Treść opublikowana przez secio84
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja jeszcze nie wyjechałem ale wezmę vag a bo ktoś tam chciał naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To musi szeryf zarządzić naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
19 szybciej nie ma opcji naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja chyba tez się melduje tylko gdzie na forum ??? naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka :-) naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka :-) naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
motyla noga będę musiał się pilnować - Stasiu niby kolega ale wiadomo jak to na forum jest ogarnąłem fotel pasażera - i tu podziękowania do kolegi secio84 dokładnie przyczyna była w tym bezpieczniku o którym pisałeś na PW dałem na wszelki wypadek 20( nie za dużo ? ) - co prawda nie jest on za schowkiem tylko pod tą małą osłoną progu ale ogarnięte zic się rusza - masz u mnie flaszeczkę Dokładnie nie pamiętałem dziś nawet schowek zdemontowalem żeby zrobić zdjęcia dla ciebie. I tu masz rację od kierowcy jest w okolicach przełącznika świateł. A od pasażera tam gdzie pisałeś. 20 może być ale jak będziesz miał 15 to daj. Zawsze to bardziej spokojna głową ze nic się nie stanie. :-)naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Przerabialem temat zmień bezpiecznik na 15 i będzie git mi też coś takiego się stało. A bezpieczniki są 2 do każdego stołka osobno . Z tym ze do stołka od pasażera jest za schowkiem naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam patrzyłes na pw posłałem ci linka do tej foli żebyś sam ocenił naciepane z GT-I9195
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
a to juz problem użytkownika
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
chyba ze na kleju do szyb
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
coś na rozweselenie
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
W pierwszym poście masz dokładnie opisane z tego co kojarzę tak pisałem wyżej w 3 autach montowalem i były to b7 i b6 w żadnym nie pilowalem nic naciepane z GT-I9195
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Od strony komory silnika naciepane z GT-I9195 Tak żeby spryski były jak najbardziej wysunięte w stronę szyby naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
U mnie po 10 minutach wygląda tak i dalej pada naciepane z GT-I9195
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Tak spryski plus adaptery naciepane z GT-I9195
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
to moze cos nie tak poskładałes mi leja bez przycinania na cała szybe dlatego twierdze ze nie przeba przycinac w 2 innych autach to samo tez montowałem bez przycinania i nie ma różnicy czy to jest b7 czy b6
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Kolego ale po co nie trzeba ich przycinać naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dajcie adres zaraz tam bede naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Jo tam zaraz przyjadą dejcie adres naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Arturoo padlinka chodzi
-
Spoty Katowice i okolice
Taaa. Wyrazy współczucia dla tych co zmienili kapcie na letnie Co z problem bo nie widzę naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O kurde nie dobrze eh naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomek co to ci się porobiło? ??naciepane z GT-I9195