Treść opublikowana przez secio84
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jak to nie o 19 tez tam byłem nikogo nie było więc pojechałem naciepane z GT-I9195 czyli to jednak z Toba sie mijalem kolo Bodzia my stamtad wracalismy Dokładnie było napisać naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Secio zadowolony jesteś z tej obudowy alu pod silnik ?Bardzo jestem zadowolony. Wykonanie extra nocowania itp również naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jak to nie o 19 tez tam byłem nikogo nie było więc pojechałem naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jak to się nic nie dzieje wczoraj był spot to znaczy dziś hehe 0:30 byliśmy z arturem :-p naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Siemka :-) naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka :-) a gdzie tam z zaprawek niebieska farba na rdzę pędzel i jechane :-p naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra sprawa taka osłona za jakiś czas zapytam jak się sprawuje może do swojego wrzucę Nie ma się co zastanawiać juz wytestowana dobrej jakości wyróbnaciepane z GT-I9195 Mogłeś sobie wywiercić otwór na korek oleju bo będziesz przeklinała zrzucając ją przy każdej zmianie I przez ten otwór będzie mu śnieg/syf cisło i olej kapać na kostki Nie będzie cislo śniegu ani olej nie będzie kapal bo będzie to dobrze zrobione jeśli w ogóle zrobię. A druga sprawa silnik mam czysty i z niczego nie leci.naciepane z GT-I9195 Już się nie tłumacz Ja się tam nie tłumacze tak poprostu jest naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Poszło pw kilka foto jak cos to pytaj naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra sprawa taka osłona za jakiś czas zapytam jak się sprawuje może do swojego wrzucę Nie ma się co zastanawiać juz wytestowana dobrej jakości wyróbnaciepane z GT-I9195 Mogłeś sobie wywiercić otwór na korek oleju bo będziesz przeklinała zrzucając ją przy każdej zmianie I przez ten otwór będzie mu śnieg/syf cisło i olej kapać na kostki Nie będzie cislo śniegu ani olej nie będzie kapal bo będzie to dobrze zrobione jeśli w ogóle zrobię. A druga sprawa silnik mam czysty i z niczego nie leci. naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Widzę, że dobrze spasowana i chyba warto Dobrze spasowana polecam naprawdę warto mam kilka zdjęć zrobionych jak są zrobione mocowania itp.naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra sprawa taka osłona za jakiś czas zapytam jak się sprawuje może do swojego wrzucę Nie ma się co zastanawiać juz wytestowana dobrej jakości wyróbnaciepane z GT-I9195 Mogłeś sobie wywiercić otwór na korek oleju bo będziesz przeklinała zrzucając ją przy każdej zmianieBędzie otwór zrobiony taka klapka wycięta tak ze po zmianie oleju z powrotem będzie się ja zakładać. A zrobię to jak wygluszenie będę robił. naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra sprawa taka osłona za jakiś czas zapytam jak się sprawuje może do swojego wrzucę Nie ma się co zastanawiać juz wytestowana dobrej jakości wyrób naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Ja mam 9,5 et 45 do tego dystans 5 mm czyli wychodzi et 40 jest na równo z błotnikiem naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Mnie nie pytaj.... wysłane z lte Ty musisz robić na te występyprzed kamerą i nie masz kasy na frytkiPowered by LG G3s Żadnych występów nie było...twarde negocjacje zakończone powodzeniem .... funkcjonariuszy wysłane z lte Arturze najpierw kolo 19 jedziemy do szaszłyka czy po robocie?????
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Do leona masz rację łatwo zrobić bo jest prosta osłona u nas niestety jest dużo roboty z tym. To przykład jednego mocowania naciepane z GT-I9195 Tak wrażenie mam ze nie wiele cięższe od ori 2 razem wziętych z wygluszeniami bo ta osłona zastępuje 2 ori naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak jak pisałem nic się nie dzieje osłona zrobiona starannie i sztywna. Nic nie rezonuje naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie będzie rezonować? Wysłane z taboreta G3 Nic się nie dzieje jak narazie naciepane z GT-I9195 Będę robił jeszcze wygluszenie naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
No można powiedzieć że dobry zakup zdecydowałem się wszystko pasuje osłona zrobiona bardzo dobrze polecam. Więcej zdjęć mam zrobione jak jest wykonana. naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dziś może będziemy z arturem naciepane z GT-I9195 No można powiedzieć że dobry zakup zdecydowałem się wszystko pasuje osłona zrobiona bardzo dobrze polecam. Więcej zdjęć mam zrobione jak jest wykonana. naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No można powiedzieć że dobry zakup zdecydowałem się wszystko pasuje osłona zrobiona bardzo dobrze polecam. Więcej zdjęć mam zrobione jak jest wykonana. naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
No można powiedzieć że dobry zakup zdecydowałem się wszystko pasuje osłona zrobiona bardzo dobrze polecam. Więcej fotek mam jak jest wykonana. naciepane z GT-I9195
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Nie trzeba pociąć kolego wszystko wchodzi bez podcinania i pryska oki naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Obstawiam ze nie ale mogę się mylić naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Wiem gdzie Navipol się zaopatruje Można bez pośredników to nabyć . wysłane z lte Artur spać bo jutro do roboty. A w zasadzie dziś naciepane z GT-I9195