Treść opublikowana przez secio84
-
B6 DIVISION
Kolego tu masz 90 ultra :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Zamów w serwisie będzie bez problemu napewno nie kosztuje majątek naciepane z GT-I9195 Koszt około 200zl i masz bez problemu naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Pewnie się przyda pod warunkiem że masz standard zawieszenie bądź s-line do gwintu ustawiasz indywidualnie naciepane z GT-I9195
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Zgodzę się jak cos to moje :-) naciepane z GT-I9195 Kolor bardziej wpadający w wiśnie niż czrwony taki typowy dla audi naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Oczywiście ze tak robimy a przynajmniej ja. Na dodatek robie tak ze za parę dni kiedy pojezdze znów jeszcze raz ustawiam naciepane z GT-I9195
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To pewnie jej facet. Dużo by opowiadać naciepane z GT-I9195
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tylko podobna przede wszystkim jest czerwona a nie taki kolor jak mój ma czarne pomalowane spreyem felgi jest to angol przerobiony na s-line i jeździ nim pseudo pni doktor która chciała spapugowac moje auto ale jej nie wyszło. Rejestracja SR a ja mam SRB naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siedzicie jeszcze bo za pół godziny bym był. naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tez ale na kebsa może tylko bo wcześniej w robocie jeszcze naciepane z GT-I9195
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Potwór rc juz jest można śmigać naciepane z GT-I9195
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie chcesz jechać klekotem na drugi koniec kraju ? Ja jutro do Brachola ide na wesele...bym se benzyniakiem podskoczył jakbyś się jednaj rozmyślij...fon 24h dostępny hahaha Synki super propozucja zajś mnie torchę nie było :/ co do wypadu na weselicho to jednak wygrały koszty i poleciałem se leonkiem w dieselu [emoji14] bo to jednak 500pln w kapsie hahaha Żyjesz synek to dobrze :-)naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Ja może się urwe z roboty i wpadnę ale nie jest to na 100% pewne naciepane z GT-I9195
-
Które fotele wygodniejsze?
Wes sobie z b7 naciepane z GT-I9195
-
Summer Car Party 5-6.09.2015r
Dzięki wielkie za wejściówkę miło było poznać :-) naciepane z GT-I9195
-
Summer Car Party 5-6.09.2015r
Spoko ucho mam już załatwione naciepane z GT-I9195
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Bry ludziska :-) naciepane z GT-I9195
-
Summer Car Party 5-6.09.2015r
A masz na wjazd autem to ja biorę napisz gdzie przyjechac naciepane z GT-I9195
-
Summer Car Party 5-6.09.2015r
Oki dzieki za info naciepane z GT-I9195
-
Summer Car Party 5-6.09.2015r
Podrzucie gdzie auto zostawić bo nie mam wejścia na wjazd autem naciepane z GT-I9195
-
Summer Car Party 5-6.09.2015r
Ja będę po 13 gdzie najlepiej auto zostawić ???? naciepane z GT-I9195
-
Summer Car Party 5-6.09.2015r
Jutro ja postaram się wpaść ale bez auta bo nie mam wejściówki i jak będę to po południu naciepane z GT-I9195
-
Summer Car Party 5-6.09.2015r
A ja będę dopiero jutro :-( naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie problemy tylko robotę i remont w domu naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja na kebab może wpadnę ale nie prędzej jak o 21 ale tak 50/50 % naciepane z GT-I9195