Treść opublikowana przez secio84
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A druga sprawa czy ja dam raz czy dwa razy do roku 20 czy 30 zł więcej to nie jest żadną różnica. naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to jeszcze trochę drożej niż u mnie ale i tak całkiem dobrze naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Felgi model 337 19" 8,5J+9.5J 5x112 et35 (4917856846) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje. te z tego co sie nie myle a przynajmniej ten wzór to ma hammer
-
Spoty Katowice i okolice
auto gotowe ?????
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tak podejda
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Belka pasuje z tego co wiem halogeny zmieniają se tylko w zderzaku s4 belki są te same naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
To masz na dodatkowy przeciwmglowy z tym ze jak włożysz to i tak nie będzie świecił chyba że przekodujesz na Anglika ale wtydy nie będzie świecić po lewej trzeba niestety kabelek ciągnąć z lewej do prawej żeby świeciło. naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dajcie te ceny powiem wam jakie ja mam naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Arturoo ja chcę naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dobry :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry :-) naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Dobry :-) naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Dobry :-) naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
kup z aso ... ja kupiłem ostatnio coś koło 40 zł A jesteś w stanie ogarnąć taki soft żeby to działało ????? Nie ma problemu ani w jednym ani w drugim. Nie wiem kto powiela takie farmazonyArtur bo navi z g to straszny klon i tylko przy odpowiednim sofcie ogarnie to.cam naciepane z GT-I9195 Nie ma problemu ani w jednym ani w drugim. Nie wiem kto powiela takie farmazonyArtur bo navi z g to straszny klon i tylko przy odpowiednim sofcie ogarnie to.camA jesteś w stanie ogarnąć taki soft żeby to chodziło? ????naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Dlatego chcę to sprzedać naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
A3 ogarnia kamerę tylko trzeba ja ręcznie włączać po przez naciśnięcie przycisku media naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
czemu sprzedajesz ? psyt pepsi sprzedaje bo bo to z a3 i recznie musze kamere wlaczac tak wiec jesli ktos nie ma zamiaru montowac kamerki to ma fajny sprzet
-
B6 DIVISION
jesli pisze media to znaczy ze jest ledowiec a jesli pisze CD/TY to znaczy ze zwykly.
-
Spoty Katowice i okolice
stanley to moje jest z moje auta tylko tak jak arturoo pisze musisz zalatwic ramke z c5
-
Spoty Katowice i okolice
zainstaluje mi to ktoś do B5 ? Ucho, mistrz flexa...Wysłane z taboreta G3 pisz do Arturoo on ma w b5 zainstalowane
-
Spoty Katowice i okolice
Pany RNS-E led do sprzedania 1700zł
-
B6 DIVISION
gdzies mi sie obilo o uszy ze 35zł ale nie wiem dokladnie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja sie nie wypowiadam na temat górnictwa bo nie jestem w temacie ale hmmmm podobno jakies porozumienie juz jest
-
B6 DIVISION
ludziska RNS-E do sprzedania ledowy 1700zł ktos chetny wyjmaki najlepiej w ASO bo nie kosztuja wiele wiecej niz na allegro
-
Spoty Katowice i okolice
podziekował