Treść opublikowana przez secio84
-
Spoty Katowice i okolice
szacun zrobić fotkę swojego telefonu...swoim telefonem Polko tez pewnie byś tak chciał co.naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka :-) naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Mogliście dać znać bym wpadł naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
No przydało by się :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja teraz się wybieram bo dopiero robotę kończę naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
No to chyba tez wpadnę :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
No na to wygląda choć ja bym wpadł. naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Nie ma jak to spapugowac felgi na jednej wsi chodzi o b8 sedannaciepane z GT-I9195 nie wiem czy wiesz ale u was na wsi są trzy takie wzory Wiem ze są 3 ale żadne w 19naciepane z GT-I9195 Będzie kto dziś ??? naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Skoro tak jest to spoko jeśli ktoś mało jeździ np do kościoła to przez 4 lata jest szansa ze zrobił 25 tys. Ja bym zrobił swoim autem przez ten czas jakieś 125 tys.naciepane z GT-I9195 A ja pod 200 [emoji41]No ale wszystko możliwe ze zrobił 25 tys przez 4 lata tym bardziej ze to firmowe :-pnaciepane z GT-I9195 Skoro to prezes to pewnie jeździł tylko na biznes lunch-e [emoji6] a restauracja była tuż nieopodal firmy !Hmm coś w tym jest może :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Skoro tak jest to spoko jeśli ktoś mało jeździ np do kościoła to przez 4 lata jest szansa ze zrobił 25 tys. Ja bym zrobił swoim autem przez ten czas jakieś 125 tys.naciepane z GT-I9195 A ja pod 200 [emoji41]No ale wszystko możliwe ze zrobił 25 tys przez 4 lata tym bardziej ze to firmowe :-pnaciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Skoro tak jest to spoko jeśli ktoś mało jeździ np do kościoła to przez 4 lata jest szansa ze zrobił 25 tys. Ja bym zrobił swoim autem przez ten czas jakieś 125 tys.naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to jak nie przykłada to nich to bierze z tym ze jeśli to firmowe auto to nie wierzę że z tego roku ma tyle na liczniku. Druga sprawa zawieszenie koszty naprawy jak poduchy walna przerosna cenę auta. chyba ze ma taki kaprys i mu się podoba to niech kupuje naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Pany ktoś poleci w Katowicach jakiś sklep dobry gdzie można rolki kupic naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jak smakuje? dobre? Dla mnie okinaciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry :-) o której w Gliwicach jest kebab otwarty bo będę gdzieś za godzinę tam to bym coś zjadł naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
No tak ale z jednej wsi sorry ale przesada ja bym nigdy nie kupił. naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Nie ma jak to spapugowac felgi na jednej wsi chodzi o b8 sedan naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
No to pstryk EB naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będzie kto dziś ??? naciepane z GT-I9195
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Pisz do arturoo on rezel naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
W Racibórzu oki dobra pizza :-) naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Sprawdz dwumas miałem taki przypadek ze się zespawalo i to na dodatek krzywo i trzepalo autem. Żadnych innych obiaw nie było. naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja tez może ogarnę i przyjadę na ta chwile jestem na 100% naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Ludzie na sile chcą mieć coś z audi :-) naciepane z GT-I9195