniku nie będzie latać! Co do montażu na 1 foto widać ,,stare,, ori uchwyty na siatkę mocowane one są na 2 śruby. Listwy przycinamy i znaczymy miejsca nowych otworów. Nawiercamy listwy w wyznaczonych miejscach i przykręcamy na śruby ( foto jutro) . Wydaje się skomplikowane ale tak naprawdę banalnie proste. Jutro wstawię kilka fotek jak trzymają się bagaże ^^. Póki co listwy wystają ponad płaszczyznę i na razie tak zostanie, może jak będzie cieplej to pogrzebię jeszcze przy tym. W razie w można wszystko doprowadzić do stanu z przed modu bez jakichkolwiek zniszczeń itd.
-
Wyposażenie bagażnika - koło zapasowe, dojazdowe, zestaw naprawczy
Oki.
-
Wyposażenie bagażnika - koło zapasowe, dojazdowe, zestaw naprawczy
- Wyposażenie bagażnika - koło zapasowe, dojazdowe, zestaw naprawczy
Koledzy szukałem na forum czegoś o listwach/uchwytach do mocowania w bagażniku, chodzi mi o takie listwy/prowadnice z kilkoma ( czteroma) uchwytami i taśmami do mocowania bagażu w avancie. Możliwe że to z A6 ale nigdzie nie mogę znaleźć tych części ani używek ani nr nowych ori... Macie może jakieś info na ten temat???- Opony + Felgi 18" - jaki rozmiar i ET wybrać
Chyba najładniejsze 3 model ciekawe tylko jak na aucie to wygląda...- Opony + Felgi 18" - jaki rozmiar i ET wybrać
Powiem Ci że ja na 18 latam w lato, zawiecha ori sline guma 225/45 verderstein i jest fajnie i komfortowe. Mniejszej gumy raczej bym nie włożył ze względu na drogi jakimi jeżdżę. Szerszych też nie założę bo nie ma to sensu, przyczepność jest ok a Q robi robote ( na 210 było by też ok ), inna sprawa czy lubisz patrzeć na gumy bo innym może 225 być za wąsko ale przy szerszej gumie też spalanie wzrasta.. Jak mi się skończą to kupię taki sam rozmiar. ET nie podam bo nie znam Popatrz na forum na 100 znajdziesz jakieś 18 w kpl z gumami na sprzedaż. Pozdro Kolego- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Prawda ja na zielonych mam to samo po kilku godz trzeba klapie pomóc się otworzyć. Jutro dołożę 2 podkładki i zobaczę jak będzie, a tak czy siak zamówię sobie 2 szt. niebieskich. W B7 klapa może cięższa za sprawą elektryki do lamp???- Końcówki ala RS w A4 B7 2.7TDI
Jeżeli już większa końcówka niż 120 to pod dokładkę S4 tam jest chyba z 18 cm miejsca na szerokości. Mam taką w domu i zastanawiam się czy ładować podwójny wydech jak w S4 B7 czy dać dokładkę zwykłą z Slina i wstawić końcówkę pojedyńczą 100...- Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?
Czasem to nie z 3.0, jak w profilu ? Bo tutaj dział silnika 1.9TDI, jeszcze ktoś się wystraszy że pali 14L Mat dzx za uwage nie zauważyłem że to 1.9 hehe Ale jako ciekawostka to 3.0 nie musi jeść za dwoje- Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
Z 100 wygląda grubo xD przy 90 za duży luz jak dla mnie.- Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?
Na trasie do 120km/h pali w granicach 4,5 litra jak jedzie się jak emeryt. Noramlna jazda spokojna to około 6 do 7 lirów przy prędkościach do 120km/h powyżej to już 7-8 litrów. Natomiast przy ciężkim bucie pali kole 14. Mieszanym trybem jazdy czyli trasa/ miasto - delikatnie i czasami mocno mi średnio wychodzi spalanie na poziomie 9 litrów .- Lakier lustro ;p
Koledzy ja ze względu braku czasu na czytanie mam prośbę o jakiś fajny zestaw do zrobienia dobrej roboty dla swojego auta ale samemu. Konkretny produkt czy podobny do każdego z zadań.- AUDI A4 B7 AVANT 2007r. 1.9 TDI (BRB)
Ładnie, Kolego pokaż co masz w środku i opisz coś Autko będzie Ci służyło dłużej niż myślisz Powodzenia i czekamy na więcej informacji i fotek.- [ALL B7] A4 2.0 tfsi
Zacna furmana jaki rozmiar masz na zimie a jaki na lato? U mnie siedi 18 lato 16 zima ale zmieniam na 17 zime i mooooże 19 lato zobaczymy - Wyposażenie bagażnika - koło zapasowe, dojazdowe, zestaw naprawczy