Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. Kwestia tego czy b7 się komuś podoba bo mnie nie zachwyca. Decyzja podjęta nie sprzedaje bo nic za to lepszego nie kupię a rezac mi się juz nie chce naciepane z GT-I9195
  2. Jak się gość zdecyduje to sprzedam tylko problem będzie potem co kupić naciepane z GT-I9195 W tej kasie to b7 A ty dalej w padline inwestujesz? A na mnie gada ...No to bez sensu z papucia na lacz zmieniać naciepane z GT-I9195
  3. Jak się gość zdecyduje to sprzedam tylko problem będzie potem co kupić naciepane z GT-I9195
  4. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No jednym słowem ciężko coś kupić naciepane z GT-I9195
  5. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-quttro-full-s4-idealna-ID6ydtmp.html#34022c3b60 tu masz coś fajnego naciepane z GT-I9195
  6. Pierwsze musi gość się zdecydować. naciepane z GT-I9195
  7. Jasne naciepane z GT-I9195
  8. Pucek jo tu je dalej I zaraz zamawiam drugiego.Ps. Pany kupiec jest za 30 tys za moje b6 sprzedawać ??? naciepane z GT-I9195 Ja bym sprzedał, ceny polecą w dół jak zacznie jeździć B9, a co do kebaba, obaliłem właśnie drugi browar i za kierownicę nie wsiadam Tylko co kupić za 30 tys potem b8 nie kupisz b7 bez sensu chyba s4 b6naciepane z GT-I9195 Bierz od mikiego http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-quttro-full-s4-idealna-ID6ydtmp.html#34022c3b60 Hemmer to je prawie 40 a nie 30naciepane z GT-I9195
  9. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak przeglądam ze za ta cene równie dobrze możesz kupić s4 naciepane z GT-I9195
  10. Pucek jo tu je dalej I zaraz zamawiam drugiego.Ps. Pany kupiec jest za 30 tys za moje b6 sprzedawać ??? naciepane z GT-I9195 Ja bym sprzedał, ceny polecą w dół jak zacznie jeździć B9, a co do kebaba, obaliłem właśnie drugi browar i za kierownicę nie wsiadam Tylko co kupić za 30 tys potem b8 nie kupisz b7 bez sensu chyba s4 b6 naciepane z GT-I9195
  11. Pucek jo tu je dalej I zaraz zamawiam drugiego. Ps. Pany kupiec jest za 30 tys za moje b6 sprzedawać ??? naciepane z GT-I9195
  12. A ja już na kebsie naciepane z GT-I9195
  13. Kolejna zmiana kebab ważniejszy jadę naciepane z GT-I9195
  14. Zmiana planów niestety sorki panowie naciepane z GT-I9195
  15. Zaraz wyjeżdżam naciepane z GT-I9195
  16. Jesteście na kebsie bo bym teraz dopiero wyjeżdżał naciepane z GT-I9195
  17. Ja bym wpadł ale skoro nikogo nie będzie to skocze na kebab później. Co ty na to Arturoo? ?? naciepane z GT-I9195
  18. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Możesz brać moja ale s-line nic w niej nie zobaczysz praktycznie cała s4 naciepane z GT-I9195
  19. Przemo co z furaczem coś wiadomo ??? naciepane z GT-I9195
  20. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Według mnie to słaby klucz ale do zmiany kół się nada i takich małych podstawowych rzeczy. naciepane z GT-I9195 http://allegro.pl/yt-0953-klucz-udarowy-pneumatyczny-1356-nm-yato-i5614493991.html To już mi działa na serwisie 4 lata bez problemu i odkrecasz wszystko naciepane z GT-I9195
  21. Każdy zalany po wczoraj hehe naciepane z GT-I9195
  22. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nic nie trzeba. Do tego kup silniki z Passata b6 ze zwykłych lamp pasuje p&p i regulacja tez będzie działaćnaciepane z GT-I9195 ale jaka przciez nie poziomowanie. same silniki tego nie zalatwiaJeśli nie chcesz montować samopoziomu to wyciągasz ori silniki z xenona wkładasz z Passata i wszystko działa mam tak zrobione naciepane z GT-I9195
  23. Pany do której jest kebab otwarty ??? naciepane z GT-I9195
  24. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie trzeba rozklejac nr mam napisz mi pw to jutro Ci wysle naciepane z GT-I9195 Jednak ma nr na telefonie proszę 1Q0 941 295 naciepane z GT-I9195
  25. Ktoś chętny na kebab bo będziemy z arturem za niedługo naciepane z GT-I9195

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.