Treść opublikowana przez secio84
-
Spoty Katowice i okolice
Mi pasuje a w zasadzie to poprostu się dostosuje Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Tak tak tak robimy w Żorach spoko miejsce większość wie gdzie to i dużo miejsca :-) Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Mario temat jak najbardziej jestem na i na pewno będę tym bardziej że żadko was widzę bo żadko jestem na sporach. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cieszy mnie to niezmiernie za to u mnie mała awaria dziś była. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hejka ludziska dawno nie nie było tu :-) Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Nie Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
Pasują te bo ledy do ori bixow jako koszt i czy samemu można ogarnąć montaż??? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
Ustawiłem synchronizację ń +1.1 i auto odpala dużo lepiej na ciepłym ale dawki też spróbuję ogarnąć. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
hej ludziska. może to nie w temacie ale czy kont wtrysku czyli synchronizacja może mieć wpływ na odpalanie na ciepłym aucie??? A pytam dlatego ze na zimnym odpala na dotyk a na ciepłym już gorzej ??? Synchronizacja ustawiona na 0,0 czasem -0,5
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ludziska dziś jest ta msza za syna od Tomasza bo dawno nie przeglądałem wątku i się natknolem na taki post Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki jeszcze kilka jest podobnych Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Możemy razem coś wymyślić Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
MAJKI to nie żeby Cię wkurzyc ale żebyś choć trochę zobaczył:-) Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A Ty zostałeś w domu jednak ?? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pozdrowienia z mazurskich oesow Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Pozdrowienia z Mikołajek Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Pozdrowienia z Mikolajek Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Osłonka na Alu jest trochę inna naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak to jest naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ludziska macie jakiś link do strony z ogłoszeniami od michela. Bo szukam golfa plusa naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale mnie to tam rybka naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie jest to realne koło 300 to może jeszcze bym uwierzył naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na liczniku ma ja też mam hehe naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Powodzenia z tym przebiegiem naciepane z kalkulatora S7