Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. A druga sprawa czy ja dam raz czy dwa razy do roku 20 czy 30 zł więcej to nie jest żadną różnica. naciepane z GT-I9195
  2. No to jeszcze trochę drożej niż u mnie ale i tak całkiem dobrze naciepane z GT-I9195
  3. Felgi model 337 19" 8,5J+9.5J 5x112 et35 (4917856846) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje. te z tego co sie nie myle a przynajmniej ten wzór to ma hammer
  4. auto gotowe ?????
  5. Belka pasuje z tego co wiem halogeny zmieniają se tylko w zderzaku s4 belki są te same naciepane z GT-I9195
  6. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To masz na dodatkowy przeciwmglowy z tym ze jak włożysz to i tak nie będzie świecił chyba że przekodujesz na Anglika ale wtydy nie będzie świecić po lewej trzeba niestety kabelek ciągnąć z lewej do prawej żeby świeciło. naciepane z GT-I9195
  7. Dajcie te ceny powiem wam jakie ja mam naciepane z GT-I9195
  8. Arturoo ja chcę naciepane z GT-I9195
  9. Dobry :-) naciepane z GT-I9195
  10. Dobry :-) naciepane z GT-I9195
  11. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry :-) naciepane z GT-I9195
  12. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kup z aso ... ja kupiłem ostatnio coś koło 40 zł A jesteś w stanie ogarnąć taki soft żeby to działało ????? Nie ma problemu ani w jednym ani w drugim. Nie wiem kto powiela takie farmazonyArtur bo navi z g to straszny klon i tylko przy odpowiednim sofcie ogarnie to.cam naciepane z GT-I9195 Nie ma problemu ani w jednym ani w drugim. Nie wiem kto powiela takie farmazonyArtur bo navi z g to straszny klon i tylko przy odpowiednim sofcie ogarnie to.camA jesteś w stanie ogarnąć taki soft żeby to chodziło? ????naciepane z GT-I9195
  13. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dlatego chcę to sprzedać naciepane z GT-I9195
  14. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A3 ogarnia kamerę tylko trzeba ja ręcznie włączać po przez naciśnięcie przycisku media naciepane z GT-I9195
  15. czemu sprzedajesz ? psyt pepsi sprzedaje bo bo to z a3 i recznie musze kamere wlaczac tak wiec jesli ktos nie ma zamiaru montowac kamerki to ma fajny sprzet
  16. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jesli pisze media to znaczy ze jest ledowiec a jesli pisze CD/TY to znaczy ze zwykly.
  17. stanley to moje jest z moje auta tylko tak jak arturoo pisze musisz zalatwic ramke z c5
  18. zainstaluje mi to ktoś do B5 ? Ucho, mistrz flexa...Wysłane z taboreta G3 pisz do Arturoo on ma w b5 zainstalowane
  19. Pany RNS-E led do sprzedania 1700zł
  20. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    gdzies mi sie obilo o uszy ze 35zł ale nie wiem dokladnie
  21. ja sie nie wypowiadam na temat górnictwa bo nie jestem w temacie ale hmmmm podobno jakies porozumienie juz jest
  22. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ludziska RNS-E do sprzedania ledowy 1700zł ktos chetny wyjmaki najlepiej w ASO bo nie kosztuja wiele wiecej niz na allegro
  23. podziekował

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.