Treść opublikowana przez secio84
-
B6 DIVISION
Pany nie chce kto dystansow mam do sprzedania 13mm naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Pany nie chce kto dystansow mam do sprzedania 13mm naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Taka sytuacja ktoś coś pomoże naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
To znaczy ze aku ma słaby rozruch juz i przy tym rozruchu mały prąd dzięki któremu wywala błąd hamulce. Ale potem zaraz gaśnie i jest okinaciepane z GT-I9195 myślisz, że doładowanie powinno pomóc? czy już się rozglądać za nowym? :jerk[emoji14]ali za pierwszym, ostatnie dwie zimy wszystko było ok czyli jakieś 3 lata nie było tam w ogóle zaglądane...Na jakiś czas podladowanie pomoże ale później będzie to samo naciepane z GT-I9195 Ja juz tez tak jeżdżę z pół roku jak cos naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Gdzieś smigasz na którym stoku ??? Bo się jutro wybieram po południunaciepane z GT-I9195 Dzisiaj byliśmy na Czantorii dla odmiany. Niewiele ludzi, śniegu opór (cały dzień sypie) i to dość mocno! Teraz wróciłem na chatę. Po południu jeszcze mniej ludzi ale na trasach już nie tak idealnie (sporo śniegu który przykleja się do sprzętu).Drogi też nieodśnieżone! Ja jutro jadę na cienkow najprawdopodobniej :-) naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Trzeba było brać naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
To znaczy ze aku ma słaby rozruch juz i przy tym rozruchu mały prąd dzięki któremu wywala błąd hamulce. Ale potem zaraz gaśnie i jest oki naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nikt tu nie ma fury na weekend ja 15 tys robie w 4 miesiące. naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A moje jeździ nawet na jakieś tam glebie juz nie wspomnę o hamerowej glebie . Wiec chyba masz coś nie tak skoro na glebie nie jeździ hehe naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Gdzieś smigasz na którym stoku ??? Bo się jutro wybieram po południu naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Dobry Pany czy wysyłał ktoś paczkę do Kanady. Ile taka paczka może kosztować ??? naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Dobry :-) :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Bry :-) naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Bry :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No w końcu trochę śniegu :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema :-) Hammer szybę mu trzeba było okleic z karnych kuta. ...sów naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Artur suche to było patrzyłes naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bixy to rezanie i spore koszty jeżeli podliczyć całość. Ja potrzebuję soczew na już, bo na prawdę jest tragicznie mam soczewki z b6 ale nie wiem czy podejda
-
Spoty Katowice i okolice
bawta się dobrze jadę rezać hebel z tyłu ..... Ciekawe kiery ciul ci warsztat otworzy :-) naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Nie polecam chyba że za rok chcesz zmienić naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
To czekam na foty jak ogarniesz naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
za dnia jeszcze na starej koncepcji: a jak to w nocy świeci to muszę poszperać tu i tam, ale znajdę Ja myślałem żeby zrobić ledy na dole lampy tak jak powinno być i na gorze gdzie przeciwmgielny na gorze coś w stylu trójkąta a na dole coś w stylu prostokąta. naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Będziesz ledy pakowal naciepane z GT-I9195 będę decyzja zapadła, przy cenie ledów jaką mam to nic tylko kombinować, mam też magika, który jest w stanie oszukać MCE high, więc kwestia czasu... koncepcja podobna jak miałem w B5 (jeśli widziałeś), ale bardziej dopracowana - szczegółów nie zdradzę, efekt końcowy to reakcja światła, wygląd lamp zostanie jak na żarówkach To jak zrobisz podeślij pw chętnie zobaczę chyba że masz zdjęcie tym z b5naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Będziesz ledy pakowal naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Secio zadowolony jesteś z tej obudowy alu pod silnik ?Bardzo jestem zadowolony. Wykonanie extra nocowania itp równieżnaciepane z GT-I9195 a nie szumi ani nie świszczy cuś przy większysch prędkościach ? bo kiedyś do B5 kupiłem jakiś plastikowy zamiennik nie ori i szumiało Cisza i spokój nic się nie dzieje naciepane z GT-I9195 Tylko większy komfort jak gdzieś się przytrze bo wiesz ze nic się nie rozwalilo. naciepane z GT-I9195 Albo jak jedziesz w koleinach a po środku śnieg nie przejmujesz się ze plastik się polamie albo nabierze śniegu do komory silnika. naciepane z GT-I9195