Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ładnie ładnie tylko listwy na drzwiach mogły być pod kolor naciepane z GT-I9195
  2. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kolego po nr to jest a3 wiec trudno powiedzieć ale obstawiam ze nie będzie pasować naciepane z GT-I9195
  3. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A który trzeba bo widzę jakieś małe, średnie, duże na allegro. Nie znam się na tym ale na półosi są dwa przeguby? Który do wymiany w takim razie jak tyrka?Zewnętrzny schyl się pod auto i pewnie jest osłona strzelona wtedy będziesz wiedział. Ale tak jak pisałem. przegub od strony koła prawy. A jaki masz mieć to nie wiem. Wszystko zależy od silnika i rocznika naciepane z GT-I9195 A najlepiej sprawdzić w katalogu albo pi VIN-E naciepane z GT-I9195
  4. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeśli na pełnym skręcić w lewo tyrkota tak jak by trybo o trybo się źle zazebialo to do wymiany masz prawy przegub. naciepane z GT-I9195
  5. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a skąd wiesz, że masz uwalony?Pytam bo u mnie na pełnym skręcie w lewo, jak jadę to coś mi robi tyr tyr tyr. Zastanawiam się czy to nie przegub czasami.Jak przy ruszania strzela to na 100% przegub a jak się tutlasz to sprawdź czy jak w prawo skręcisz jest cisza jak tak to wymieniaj naciepane z GT-I9195 No i w uzywke bym się nie bawił. Kup sobie metelli koszt 130 zł i masz problem z glowy naciepane z GT-I9195
  6. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak ma zderzak z amerykańca to tak. A poza tym mógł sobie pomalować naciepane z GT-I9195
  7. Ja tam nic nie czuje poprostu się zapier. .... :-) naciepane z GT-I9195
  8. Odezwał się ten co lans ma jakich mało. Ja od początku marca na lecie i w nocy tez nie ma problemu pucek jak jest guma oki to i się jedzie oki naciepane z GT-I9195
  9. Nie każdy handlarz jest taki sam. Ale tych z sjz bym się bał naciepane z GT-I9195
  10. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zdjęcie zaraz zrobię co prawda mam avanta ale myślę że to nie będzie ci przeszkadzać naciepane z GT-I9195 Jak byś chciał inne to napisz pw zrobię ci oki naciepane z GT-I9195
  11. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tez potrzebuje ale ludzie wołają za to takie pieniądze ze chyba na głowę upadło. Za przycisk i 2 małe plastiki naciepane z GT-I9195 Bo potrzebuje same fronty naciepane z GT-I9195
  12. Oki wpadnij naciepane z GT-I9195
  13. Grzes jak cos to dystanse jeszcze mam naciepane z GT-I9195
  14. Ile wola za to naciepane z GT-I9195
  15. Jak w pozadku trzeba było brać naciepane z GT-I9195
  16. ce pińć Się uparł Stanley na ta c5naciepane z GT-I9195 Trzeba było dzwonić pół dnia na warsztacie siedziałem naciepane z GT-I9195
  17. Co to byliście oglądać naciepane z GT-I9195
  18. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kogo w dzisiejszych czasach stac na ori. sa to podjebki a w zestawie z nimi dostałem ori dekielki koszt 3700
  19. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Się kręci :-) naciepane z GT-I9195
  20. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Się porobiło z tymi lakierami u mnie coś takiego naciepane z GT-I9195
  21. chcesz to ci podeśle ja nawet jesli ogarniesz bede wdzięczny i na pewno w jakiś sposób się odwdzięczę
  22. kamerka bedze działac bez problemu no chyba ze masz jakis pomysł co z tym zrobić to czekam na info.
  23. wszystko było próbowane zmiana softu itp przestawiani itp. nie działa taka wersja rns z a3 nawet pisalem do kobry który tez w tym siedzi tez miał taki przypadek i skończyło sie na zmianie RNS Z tym ze jak to ma A3 czyli rns ma 8P0 i koncówka 193 czyli ledowy nie podłaczy kamey do tego trzeba dodatkowy jakis modół ja mam a4 b7 pierwsza rejestracja 2006 moze to tez powinienem dopisac powiem wprost jesli masz ledową RNS i jest to ori z a3 kamera bedzie działac ale tylko jak ręcznie bedziesz ja właczac po wbiciu biegu nie właczy sie dokładnie jest tak u mnie i nie potrafie sobie z tym poradzic jedyne rozwiazanie jest zmienic rns na model z a4 i wtedy wszystko działa. Ja mam zrobione to przez tuner tv analogowy i moge podłczyc tam wszystko dvd itp. i to wszystko działa z tego co mi sie wydaje to normalny nie led rns-e jest audi a4 b7 2006 z fabryki taki wyjechal to jest jescze normalny nie led-owy. To bedzie ci działac albojetnie jak zrobisz czy przez tuner czy weżmiesz zestaw od kolegi WOSZU
  24. Z tym ze jak to ma A3 czyli rns ma 8P0 i koncówka 193 czyli ledowy nie podłaczy kamey do tego trzeba dodatkowy jakis modół ja mam a4 b7 pierwsza rejestracja 2006 moze to tez powinienem dopisac powiem wprost jesli masz ledową RNS i jest to ori z a3 kamera bedzie działac ale tylko jak ręcznie bedziesz ja właczac po wbiciu biegu nie właczy sie dokładnie jest tak u mnie i nie potrafie sobie z tym poradzic jedyne rozwiazanie jest zmienic rns na model z a4 i wtedy wszystko działa. Ja mam zrobione to przez tuner tv analogowy i moge podłczyc tam wszystko dvd itp. i to wszystko działa
  25. Z tym ze jak to ma A3 czyli rns ma 8P0 i koncówka 193 czyli ledowy nie podłaczy kamey do tego trzeba dodatkowy jakis modół

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.