Treść opublikowana przez secio84
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja będę ale nie prędzej niż o 19 naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Nic sie nie działo...także wyszedłeś na plusie z paliwem jak nie ma większego odzewu, to nie ma po co tam jechać...no chyba ze na kolacje Ja to tam nie mam daleko a przynajmniej eska odpaliłem po 4 dniach, bo wcześniej nie było kiedy :) Przyjedz na Gliwice naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Może grill naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry :-) naciepane z GT-I9195 Kebab od samego rana chodzi po głowie naciepane z GT-I9195
-
Listwy Dekory LED
Tu masz zdjęcie gęsto osadzonych ledów naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
To może wpadnijcie do mnie hehe :-) zrobimy u mnie grila naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Rysiek chciał na spota jechać hehe ale czego się nie robi dla kolegi. Chyba ze najpierw spot a potem rezanko naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Jakiś tam parktronic.naciepane z GT-I9195 Fajnie, tez by mi się cos takiego przydało [emoji2] BędęWezmę grilla Pajda lepsza kamerka :-)naciepane z GT-I9195
-
Listwy Dekory LED
Ja od razu kupiłem ledy które są wosko osadzone i jest idealnie nie ma znaczenia jaki dekor czy drzwi. Ktoś kto to wymyśli wie jak to zrobić dobrze bez zbędnych kosztów. A ledy takie kupisz w markecie np Castorama. naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Jakiś tam parktronic.naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Ja tez odpadam bo taki jeden przyjeżdża na małego moda :-) naciepane z GT-I9195
-
Listwy Dekory LED
Zmień ledy bo nawet na zdjęciu punkty widać naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Ja u siebie wymieniłem sam mikrostyk z tym ze miałem stary zamek w którym mikrostyk był oki wiec zrobiłem jeden dobry zamek naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziś tez jest dzień :-)naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
[emoji106]1: musze obadać to na żywo No to może we wtorek znów wpadnę [emoji12] Pewnie i tak Wam się nie spodoba bo to nie oryginał a tylko mój pomysł Daj info jak to zrobiłeś wygląda to jak satyna orinaciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za spota. Kebab mega szkoda ze 2 na wynos nie wziąłem naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tez juz w trasie będę za jakiś czas naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja może kolo 19 naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzę ze koła juz są dawaj foto w całości naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Ja mam ori zarniki i ori przetwornice z 2007 roku dalej wszystko działa. Światła dzienne tez mam. naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Djim kiedy u mnie zakładamy air bo wbrew pozora dobre to zabezpieczenie z tego co widzę. Ale współczuję mimo to :-(naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Trzeba było pisać albo dzwonić dziś byś miał naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Polko co z tego ze ma tyle kucy. Pewnie p początkowej fazie i tak ciężko by miał z 1.9 nie to ze automat to Q i na dodatek 2.6 tony. A pozatym stać gaz to przekleństwo naciepane z GT-I9195 Do mnie to nie przemawia kupować takie auto i pakować gaz naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
No tak pół roku nic nie zrobi 2 lata jak tego jest pół litra oki. tylko zastanówcie się czemu przy około 200 tys każdy z was pewnie wymieniał skłanki i walki ??? A co się dzieje po roku z olejem poczytajcie wyżej według expertyz nadaje się do frytek.naciepane z GT-I9195 Ale jeśli faktycznie komuś braknie i musi dolać to lepiej dolać starego niż jeździć bez. Ja nie mam tego problemu bo auto nie bierze oleju przejechane 400 tys na mobilu bez kombinowania itp. naciepane z GT-I9195 Wiesz czemu przy 200tys wymienia się szklanki i wałki? Są w zasadzie 2 powody1. Przeważnie 200tys na blacie to 350tys w rzeczywistości (ale to nie reguła) 2. W 1.9tdi pompowtryski napędza wałek i wszystko co z nim związane ma ciężej niż np przy wtrysku cr. Stąd częste remonty góry w 1.9tdi PD. Zobacz kto w AFN robił coś w głowicy przy 200tyś km? Ja tez nic nie robiłem jeszcze naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
No tak pół roku nic nie zrobi 2 lata jak tego jest pół litra oki. tylko zastanówcie się czemu przy około 200 tys każdy z was pewnie wymieniał skłanki i walki ??? A co się dzieje po roku z olejem poczytajcie wyżej według expertyz nadaje się do frytek. naciepane z GT-I9195 Ale jeśli faktycznie komuś braknie i musi dolać to lepiej dolać starego niż jeździć bez. Ja nie mam tego problemu bo auto nie bierze oleju przejechane 400 tys na mobilu bez kombinowania itp. naciepane z GT-I9195