Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. szacun zrobić fotkę swojego telefonu...swoim telefonem Polko tez pewnie byś tak chciał co.naciepane z GT-I9195
  2. Siemka :-) naciepane z GT-I9195
  3. Siemka :-) naciepane z GT-I9195
  4. Mogliście dać znać bym wpadł naciepane z GT-I9195
  5. No przydało by się :-) naciepane z GT-I9195
  6. Ja teraz się wybieram bo dopiero robotę kończę naciepane z GT-I9195
  7. No to chyba tez wpadnę :-) naciepane z GT-I9195
  8. No na to wygląda choć ja bym wpadł. naciepane z GT-I9195
  9. Nie ma jak to spapugowac felgi na jednej wsi chodzi o b8 sedannaciepane z GT-I9195 nie wiem czy wiesz ale u was na wsi są trzy takie wzory Wiem ze są 3 ale żadne w 19naciepane z GT-I9195 Będzie kto dziś ??? naciepane z GT-I9195
  10. Skoro tak jest to spoko jeśli ktoś mało jeździ np do kościoła to przez 4 lata jest szansa ze zrobił 25 tys. Ja bym zrobił swoim autem przez ten czas jakieś 125 tys.naciepane z GT-I9195 A ja pod 200 [emoji41]No ale wszystko możliwe ze zrobił 25 tys przez 4 lata tym bardziej ze to firmowe :-pnaciepane z GT-I9195 Skoro to prezes to pewnie jeździł tylko na biznes lunch-e [emoji6] a restauracja była tuż nieopodal firmy !Hmm coś w tym jest może :-) naciepane z GT-I9195
  11. Skoro tak jest to spoko jeśli ktoś mało jeździ np do kościoła to przez 4 lata jest szansa ze zrobił 25 tys. Ja bym zrobił swoim autem przez ten czas jakieś 125 tys.naciepane z GT-I9195 A ja pod 200 [emoji41]No ale wszystko możliwe ze zrobił 25 tys przez 4 lata tym bardziej ze to firmowe :-pnaciepane z GT-I9195
  12. Skoro tak jest to spoko jeśli ktoś mało jeździ np do kościoła to przez 4 lata jest szansa ze zrobił 25 tys. Ja bym zrobił swoim autem przez ten czas jakieś 125 tys.naciepane z GT-I9195
  13. No to jak nie przykłada to nich to bierze z tym ze jeśli to firmowe auto to nie wierzę że z tego roku ma tyle na liczniku. Druga sprawa zawieszenie koszty naprawy jak poduchy walna przerosna cenę auta. chyba ze ma taki kaprys i mu się podoba to niech kupuje naciepane z GT-I9195
  14. Pany ktoś poleci w Katowicach jakiś sklep dobry gdzie można rolki kupic naciepane z GT-I9195
  15. Jak smakuje? dobre? Dla mnie okinaciepane z GT-I9195
  16. Bry :-) o której w Gliwicach jest kebab otwarty bo będę gdzieś za godzinę tam to bym coś zjadł naciepane z GT-I9195
  17. No tak ale z jednej wsi sorry ale przesada ja bym nigdy nie kupił. naciepane z GT-I9195
  18. Nie ma jak to spapugowac felgi na jednej wsi chodzi o b8 sedan naciepane z GT-I9195
  19. No to pstryk EB naciepane z GT-I9195
  20. Będzie kto dziś ??? naciepane z GT-I9195
  21. Pisz do arturoo on rezel naciepane z GT-I9195
  22. W Racibórzu oki dobra pizza :-) naciepane z GT-I9195
  23. Sprawdz dwumas miałem taki przypadek ze się zespawalo i to na dodatek krzywo i trzepalo autem. Żadnych innych obiaw nie było. naciepane z GT-I9195
  24. Ja tez może ogarnę i przyjadę na ta chwile jestem na 100% naciepane z GT-I9195
  25. Ludzie na sile chcą mieć coś z audi :-) naciepane z GT-I9195

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.