Treść opublikowana przez secio84
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- B6 DIVISION
Dlatego piszę ze jeśli ma taki zestaw wszystko pasuje naciepane z GT-I9195- B6 DIVISION
Przetwornica płaska valeo na przykład. naciepane z GT-I9195 Taki kpl i wszystko pasi naciepane z GT-I9195- B6 DIVISION
Jak masz d1s przekładasz poprostu. naciepane z GT-I9195- B6 DIVISION
Co wy gadacie wszystko pasuje przetwornica i palnik ze zwykłego xenonu przecież mam tak zrobione naciepane z GT-I9195- B6 DIVISION
Daj link do postu. Jeśli masz auto do 2003 roku musisz wywierać jeśli po to nie. Kolor kierunku powinien być taki sam nie było różnych były tylko białe kierunki z pomarańczowymi zarowkami. A nie tak jak w b7 ze były różne. Jeśli masz xenon to nie musisz kodowacnaciepane z GT-I9195- B6 DIVISION
w bixach masz d1s, w ksenonie chyba d2s a co za tym idzie to i przetwornice też raczej inneprzy wyjmowaniu nic nie czekam, nie kombinuję, aku nie ruszam, prościej nie będzie kupić gole lampy bi? do tego soczewkę od b8 i możesz pójść w inne żarniki typu d4s i przetwornice kioto a za stare lampy jakiś $ też dostaniesz Wysłane z mojego LG-D802 mam gole bixy chce osprzęt przełożyć z lamy xenon z auta , tylko nie wiem jaki kupić nowe żarniki rozumiem ze d2SMasz gole w sesie bez odblysnika itpnaciepane z GT-I9195 mam takie jak na zdjeciuhttp://naforum.zapodaj.net/3fc45c8a7263.jpg.html Jeśli wszystkie wnętrzności lampy masz to przekładasz zarnik przetwornice i wkładasz do auta. Przetwornice montuje się do klapki zamykająej lampę. A nie tak jak w przypadku zwykłych od dołu lampy naciepane z GT-I9195- B6 DIVISION
w bixach masz d1s, w ksenonie chyba d2s a co za tym idzie to i przetwornice też raczej inneprzy wyjmowaniu nic nie czekam, nie kombinuję, aku nie ruszam, prościej nie będzie kupić gole lampy bi? do tego soczewkę od b8 i możesz pójść w inne żarniki typu d4s i przetwornice kioto a za stare lampy jakiś $ też dostaniesz Wysłane z mojego LG-D802 mam gole bixy chce osprzęt przełożyć z lamy xenon z auta , tylko nie wiem jaki kupić nowe żarniki rozumiem ze d2SMasz gole w sesie bez odblysnika itpnaciepane z GT-I9195- B6 DIVISION
Do tego soczewki b8 z adapterami od qwertego w wszystko pasi naciepane z GT-I9195- B6 DIVISION
w bixach masz d1s, w ksenonie chyba d2s a co za tym idzie to i przetwornice też raczej inneprzy wyjmowaniu nic nie czekam, nie kombinuję, aku nie ruszam, prościej nie będzie kupić gole lampy bi? do tego soczewkę od b8 i możesz pójść w inne żarniki typu d4s i przetwornice kioto a za stare lampy jakiś $ też dostaniesz Wysłane z mojego LG-D802 Jak masz zwykły xenon a chcesz bi-xenon wkładasz wszystko p&p dokładnie tak samo przerabialem naciepane z GT-I9195- Spoty Katowice i okolice
Ja 7 juz he naciepane z GT-I9195- B6 DIVISION
No zdecydowanie lepiej naciepane z GT-I9195- B6 DIVISION
Nie naciepane z GT-I9195- B6 DIVISION
Załatw adres zajdzie my tam :-) naciepane z GT-I9195- Spoty Katowice i okolice
:-) tego poznajecie :-) naciepane z GT-I9195- Spoty Katowice i okolice
Dzięki za spota naciepane z GT-I9195- Spoty Katowice i okolice
Już nie naciepane z GT-I9195- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
musiałbym przymierzyć Daleko nie masz naciepane z GT-I9195- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kupiłbym, tylko czemu tak drogo ? A to za ile chciał byś to kupić naciepane z GT-I9195 4 sztuki za 2 kebaby wysłane z lte Rns gra odbiera dobrze ???naciepane z GT-I9195- Spoty Katowice i okolice
Ja może też dziś wpadnę o której będziecie :-) naciepane z GT-I9195- B6 DIVISION
Właśnie taki mam roczny za flaszkę wódki więc żal nie wziąść... :-P chyba powinien dać radę odpalić tego olejowca.. Naciapane z Zetki Nie rób fuszery:decayed: Gwinty za grube piniendze kupujo a na aku nie ma:decayed:Tapnięte z SGS5 A no widzisz jak się chce nisko jeździć to trzeba na czymś oszczędzić zaraz lato będzie to nie będzie problemu z oddaleniem Naciapane z Zetki Ile plnów ? Naciapane z Zetki 150 plus kw ze śrubami 200 zł plus kw komplet 4 dystansow z kołnierzem centrujacym itpnaciepane z GT-I9195- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kupiłbym, tylko czemu tak drogo ? A to za ile chciał byś to kupić naciepane z GT-I9195- Spoty Katowice i okolice
Spoko nie ma problemu jak cos to pisznaciepane z GT-I9195- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Pany nie chce kto dystansow mam do sprzedania 13mm naciepane z GT-I9195- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany nie chce kto dystansow mam do sprzedania 13mm naciepane z GT-I9195 - B6 DIVISION