Treść opublikowana przez secio84
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
jestem jeszcze w niemczech za tydzien bede wtedy bede mial dostep jak podam numer seryjny to powiecie mi jaki model tego tunera kupic i lub z ktorego auta ma kupic zeby dzialalo?a jeszcze mam pytanie czy przez ten odbiornik tv ktory ma byc podlaczona kamera bede mogl ogladac telewizje bo chyba jest juz tylko cyfrowa dobrze rozumiem? czy do tego tez sie cos dokupuje zeby byla telewizja? Powiemy ci wogole czy da się zamontować naciepane z GT-I9195
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
W papierach może być ale raczej bym wyciągnął i sprawdził co na obudowie jest naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i lipa nie będzie mnie jednak naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Ja tez mam golfa ale jak kolega wyżej IV naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Weź te dystanse może teraz uda się przymierzyćWezmę naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wpadaj, oblukamy na żywo ten letni setup Już wszyscy widzieli nie ma co oglądać naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja dziś postaram się być :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jasne jak co to pisz tu w wątku naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Gdyby się coś zmieniło to będę pisał naciepane z GT-I9195 Jednak lipa nie dam rady chyba że późnym wieczorem kolo 23 naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jak się uda kolo 20 naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jedzie kto na kielbache? ?? naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Patrz strona pierwsza naciepane z GT-I9195 W okresie zimowym 18 ta forum Gliwice naciepane z GT-I9195 Miałem tak samo i zaczynało się to dziać przy większych prędkościach. naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Ma to do tego ze jeśli ma różny rozmiar koła to znaczy opon chodzi o profil opony. Czujniki mogą swirowac bo nie ma tej samej liczby obrotów kola naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Vag żadnego błędu nie stety nie pokazuje.Jakie masz koła i a dokładnie rozmiar opon naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Siemka ☺ naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema ☺ naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Siema naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Siema naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Tył mokry więc chyba nie warto... Kolego H4mm3R : po raz kolejny wypowiadasz się na temat mojego ogłoszenia-dla przypomnienia gdy sprzedawałem TEINA to pisałeś w temacie ogłoszenia że nie posiada możliwości podłączenia EDFC- takową posiadało wg katalogu...także na przyszłośc nie rób mi opinii-bo zawieszenie nie jest wylane i nie chce komuś wcisnąć bubla a Ty się od razu specjalistą robisz że wylane.P.S W regulaminie ogłoszeń wyraźnie pisze że cena jest rzeczą sprzedającego a jak komuś nie pasi to niech kupi nowe. A skąd wiesz że w tym wypadku chodzi właśnie o Ciebie? Koledzy nie sprecyzowali że mowa o Twoim ogłoszeniu, a z jozkiem pisałem o zawieszeniu które jest/było na olx i miało właśnie mokre tylne amortyzatory. Więc przez myśl mi nie przyszło że chodzi o Ciebie. Na temat TEINA wyjasniles sprawę i ok, zresztą sam byłem ciekaw jak jest to EDFC montowane.. Więc się nie napinaj bo akurat mnie najmniej obchodzi co tam sprzedajesz. Potwierdzam A tym złomie była mowa http://olx.pl/oferta/gwintowane-zawieszenie-audi-a4-b6-b7-CID5-ID94r1X.html#6808684f75 Daj ty spokój za taką kasę to dużo dużo lepsze można kupić sam jestem tego przykładem. Nie wiem czego gość oczekuje naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
225 naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Podzienkowal naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Gdzie jesteście ???? naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
No co ty ja dopiero na ą1 naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Ja wyjeżdżam dopiero naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Kebaabbbb naciepane z GT-I9195 Ja najszybciej będę na 19:30 naciepane z GT-I9195