Treść opublikowana przez secio84
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Już mam, jutro działam. Majkel dzięki za dziś Może by i u mnie my zrolowali hm jeśli oczywiście jest to bez inwazyjne do lakieru.naciepane z GT-I9195 Kwestia jak mocno, zawsze jest ryzyko że lakier pęknie.U mnie nie trzeba wogole chciałem do bezpieczeństwa trochę naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Już mam, jutro działam. Majkel dzięki za dziś Może by i u mnie my zrolowali hm jeśli oczywiście jest to bez inwazyjne do lakieru.naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyżby trzeba zrobić miejsce na koła ??naciepane z GT-I9195
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Nie ma problemunaciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Nie tomek tylko ja powiedziałem ze hamer jechał. I zastanawialiśmy się czy juz lato czy dalej zima :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja za 10 minut naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
To co ludziska 19? ?? naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jestem za 19 również naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A mi choćby chciał kredyt sprzedać to nie ma szans hehe 1/2 etatu nie ma opcji na kredyt naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Termostat padł ?? Nic nie padło wszystko okinaciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Pisać mi tu kto będzie i o której bo nie wiem czy grzać juz silnik hehe naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja tez może wpadnę na kielbache naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nic takiego wszystko z nią oki naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A dziś jeździm takim dupowozem naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Hejka :-) dla mnie i tak wszyscy jesteście niebiescy z zielona kropka lub bez :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jutro gdzie i o której najlepiej przyjechać żeby rajdówki pooglądać ? Na tą 10 rano na parking auchana ? Chyba tam pojade skoro tam maja byćPowered by LG G3s Masz rospiske a na stronie rajdu masz mapki oesow. Lepiej gdzieś na os pojechać. Ja jak cos jeżdżę samochodem z literka Bnaciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Pany jak komuś się nudzi to zapraszam naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Pany jak komuś się nudzi to zapraszam naciepane z GT-I9195 naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany jak cos to zapraszam naciepane z GT-I9195
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Kolego Wyreguluj pompki na 225 stopni zmierz ustawienie pompek czy wszystkie sa prostopadle ustawione do bloku silnika co do 0,5mm napewno sie poprawi u mnie było podobnie
-
Spoty Katowice i okolice
szału nie ma Też bym tak powiedział... Chciałem poprostu poznać Wasze zdanie. Co do tych moich poduszek silnika to wyglądają na dobre. Nigdzie z nich nie cieknie i nie wyglądają na zerwane. No to teraz już nie wiem czemu mi tak szarpie od czasu do czasu autem jak trochę agresywniej pojeżdżę. Boję się to jednak będzie ten dwumas. Miłego spota ja niestety nie dam rady przyjechać.Wojtaśny Na zimowki okinaciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Bry :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry :-) naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Dobry :-) Stanley najlepszego :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja kolo 19 będę wyjeżdżał dopiero naciepane z GT-I9195 Jak możesz to wes mi te dystanse naciepane z GT-I9195