Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z drugiej strony dlatego wymieniasz olej co 15 tys albo co rok a to dlatego że traci swoje właściwości smarujace itp a taki co leży otwarty czyli nie jest zamknięty hermetyczne dokładnie tak samo traci właściwości.naciepane z GT-I9195
  2. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak bym miał roczny np 1 litr czy coś to bym lal ale starszego juz nie. A ja kupuje zawsze 4 litry wiec wlewam stan i jeżdżę do następnej wymiany. Ale decyzja należy do ciebie naciepane z GT-I9195
  3. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Olej który jest już otwarty ma rok ważności ale myślę że śmiało możesz lac jeśli ci to nie przeszkadza naciepane z GT-I9195
  4. Diesel a przynajmniej mój spokojnie 5.2 naciepane z GT-I9195 Na takiej trasie oczywiście naciepane z GT-I9195
  5. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Raczej nie bo czy 1.9 czy 2.5 skrzynia może być ta sama naciepane z GT-I9195
  6. Co to masz za auto ze musisz kompem to kasować naciepane z GT-I9195
  7. Co wy na to :-) naciepane z GT-I9195
  8. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tu masz foto :-) naciepane z GT-I9195
  9. Kurde szkoda ze się dodzwonić nie szło a mi też nic nie przyszło ze ktoś próbował. Trudno innym razem ale szkoda bo piwka bym się napil hehe naciepane z GT-I9195
  10. naciepane z GT-I9195 naciepane z GT-I9195
  11. Receism Event naciepane z GT-I9195 naciepane z GT-I9195 Arturoo to dla Ciebie :-) naciepane z GT-I9195
  12. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka :-) naciepane z GT-I9195 Ludziska mam miejsce w aucie ktoś chętny żeby jechać na mistrzostwa świata WRC? ?? Jak cos to pw naciepane z GT-I9195
  13. Ludziska mam miejsce w aucie ktoś chętny żeby jechać na mistrzostwa świata WRC? ?? Jak cos to pw naciepane z GT-I9195
  14. Ludziska mam miejsce w aucie ktoś chętny żeby jechać na mistrzostwa świata WRC? ?? Jak cos to pw naciepane z GT-I9195
  15. Ludziska mam miejsce w aucie ktoś chętny żeby jechać na mistrzostwa świata WRC? ?? Jak cos to pw naciepane z GT-I9195
  16. Dobry :-) naciepane z GT-I9195
  17. Dobry :-) naciepane z GT-I9195
  18. Za to może ktoś jedzie w niedziele na automaster show? ? ? naciepane z GT-I9195
  19. Wybiera się ktoś do kamienia śląskiego ?????? naciepane z GT-I9195 Automaster show naciepane z GT-I9195
  20. Masz fejsa, weź tam znajdź anuluj mandat.pl i tam jest wszystko opisane co trzeba gdzie wysłać, 99,9% skuteczności Dzięki Pucek naciepane z GT-I9195
  21. Pany co powiecie na to trzeba pisać odwołanie moim zdaniem nie widać nic na zdjęciu nawet zarysu auta naciepane z GT-I9195
  22. Secio, a z czego to pokrętło w sensie środek? Samo pokrętło jest z Passata golfa itp. Reszta a4. Pozatym po co mam rezac auto jak go nie mam naciepane z GT-I9195
  23. Taki se modzik :-) naciepane z GT-I9195
  24. My będziemy za chwile naciepane z GT-I9195
  25. Jest szansa ze ja będę :-) naciepane z GT-I9195

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.