Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. Jak to nie o 19 tez tam byłem nikogo nie było więc pojechałem naciepane z GT-I9195 czyli to jednak z Toba sie mijalem kolo Bodzia my stamtad wracalismy Dokładnie było napisać naciepane z GT-I9195
  2. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Secio zadowolony jesteś z tej obudowy alu pod silnik ?Bardzo jestem zadowolony. Wykonanie extra nocowania itp również naciepane z GT-I9195
  3. Jak to nie o 19 tez tam byłem nikogo nie było więc pojechałem naciepane z GT-I9195
  4. Jak to się nic nie dzieje wczoraj był spot to znaczy dziś hehe 0:30 byliśmy z arturem :-p naciepane z GT-I9195
  5. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka :-) naciepane z GT-I9195
  6. Siemka :-) a gdzie tam z zaprawek niebieska farba na rdzę pędzel i jechane :-p naciepane z GT-I9195
  7. Siemka :-) naciepane z GT-I9195
  8. Dobra sprawa taka osłona za jakiś czas zapytam jak się sprawuje może do swojego wrzucę Nie ma się co zastanawiać juz wytestowana dobrej jakości wyróbnaciepane z GT-I9195 Mogłeś sobie wywiercić otwór na korek oleju bo będziesz przeklinała zrzucając ją przy każdej zmianie I przez ten otwór będzie mu śnieg/syf cisło i olej kapać na kostki Nie będzie cislo śniegu ani olej nie będzie kapal bo będzie to dobrze zrobione jeśli w ogóle zrobię. A druga sprawa silnik mam czysty i z niczego nie leci.naciepane z GT-I9195 Już się nie tłumacz Ja się tam nie tłumacze tak poprostu jest naciepane z GT-I9195
  9. Poszło pw kilka foto jak cos to pytaj naciepane z GT-I9195
  10. Dobra sprawa taka osłona za jakiś czas zapytam jak się sprawuje może do swojego wrzucę Nie ma się co zastanawiać juz wytestowana dobrej jakości wyróbnaciepane z GT-I9195 Mogłeś sobie wywiercić otwór na korek oleju bo będziesz przeklinała zrzucając ją przy każdej zmianie I przez ten otwór będzie mu śnieg/syf cisło i olej kapać na kostki Nie będzie cislo śniegu ani olej nie będzie kapal bo będzie to dobrze zrobione jeśli w ogóle zrobię. A druga sprawa silnik mam czysty i z niczego nie leci. naciepane z GT-I9195
  11. Widzę, że dobrze spasowana i chyba warto Dobrze spasowana polecam naprawdę warto mam kilka zdjęć zrobionych jak są zrobione mocowania itp.naciepane z GT-I9195
  12. Dobra sprawa taka osłona za jakiś czas zapytam jak się sprawuje może do swojego wrzucę Nie ma się co zastanawiać juz wytestowana dobrej jakości wyróbnaciepane z GT-I9195 Mogłeś sobie wywiercić otwór na korek oleju bo będziesz przeklinała zrzucając ją przy każdej zmianieBędzie otwór zrobiony taka klapka wycięta tak ze po zmianie oleju z powrotem będzie się ja zakładać. A zrobię to jak wygluszenie będę robił. naciepane z GT-I9195
  13. Dobra sprawa taka osłona za jakiś czas zapytam jak się sprawuje może do swojego wrzucę Nie ma się co zastanawiać juz wytestowana dobrej jakości wyrób naciepane z GT-I9195
  14. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam 9,5 et 45 do tego dystans 5 mm czyli wychodzi et 40 jest na równo z błotnikiem naciepane z GT-I9195
  15. Mnie nie pytaj.... wysłane z lte Ty musisz robić na te występyprzed kamerą i nie masz kasy na frytkiPowered by LG G3s Żadnych występów nie było...twarde negocjacje zakończone powodzeniem .... funkcjonariuszy wysłane z lte Arturze najpierw kolo 19 jedziemy do szaszłyka czy po robocie?????
  16. Do leona masz rację łatwo zrobić bo jest prosta osłona u nas niestety jest dużo roboty z tym. To przykład jednego mocowania naciepane z GT-I9195 Tak wrażenie mam ze nie wiele cięższe od ori 2 razem wziętych z wygluszeniami bo ta osłona zastępuje 2 ori naciepane z GT-I9195
  17. Tak jak pisałem nic się nie dzieje osłona zrobiona starannie i sztywna. Nic nie rezonuje naciepane z GT-I9195
  18. Nie będzie rezonować? Wysłane z taboreta G3 Nic się nie dzieje jak narazie naciepane z GT-I9195 Będę robił jeszcze wygluszenie naciepane z GT-I9195
  19. No można powiedzieć że dobry zakup zdecydowałem się wszystko pasuje osłona zrobiona bardzo dobrze polecam. Więcej zdjęć mam zrobione jak jest wykonana. naciepane z GT-I9195
  20. Dziś może będziemy z arturem naciepane z GT-I9195 No można powiedzieć że dobry zakup zdecydowałem się wszystko pasuje osłona zrobiona bardzo dobrze polecam. Więcej zdjęć mam zrobione jak jest wykonana. naciepane z GT-I9195
  21. No można powiedzieć że dobry zakup zdecydowałem się wszystko pasuje osłona zrobiona bardzo dobrze polecam. Więcej zdjęć mam zrobione jak jest wykonana. naciepane z GT-I9195
  22. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No można powiedzieć że dobry zakup zdecydowałem się wszystko pasuje osłona zrobiona bardzo dobrze polecam. Więcej fotek mam jak jest wykonana. naciepane z GT-I9195
  23. Nie trzeba pociąć kolego wszystko wchodzi bez podcinania i pryska oki naciepane z GT-I9195
  24. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Obstawiam ze nie ale mogę się mylić naciepane z GT-I9195
  25. Wiem gdzie Navipol się zaopatruje Można bez pośredników to nabyć . wysłane z lte Artur spać bo jutro do roboty. A w zasadzie dziś naciepane z GT-I9195

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.