Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. Dlatego jest lato naciepane z GT-I9195
  2. Będziesz na letnim kole? No pefka! Będę na lecie bo nie chce mi się zmieniać na zimę naciepane z GT-I9195
  3. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to fajnie ja zaszalalem i kupiłem nowki naciepane z GT-I9195
  4. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Głowy uciąć sobie nie dam. A ile dałeś za osłony tak z ciekawości? ??naciepane z GT-I9195
  5. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak sztuka tyle płaciłem naciepane z GT-I9195
  6. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Możliwe naciepane z GT-I9195 W serwisie te osłony kosztują 105 do 120 zł w zależności kto jaki ma rabat naciepane z GT-I9195
  7. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A z tego co wiem to z Q tez nie podchodzą bo są dziury inaczej. Ale zawsze jak chcesz możesz wklepać :-p w serwisie te osłony nie są jakieś mega drogie z tego co pamiętam naciepane z GT-I9195
  8. Ja będę na 90% ale po 19 naciepane z GT-I9195
  9. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Felgi bym pomalowal a ramki z grila okleil. naciepane z GT-I9195 Felgi mi się malują ale chce rant prysnac w inny kolor i zobaczyć jak to wyjdzie... A folia na ramki to nie za dużo partaniny? :-P Naciapane z Zetki Mogę ci zdjęcia podesłać 2 lata już tak smigam naciepane z GT-I9195
  10. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Si A czy osłony trzeba zmieniać na wiekrze pod 288 czy mogą zostać stare?Wysłane z Japka Taknaciepane z GT-I9195
  11. Nagrzeszył i chce żeby ktoś za niego się wyspowiadał naciepane z GT-I9195
  12. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Felgi bym pomalowal a ramki z grila okleil. naciepane z GT-I9195
  13. No to jeździ dalej i bez obaw moim zdaniem naciepane z GT-I9195
  14. A tak przypadkiem nie traci ci się płyn chłodniczy ????naciepane z GT-I9195 I kiedy ci się to dzieje po odpaleniu auta. naciepane z GT-I9195
  15. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale ty masz czyste auto a my nienaciepane z GT-I9195
  16. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja tez juz mam lato naciepane z GT-I9195
  17. Grzes mam dystanse jeszcze jak chcesz przymierzyć 7mm i 8mmnaciepane z GT-I9195
  18. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam podlokietnik z B7 czarny material wsio sprawne z regulacja wysokosciNapisz pw ile okinaciepane z GT-I9195 Pany zbiornik pod spryski z b7 podejdzie do b6 ???? naciepane z GT-I9195
  19. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany nie ma kto podlokietnika sprzedać zwykły materiał ciemny naciepane z GT-I9195
  20. Ja tez odpadam robota naciepane z GT-I9195
  21. A ja może będę ale po 19 tej naciepane z GT-I9195
  22. Jaki masz nr ori rns-e naciepane z GT-I9195
  23. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka :-) naciepane z GT-I9195
  24. Bry naciepane z GT-I9195
  25. Bry naciepane z GT-I9195

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.