Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. Już mam, jutro działam. Majkel dzięki za dziś Może by i u mnie my zrolowali hm jeśli oczywiście jest to bez inwazyjne do lakieru.naciepane z GT-I9195 Kwestia jak mocno, zawsze jest ryzyko że lakier pęknie.U mnie nie trzeba wogole chciałem do bezpieczeństwa trochę naciepane z GT-I9195
  2. Już mam, jutro działam. Majkel dzięki za dziś Może by i u mnie my zrolowali hm jeśli oczywiście jest to bez inwazyjne do lakieru.naciepane z GT-I9195
  3. Czyżby trzeba zrobić miejsce na koła ??naciepane z GT-I9195
  4. Nie ma problemunaciepane z GT-I9195
  5. Nie tomek tylko ja powiedziałem ze hamer jechał. I zastanawialiśmy się czy juz lato czy dalej zima :-) naciepane z GT-I9195
  6. Ja za 10 minut naciepane z GT-I9195
  7. To co ludziska 19? ?? naciepane z GT-I9195
  8. Jestem za 19 również naciepane z GT-I9195
  9. A mi choćby chciał kredyt sprzedać to nie ma szans hehe 1/2 etatu nie ma opcji na kredyt naciepane z GT-I9195
  10. Termostat padł ?? Nic nie padło wszystko okinaciepane z GT-I9195
  11. Pisać mi tu kto będzie i o której bo nie wiem czy grzać juz silnik hehe naciepane z GT-I9195
  12. Ja tez może wpadnę na kielbache naciepane z GT-I9195
  13. Nic takiego wszystko z nią oki naciepane z GT-I9195
  14. A dziś jeździm takim dupowozem naciepane z GT-I9195
  15. Hejka :-) dla mnie i tak wszyscy jesteście niebiescy z zielona kropka lub bez :-) naciepane z GT-I9195
  16. Jutro gdzie i o której najlepiej przyjechać żeby rajdówki pooglądać ? Na tą 10 rano na parking auchana ? Chyba tam pojade skoro tam maja byćPowered by LG G3s Masz rospiske a na stronie rajdu masz mapki oesow. Lepiej gdzieś na os pojechać. Ja jak cos jeżdżę samochodem z literka Bnaciepane z GT-I9195
  17. Pany jak komuś się nudzi to zapraszam naciepane z GT-I9195
  18. Pany jak komuś się nudzi to zapraszam naciepane z GT-I9195 naciepane z GT-I9195
  19. Pany jak cos to zapraszam naciepane z GT-I9195
  20. Kolego Wyreguluj pompki na 225 stopni zmierz ustawienie pompek czy wszystkie sa prostopadle ustawione do bloku silnika co do 0,5mm napewno sie poprawi u mnie było podobnie
  21. szału nie ma Też bym tak powiedział... Chciałem poprostu poznać Wasze zdanie. Co do tych moich poduszek silnika to wyglądają na dobre. Nigdzie z nich nie cieknie i nie wyglądają na zerwane. No to teraz już nie wiem czemu mi tak szarpie od czasu do czasu autem jak trochę agresywniej pojeżdżę. Boję się to jednak będzie ten dwumas. Miłego spota ja niestety nie dam rady przyjechać.Wojtaśny Na zimowki okinaciepane z GT-I9195
  22. Dobry :-) naciepane z GT-I9195
  23. Dobry :-) Stanley najlepszego :-) naciepane z GT-I9195
  24. Ja kolo 19 będę wyjeżdżał dopiero naciepane z GT-I9195 Jak możesz to wes mi te dystanse naciepane z GT-I9195

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.