Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. jestem jeszcze w niemczech za tydzien bede wtedy bede mial dostep jak podam numer seryjny to powiecie mi jaki model tego tunera kupic i lub z ktorego auta ma kupic zeby dzialalo?a jeszcze mam pytanie czy przez ten odbiornik tv ktory ma byc podlaczona kamera bede mogl ogladac telewizje bo chyba jest juz tylko cyfrowa dobrze rozumiem? czy do tego tez sie cos dokupuje zeby byla telewizja? Powiemy ci wogole czy da się zamontować naciepane z GT-I9195
  2. W papierach może być ale raczej bym wyciągnął i sprawdził co na obudowie jest naciepane z GT-I9195
  3. No i lipa nie będzie mnie jednak naciepane z GT-I9195
  4. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja tez mam golfa ale jak kolega wyżej IV naciepane z GT-I9195
  5. Weź te dystanse może teraz uda się przymierzyćWezmę naciepane z GT-I9195
  6. Wpadaj, oblukamy na żywo ten letni setup Już wszyscy widzieli nie ma co oglądać naciepane z GT-I9195
  7. Ja dziś postaram się być :-) naciepane z GT-I9195
  8. Jasne jak co to pisz tu w wątku naciepane z GT-I9195
  9. Gdyby się coś zmieniło to będę pisał naciepane z GT-I9195 Jednak lipa nie dam rady chyba że późnym wieczorem kolo 23 naciepane z GT-I9195
  10. Jak się uda kolo 20 naciepane z GT-I9195
  11. Jedzie kto na kielbache? ?? naciepane z GT-I9195
  12. Patrz strona pierwsza naciepane z GT-I9195 W okresie zimowym 18 ta forum Gliwice naciepane z GT-I9195 Miałem tak samo i zaczynało się to dziać przy większych prędkościach. naciepane z GT-I9195
  13. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma to do tego ze jeśli ma różny rozmiar koła to znaczy opon chodzi o profil opony. Czujniki mogą swirowac bo nie ma tej samej liczby obrotów kola naciepane z GT-I9195
  14. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Vag żadnego błędu nie stety nie pokazuje.Jakie masz koła i a dokładnie rozmiar opon naciepane z GT-I9195
  15. Siemka ☺ naciepane z GT-I9195
  16. Siema ☺ naciepane z GT-I9195
  17. Siema naciepane z GT-I9195
  18. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema naciepane z GT-I9195
  19. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tył mokry więc chyba nie warto... Kolego H4mm3R : po raz kolejny wypowiadasz się na temat mojego ogłoszenia-dla przypomnienia gdy sprzedawałem TEINA to pisałeś w temacie ogłoszenia że nie posiada możliwości podłączenia EDFC- takową posiadało wg katalogu...także na przyszłośc nie rób mi opinii-bo zawieszenie nie jest wylane i nie chce komuś wcisnąć bubla a Ty się od razu specjalistą robisz że wylane.P.S W regulaminie ogłoszeń wyraźnie pisze że cena jest rzeczą sprzedającego a jak komuś nie pasi to niech kupi nowe. A skąd wiesz że w tym wypadku chodzi właśnie o Ciebie? Koledzy nie sprecyzowali że mowa o Twoim ogłoszeniu, a z jozkiem pisałem o zawieszeniu które jest/było na olx i miało właśnie mokre tylne amortyzatory. Więc przez myśl mi nie przyszło że chodzi o Ciebie. Na temat TEINA wyjasniles sprawę i ok, zresztą sam byłem ciekaw jak jest to EDFC montowane.. Więc się nie napinaj bo akurat mnie najmniej obchodzi co tam sprzedajesz. Potwierdzam A tym złomie była mowa http://olx.pl/oferta/gwintowane-zawieszenie-audi-a4-b6-b7-CID5-ID94r1X.html#6808684f75 Daj ty spokój za taką kasę to dużo dużo lepsze można kupić sam jestem tego przykładem. Nie wiem czego gość oczekuje naciepane z GT-I9195
  20. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    225 naciepane z GT-I9195
  21. Podzienkowal naciepane z GT-I9195
  22. Gdzie jesteście ???? naciepane z GT-I9195
  23. No co ty ja dopiero na ą1 naciepane z GT-I9195
  24. Ja wyjeżdżam dopiero naciepane z GT-I9195
  25. Kebaabbbb naciepane z GT-I9195 Ja najszybciej będę na 19:30 naciepane z GT-I9195

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.