Treść opublikowana przez secio84
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na poprawienie humoru tym co walczą do nocy naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Coś na humor naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Pisać kiery będzie bo bym przyjechał naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Będzie kto dziś ??? naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Dobry z rana. Dziś kierunek bukowina Tatrzańska :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przyjedzcie do mnie zrobimy grila i będziemy skrzynie ciepac do auta naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja się wybieram jak skrzynie załatwię albo zrobię moja naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To pewnie Ci kierowcy co myślą że są półautomatyA jedni leją zły olej do skrzyni i potem tak to wygląda naciepane z GT-I9195 Właściciel przede mną nalal zwykłego czerwonego atf naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A to co się stało bo ja nie w temacie?Od jakiegoś czasu skrzynia zaczęła huczec no i postanowiłem to zrobić. Bo za uzywke w dobrym stanie 1.5 tys wołają wiec mnie wyjdzie to taniej naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kupiłem łożyska będę swoją skrzynie regenerowal naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Za co chyba za ryż naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nad tym ze kasy nie ma a pozatym słyszałem ze to nie dobry pomysł naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tyś jest jaki wykładowca ,czy jak ?? brakowało tylko rysunku technicznego ze strzałkami Arturoo skrzyni nigdzie nie ma z 2.5 nie pasuje z b7 również musze mieć dokładnie taka jak mam naciepane z GT-I9195 Dzwoniłeś tam gdzie Ci dałem namiar ??Dzwoniłem nie ma zaproponował mi ze ma quattro jak chce to może mi to wrzucić hehe naciepane z GT-I9195 Wydaje mi sie ze mam wlasnie te elektromagnetyczne. Na zasadzie on/off, slychac taki charakterystyczny "cyk"przy uruchamianiu. Zastanawiam sie co to moze byc z ta utrata mocy. Ewidentne to jest przy wzroscie temp zew. P.s. montaz icka tu nie pomoże No to jeśli słychać to włączenie to ma stały opór naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tyś jest jaki wykładowca ,czy jak ?? brakowało tylko rysunku technicznego ze strzałkami Arturoo skrzyni nigdzie nie ma z 2.5 nie pasuje z b7 również musze mieć dokładnie taka jak mam naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko zaraz dorzucę naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jeśli masz sprzęgło typu elektromagnetyczne to będzie go słychać przy włączeniu i potem poprostu działa jeśli masz nowszy typ to sprzęgło w zasadzie którego nie ma działa cały czas i tylko zawór steruje klima. Obie te opcje dają opór ale stały napewno się nie zmiesza ani nie zwiększa. naciepane z GT-I9195 Te które mają zawór czyli bez elektromagnesu dają różny opór od 20% do nawet 100% wiec możesz mieć takie wrażenie naciepane z GT-I9195
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Moduł zwykłego telefonu znajduje się pod siedzeniem tak samo jak modol bluetooth z tym ze są inne wtyczki wystarczy załatwić wtyczkę i można wykorzystać stara wiązkę :-)naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zakompleksiony. I kto to mówi pisząc o kutasach mając a6 i pojawiajac się na jeden dzień po roku czasu nieobecności na forum. I do tego wpisując takie rzeczy hm. naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nikogo Rysiu nie wyzwałem, czytaj ze zrozumieniem Oczywiście, że każdy kupuje to co mu sie podoba, pewnie dlatego w ktoryms wątku byl placz ze ktoś kupił te same felgi co masz Ty :grin: ? Nie poplacz sie biedaczku:) To jest prawie jak przesiadka z A4 do A6 Misiaczku, roznica polega na tym, że ja nie pier**le w kazdym watku jakie to mam duze felgi i jakiej szerokości [emoji14]A od kutasow kto kogo wezwał tylko nie pisz ze to był żart .naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie ma tematu. naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Skoro cytujesz mój post to ręcznej do mnie ale nie ważne dalej twierdzę że każdy kupuje to co mu się podoba. naciepane z GT-I9195 Nie zależnie od wielkości przyrodzenia jak twierdzi danielom naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie wiem o co chodzi ja tylko zacytowalem danielom ze wyzywa nas od kuta... każdy kupuje co lubi. Przeczytajcie co napisałem ze zrozumieniem. naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co ma ku..... do felgi. Ładna felga ładny wygląd auta proste. A czy 8 cali czy 9 czy 10 jeden hu.... ważne żeby się podobalo właścicielowi zdanie innych mnie nie obchodzi. naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Racja teraz się przyjąłem całokształt wzór podobny różnią się detale naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Żodne mało tego ....jedziemy mu dalej........każde tylko nie te I tak jakoś delikatnie mnie potraktowaliście [emoji39] w gre wchodzą jeszcze te: z mądrego telefonu A te pierwsze mam ja :-pnaciepane z GT-I9195