Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kolego tu masz 90 ultra :-) naciepane z GT-I9195
  2. Zamów w serwisie będzie bez problemu napewno nie kosztuje majątek naciepane z GT-I9195 Koszt około 200zl i masz bez problemu naciepane z GT-I9195
  3. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pewnie się przyda pod warunkiem że masz standard zawieszenie bądź s-line do gwintu ustawiasz indywidualnie naciepane z GT-I9195
  4. Zgodzę się jak cos to moje :-) naciepane z GT-I9195 Kolor bardziej wpadający w wiśnie niż czrwony taki typowy dla audi naciepane z GT-I9195
  5. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oczywiście ze tak robimy a przynajmniej ja. Na dodatek robie tak ze za parę dni kiedy pojezdze znów jeszcze raz ustawiam naciepane z GT-I9195
  6. To pewnie jej facet. Dużo by opowiadać naciepane z GT-I9195
  7. Tylko podobna przede wszystkim jest czerwona a nie taki kolor jak mój ma czarne pomalowane spreyem felgi jest to angol przerobiony na s-line i jeździ nim pseudo pni doktor która chciała spapugowac moje auto ale jej nie wyszło. Rejestracja SR a ja mam SRB naciepane z GT-I9195
  8. Spoko naciepane z GT-I9195
  9. Siedzicie jeszcze bo za pół godziny bym był. naciepane z GT-I9195
  10. Ja tez ale na kebsa może tylko bo wcześniej w robocie jeszcze naciepane z GT-I9195
  11. Potwór rc juz jest można śmigać naciepane z GT-I9195
  12. Nie chcesz jechać klekotem na drugi koniec kraju ? Ja jutro do Brachola ide na wesele...bym se benzyniakiem podskoczył jakbyś się jednaj rozmyślij...fon 24h dostępny hahaha Synki super propozucja zajś mnie torchę nie było :/ co do wypadu na weselicho to jednak wygrały koszty i poleciałem se leonkiem w dieselu [emoji14] bo to jednak 500pln w kapsie hahaha Żyjesz synek to dobrze :-)naciepane z GT-I9195
  13. Ja może się urwe z roboty i wpadnę ale nie jest to na 100% pewne naciepane z GT-I9195
  14. Wes sobie z b7 naciepane z GT-I9195
  15. Dzięki wielkie za wejściówkę miło było poznać :-) naciepane z GT-I9195
  16. Spoko ucho mam już załatwione naciepane z GT-I9195
  17. Bry ludziska :-) naciepane z GT-I9195
  18. A masz na wjazd autem to ja biorę napisz gdzie przyjechac naciepane z GT-I9195
  19. Oki dzieki za info naciepane z GT-I9195
  20. Podrzucie gdzie auto zostawić bo nie mam wejścia na wjazd autem naciepane z GT-I9195
  21. Ja będę po 13 gdzie najlepiej auto zostawić ???? naciepane z GT-I9195
  22. Jutro ja postaram się wpaść ale bez auta bo nie mam wejściówki i jak będę to po południu naciepane z GT-I9195
  23. A ja będę dopiero jutro :-( naciepane z GT-I9195
  24. Nie problemy tylko robotę i remont w domu naciepane z GT-I9195
  25. Ja na kebab może wpadnę ale nie prędzej jak o 21 ale tak 50/50 % naciepane z GT-I9195

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.