Treść opublikowana przez secio84
-
B6 DIVISION
Ile anten wchodzi ci do radia jeden kabel czy 2naciepane z GT-I9195 Teraz mam dwie, FM z przejściówka i taką drugą z wtyczką coś w stylu GPSa, jest lepiej, łapie 5 stacji Druga sprawa, to po zamknięciu auta, odczekaniu chwili, jak zgaśnie awaryjka, lusterko etc nawi dalej chodzi, chodzi i po 5 min. dalej chodziło. A raz wyszło tak, że zgasło kilka sekund po awaryjnym. Co może być na rzeczy? Kolejna sprawa, to wtyczka od anteny GPS, w instalacji auta mam obudowaną taką plastikiem, zdjąć ten plastik, żeby weszła do radia, czy szukac przejściówek? Do GPS zdejmij plastik i jest oki. Jeśli chodzi o fm to musisz mieć podłączone zwykła fm i druga w tym samym gnieździe nazywa się diversyti czy jakoś tak żeby radyjko dobrze zbierało i nie trzeszczalo itp.naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co się dzieje w kato dziś ciekawego bo nic nie wiem naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Siemka naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Siemka naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Pany dopiero znalazłem chwilę i przejrzałem wątek dzięki za miłe słowo postaram się wpaść w najbliższym czasie jeszcze jak za dobrych starych lat Stanley ten komentarz.. Tyś jest na prawdę wyjątkowy ale ja taki nie jestem jak podupić to tylko z miłości Ty tez żyjesz w ogóle. naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Ile anten wchodzi ci do radia jeden kabel czy 2 naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja się zbieram powoli wiec dojade naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Dobre dobre :-) naciepane z GT-I9195 Jest rns od zaraz :-)naciepane z GT-I9195 Za dużo kaski . I wywalili już dwa znajomym :/ co za h.......Ja po tanie mu leda sprzedaje jak cosnaciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Jest rns od zaraz :-)naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Masz zbiornik i pompkę naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Pany jaki jest koszt kpl do spryskiow czy zbiornik pompka jakieś pewnie węże oprócz samych spryskiwaczy bo już mam naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja postaram się wpaść naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Dobry naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Dobry naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dobry naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
No to można po 22 jak cos a gdzie jesteś w sjz czy swd naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
A jeszcze pytanko jak z tym dolnym grillem on już chyba pasował nie będzie co??Gril nie bedzienaciepane z GT-I9195 Do mnie możesz dać autonaciepane z GT-I9195 Ktoś dziś preferuje kiełbaske z grilla albo gokoneczko naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Niezły sajgon ale polak potrafi będzie jak nowa i co najważniejsze nie bita naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Ok zobacze jutro . A tak wogóle to trzeba mieć specjalny moduł do takiego pakietu oświetlenia , czy się wpina kostki i wszystko powinno hulać?Oj nie wiem ja mam pakiet oświetlenie w całym aucie. Ale obstawiam ze tylko podpisznasz bo włącznik świateł w sloneczkach jest w tej klapce co przesowasz naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
No dokładnie najprostszy sposób. Może ktoś odciął może będzie gdzieś ślad. naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
No to nie wiem mi się wydawało ze akurat do bagażnika idzie z tyłu no to nie problem i tak przełoż z twojej podsufitki naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
A wiązka do oświetlenie nie idzie czasem z tylnego słupka a nie po suficie niedawno to robiłem ale do końca nie pamiętam naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Nieźle jakiś romantyk czy conaciepane z GT-I9195