Treść opublikowana przez Kubica86
-
Spoty wrocławskie
Grzechu jak tam mój temat, pamiętasz? Pozdro.
-
A4 b7 3.0 tdi asb 233
Witam kolegów, czy może jest ktoś zorientowany jak kosztowo wychodzą zmiany poniżej : - usunięcie DPF mechanicznie i softowo - wydech od turbo - program - intercooler ( w opcji - niekoniecznie) Chciałbym się przygotować psychicznie do tego hehe, a tak poważnie to zastanawiam jakie to koszta i czy warto wydać \ Zamiast 1000/1500 na program i osiągnąć 270/280 KM czy już 3-4-5 razy tyle i mieć około 300+. Wiem że na forum jest tego sporo ale jakoś nikt nie chce mówić o kosztach. Jeżeli ktoś posiada jakieś informację proszę o info.
-
Spoty wrocławskie
Załatw VIN może w historii auta będzie syf bo po fotach to mało co widać, ja mogę ewentualnie podjechać zobaczyć na żywca co i jak z budą, ale mechanikę zostawiam innym.
-
Spoty wrocławskie
Panowie ma ktoś możliwość sprawdzenia auta po vin'ie?
-
[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi
Za 6000 to ja teraz swoją oddaje haha padaczka
-
[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi
Mnie spotkało coś takiego na początku przygody z A4, 2 tłoki pękły i d*pa. Postawiłem na generalny ( bo nigdy nie wiadomo co się kupi...) Koszta koło 3k ( nowe tłoki, cylindry, planowanie głowicy i uszczelki). Po tym nie bałem się pchać w podnoszenie mocy teraz ma 160 KM i idzie do żyda. A to żeś tak męczył auto i jeszcze na zaciąg quattro, 3-4 bieg...? biczowanie Ci się należy...
-
Spoty wrocławskie
Ale ma paskudne zacieki... Hehe
-
Spoty wrocławskie
Dzięki za odp qrczak, płapałem już gościa który pojedzie razem ze mną do auta i podepnie się. Ale nie ukrywam że opinia 2 mechów to nigdy nie zawadzi. Tak czy siak zadzwonię i też się ustawię jeżeli będzie miał czas.
-
Spoty wrocławskie
link do ogłoszenia jutro jadę pisać papiery a w tyg. sprawdzam gdzieś we wro czy aso czy ktoś z polecenia nie wiem, mało kto chce pomóc. Jedynie Kaju dał mi kilka wskazówek ale na sucho i tak nie ogarniam. Audi A4 37900.00 PLN. Wrocław - otoMoto.pl
-
Spoty wrocławskie
Hej jajcarowie ja poważnie mówie... Jak możecie to dajcie jakieś info gdzie auto sprawdzić. Ja mieszkam 7 k od Oleśnicy a autko stoi pod Wrocławiem. Pomoże ktoś?
-
Spoty wrocławskie
Kaju ja z okolicy Ole heh czekam na konkret bo autko niby ok ale zawsze lepiej jak ktoś z boku popatrzy.
-
Spoty wrocławskie
Witam Kolegów, szukam u Was pomocy. Mianowicie chcę kupić B7 3.0 TDI i szukam Kolegi który sprawdził by mi autko pod względem silnika, czyli diagnostyka. No i jakiejś porady. Było by miło o odpowiedź bo do niedzieli muszę się zdecydować. Czekam na odp. na forum email [email protected] lub tel 500-253-558 pozdro Tomasz.
-
Grupowy ChipTuning w EcuProject Wrocław - lista 2013
Ja osobiście zrobiłem tam program 2 lata temu i 2 raz tam nie pojadę, fakt robotę zrobili dobrze i nie narzekam ale na obsługę klienta po pobraniu kasy to już dramat. Miałem problemy z autem, zadzwoniłem do ecu z pytaniem to mnie odprawił bez mydła. Zachowanie jak u chu... sprzedawcy - kase zabrać i olać gościa.
-
[B5 AFN] 260 + BRD + pompa 11 + FMIC - Proszę o rady.
Jak to mawiają bez dymu nie ma ognia więc licze się z tym. W razie ,,W,, można zapodać 230 i po krzyku ale zobaczymy. czekam na rady co do montażu...
-
[B5 AFN] 260 + BRD + pompa 11 + FMIC - Proszę o rady.
Witam kolegów z forum, posiadam AFN który ma już u siebie wtryski 216 FMIC i turbo hybryde. Program zrobiony w starym Dynosofcie ( nowe EcuProject) moc 160 KM. Mocy brakło więc zakupiłem parę gratów i chciałbym to wszystko złożyć w końcu do kupy, w garażu czekają wtryski 260, turbo BRD no i pompa 11. Wtryski i turbine sam zamontuję ale z pompą to nie chcę się pchać samemu... ( dodatkowo niestety przy 11 są ucięte kable od nastawnika , brak wtyczki) Poradzi może ktoś z kolegów gdzie w okolicy wrocławia , oleśnicy ktoś by mi z tym pomógł??? Pamiętałem też o mapsensorze więc jest kupiony większy i z potrzebował bym pomocy lub adresu dobrego mechanika. Jakieś propozycje???? Jeżeli ktoś mi powie Ecu Projekt to spoko tylko niech nie olewają klienta i odpowiadają na pytania i tel.
-
[B5 AFN] Auto nie pali...
Z immo raczej problemu nie ma choć chu wie tak naprawdę. Wcześniej wszystko było oki i zgłupiałem teraz, może jakiś sterownik/czujnik przy silniku? W żartach : tekst kolegi : ,, a może nie masz iskry na świecy... '' haha prawie sie zesikałem ze śmiechu
-
[B5 AFN] Auto nie pali...
Po przekręceniu stacyjki wszystkie kontrolki się świecą, gaśnie grzanie i kręcę dalej rozrusznik kręci ale nie zapala...
-
[B5 AFN] Auto nie pali...
Witam mam problem i nie wiedziałem gdzie o nim napisać więc wybrałem ten dział. Mianowicie odpaliłem piątkowego wieczoru autko wszystko ładnie pięknie i gdy włączyłem światła auto zgasło i już nie chce odpalić. Sprawdzałem wszystkie bezpieczniki, odłączyłem aku i lampy i nic dalej to samo... Miał już ktoś taki4e problemy? Jakaś rada?? Pomóżcie koledzy...
-
[B5 AFN] Skrzynia 6 - biegowa do AFN?
Witam, jak w temacie czy jest jakaś skrzynia 6 - biegowa którą można włożyć do B5 AFN??? Skrzynka 5 biegowa trochę krótka jest i 6 bieg by się przydał... Poradźcie coś Koledzy.
-
[B5 AFN] Sprzegło po modach
A powiedz kolego co planujesz konkretnie dalej robić? Jakie wartości zamierzasz osiągnąć, to pomoże w dyskusji.
-
[ALL B5] Problem przy uderzeniu bokiem w krawężnik
Myślałeś może o łożysku w piaście?? Mojej dziewczynie też coś nie grało i finalnie łożyska tak naprawdę tam nie było a autem nie szło jechać. Wszystko obróciło się w pył heh...
-
[ALL B5] Pytanie o moc maksymalną w 1.9 TDI ... ? Np. AFN
Nigdy nie wsadzilem 12mm .. nie lubia wysokich obr a to dla mnie priorytet by auto do 5000 sie krecilo. Na org 11, w260race, turbo GT2256 mialem 232KM i 450Nm czy jakosc tak. Ale to juz slupek byl od AWX. Ostatnio orginalnego AFN zrobilem na 202KM...narazie jezdzi zreszta uzytkownik w dziale wykresy wkleil. Mysle ze sam slupek duzo wiecej nie zniesie. Przynajmniej przy "normalnych" przebiegach rob555 Przepraszam mój błąd, ale znalazłem w googlach że testował pompy 12 Aligator z Katowic i tak jak mówisz słabo się kręciły. Mówicie o chłodnicy oleju... jakieś konkrety czyli jaka gdzie montować? Sam teraz zaczynam składać wszystkie graty i chcę się dobrze przygotować. -pompa 11 -wtryski260 -turbo BRD -FIMIC -mapsensor z AWX -kolektor ssący AWX Jeszcze coś można zmienić dla poprawy bezpieczeństwa? Tjw. np chłodnica oleju? W planach przed finałem zmiana koła na jednomas + mocne sprzęgło i oczywiście heble min 312mm.
-
[ALL B5] Pytanie o moc maksymalną w 1.9 TDI ... ? Np. AFN
Dokładnie, chodzi mi o VP Ale wyników na PD też jestem ciekaw. Słyszałem gdzieś że wkładają też pompy ,,12,, a nawet ,,13,, ...? Wiem że rob555 zapodał ,,12,, tylko chyba problem był przy obrotach słabo się kręciły, mała rozpiętość obrotowa, ktoś coś wie może na ten temat...?
-
[ALL B5] Pytanie o moc maksymalną w 1.9 TDI ... ? Np. AFN
Witam, szukałem jakiegoś projektu w googlach ale nic konkretnego nie znalazłem. A chodzi mi o to jakie parametry można osiągnąć w takich motorach , mówimy tutaj czysto teoretycznie czyli że kasa nie gra roli! :gwizdanie: Np kute tłoki, kuter korby, BIG TURBO, FMIC, duża chłodnica oleju, sportowe wtryski, większa pompa paliwa ... itd. Jakieś inne pomysły? Propozycje? Ciekaw jestem po prostu jakie moce można wykrzesać np z AFN'a . Oczywiście każda przeróbka wchodzi w grę tylko nie swap. Chciał bym zobaczyć opinię choć kilku profesjonalnych tunerów z forum. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Szukam pomocy w kwesti doboru intercolera
Taki zestaw możesz zakupić na ebay w UK cena to niecałe 900zł + KW (wiem bo chcę taki zestaw zakupić ) ale przydał by się ktoś w UK kto wraca do Polski żeby nie płacić dodatkowych 40 funtów za przesyłkę :gwizdanie: Mam kumpla w UK wraca średnio 1 na 2 miechy i powinien być koło kwietnia jak coś to pisz na PW.