Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany nie chce kto dystansow mam do sprzedania 13mm naciepane z GT-I9195
  2. Pany nie chce kto dystansow mam do sprzedania 13mm naciepane z GT-I9195
  3. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Taka sytuacja ktoś coś pomoże naciepane z GT-I9195
  4. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To znaczy ze aku ma słaby rozruch juz i przy tym rozruchu mały prąd dzięki któremu wywala błąd hamulce. Ale potem zaraz gaśnie i jest okinaciepane z GT-I9195 myślisz, że doładowanie powinno pomóc? czy już się rozglądać za nowym? :jerk[emoji14]ali za pierwszym, ostatnie dwie zimy wszystko było ok czyli jakieś 3 lata nie było tam w ogóle zaglądane...Na jakiś czas podladowanie pomoże ale później będzie to samo naciepane z GT-I9195 Ja juz tez tak jeżdżę z pół roku jak cos naciepane z GT-I9195
  5. Gdzieś smigasz na którym stoku ??? Bo się jutro wybieram po południunaciepane z GT-I9195 Dzisiaj byliśmy na Czantorii dla odmiany. Niewiele ludzi, śniegu opór (cały dzień sypie) i to dość mocno! Teraz wróciłem na chatę. Po południu jeszcze mniej ludzi ale na trasach już nie tak idealnie (sporo śniegu który przykleja się do sprzętu).Drogi też nieodśnieżone! Ja jutro jadę na cienkow najprawdopodobniej :-) naciepane z GT-I9195
  6. Trzeba było brać naciepane z GT-I9195
  7. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To znaczy ze aku ma słaby rozruch juz i przy tym rozruchu mały prąd dzięki któremu wywala błąd hamulce. Ale potem zaraz gaśnie i jest oki naciepane z GT-I9195
  8. Nikt tu nie ma fury na weekend ja 15 tys robie w 4 miesiące. naciepane z GT-I9195
  9. A moje jeździ nawet na jakieś tam glebie juz nie wspomnę o hamerowej glebie . Wiec chyba masz coś nie tak skoro na glebie nie jeździ hehe naciepane z GT-I9195
  10. Gdzieś smigasz na którym stoku ??? Bo się jutro wybieram po południu naciepane z GT-I9195
  11. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry Pany czy wysyłał ktoś paczkę do Kanady. Ile taka paczka może kosztować ??? naciepane z GT-I9195
  12. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry :-) :-) naciepane z GT-I9195
  13. Bry :-) naciepane z GT-I9195
  14. No w końcu trochę śniegu :-) naciepane z GT-I9195
  15. Siema :-) Hammer szybę mu trzeba było okleic z karnych kuta. ...sów naciepane z GT-I9195
  16. Artur suche to było patrzyłes naciepane z GT-I9195
  17. Bixy to rezanie i spore koszty jeżeli podliczyć całość. Ja potrzebuję soczew na już, bo na prawdę jest tragicznie mam soczewki z b6 ale nie wiem czy podejda
  18. bawta się dobrze jadę rezać hebel z tyłu ..... Ciekawe kiery ciul ci warsztat otworzy :-) naciepane z GT-I9195
  19. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie polecam chyba że za rok chcesz zmienić naciepane z GT-I9195
  20. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To czekam na foty jak ogarniesz naciepane z GT-I9195
  21. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    za dnia jeszcze na starej koncepcji: a jak to w nocy świeci to muszę poszperać tu i tam, ale znajdę Ja myślałem żeby zrobić ledy na dole lampy tak jak powinno być i na gorze gdzie przeciwmgielny na gorze coś w stylu trójkąta a na dole coś w stylu prostokąta. naciepane z GT-I9195
  22. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Będziesz ledy pakowal naciepane z GT-I9195 będę decyzja zapadła, przy cenie ledów jaką mam to nic tylko kombinować, mam też magika, który jest w stanie oszukać MCE high, więc kwestia czasu... koncepcja podobna jak miałem w B5 (jeśli widziałeś), ale bardziej dopracowana - szczegółów nie zdradzę, efekt końcowy to reakcja światła, wygląd lamp zostanie jak na żarówkach To jak zrobisz podeślij pw chętnie zobaczę chyba że masz zdjęcie tym z b5naciepane z GT-I9195
  23. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Będziesz ledy pakowal naciepane z GT-I9195
  24. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Secio zadowolony jesteś z tej obudowy alu pod silnik ?Bardzo jestem zadowolony. Wykonanie extra nocowania itp równieżnaciepane z GT-I9195 a nie szumi ani nie świszczy cuś przy większysch prędkościach ? bo kiedyś do B5 kupiłem jakiś plastikowy zamiennik nie ori i szumiało Cisza i spokój nic się nie dzieje naciepane z GT-I9195 Tylko większy komfort jak gdzieś się przytrze bo wiesz ze nic się nie rozwalilo. naciepane z GT-I9195 Albo jak jedziesz w koleinach a po środku śnieg nie przejmujesz się ze plastik się polamie albo nabierze śniegu do komory silnika. naciepane z GT-I9195

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.