Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. Ja jeszcze nie wyjechałem ale wezmę vag a bo ktoś tam chciał naciepane z GT-I9195
  2. To musi szeryf zarządzić naciepane z GT-I9195
  3. 19 szybciej nie ma opcji naciepane z GT-I9195
  4. Spoko naciepane z GT-I9195
  5. Ja chyba tez się melduje tylko gdzie na forum ??? naciepane z GT-I9195
  6. Siemka :-) naciepane z GT-I9195
  7. Siemka :-) naciepane z GT-I9195
  8. motyla noga będę musiał się pilnować - Stasiu niby kolega ale wiadomo jak to na forum jest ogarnąłem fotel pasażera - i tu podziękowania do kolegi secio84 dokładnie przyczyna była w tym bezpieczniku o którym pisałeś na PW dałem na wszelki wypadek 20( nie za dużo ? ) - co prawda nie jest on za schowkiem tylko pod tą małą osłoną progu ale ogarnięte zic się rusza - masz u mnie flaszeczkę Dokładnie nie pamiętałem dziś nawet schowek zdemontowalem żeby zrobić zdjęcia dla ciebie. I tu masz rację od kierowcy jest w okolicach przełącznika świateł. A od pasażera tam gdzie pisałeś. 20 może być ale jak będziesz miał 15 to daj. Zawsze to bardziej spokojna głową ze nic się nie stanie. :-)naciepane z GT-I9195
  9. Przerabialem temat zmień bezpiecznik na 15 i będzie git mi też coś takiego się stało. A bezpieczniki są 2 do każdego stołka osobno . Z tym ze do stołka od pasażera jest za schowkiem naciepane z GT-I9195
  10. Akjam patrzyłes na pw posłałem ci linka do tej foli żebyś sam ocenił naciepane z GT-I9195
  11. a to juz problem użytkownika
  12. chyba ze na kleju do szyb
  13. W pierwszym poście masz dokładnie opisane z tego co kojarzę tak pisałem wyżej w 3 autach montowalem i były to b7 i b6 w żadnym nie pilowalem nic naciepane z GT-I9195
  14. Od strony komory silnika naciepane z GT-I9195 Tak żeby spryski były jak najbardziej wysunięte w stronę szyby naciepane z GT-I9195
  15. U mnie po 10 minutach wygląda tak i dalej pada naciepane z GT-I9195
  16. Tak spryski plus adaptery naciepane z GT-I9195
  17. to moze cos nie tak poskładałes mi leja bez przycinania na cała szybe dlatego twierdze ze nie przeba przycinac w 2 innych autach to samo tez montowałem bez przycinania i nie ma różnicy czy to jest b7 czy b6
  18. Kolego ale po co nie trzeba ich przycinać naciepane z GT-I9195
  19. Dajcie adres zaraz tam bede naciepane z GT-I9195
  20. Jo tam zaraz przyjadą dejcie adres naciepane z GT-I9195
  21. Arturoo padlinka chodzi
  22. Taaa. Wyrazy współczucia dla tych co zmienili kapcie na letnie Co z problem bo nie widzę naciepane z GT-I9195
  23. O kurde nie dobrze eh naciepane z GT-I9195
  24. Tomek co to ci się porobiło? ??naciepane z GT-I9195

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.