Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. Na poprawienie humoru tym co walczą do nocy naciepane z GT-I9195
  2. Coś na humor naciepane z GT-I9195
  3. Pisać kiery będzie bo bym przyjechał naciepane z GT-I9195
  4. Będzie kto dziś ??? naciepane z GT-I9195
  5. Dobry z rana. Dziś kierunek bukowina Tatrzańska :-) naciepane z GT-I9195
  6. Przyjedzcie do mnie zrobimy grila i będziemy skrzynie ciepac do auta naciepane z GT-I9195
  7. Ja się wybieram jak skrzynie załatwię albo zrobię moja naciepane z GT-I9195
  8. To pewnie Ci kierowcy co myślą że są półautomatyA jedni leją zły olej do skrzyni i potem tak to wygląda naciepane z GT-I9195 Właściciel przede mną nalal zwykłego czerwonego atf naciepane z GT-I9195
  9. A to co się stało bo ja nie w temacie?Od jakiegoś czasu skrzynia zaczęła huczec no i postanowiłem to zrobić. Bo za uzywke w dobrym stanie 1.5 tys wołają wiec mnie wyjdzie to taniej naciepane z GT-I9195
  10. Kupiłem łożyska będę swoją skrzynie regenerowal naciepane z GT-I9195
  11. Za co chyba za ryż naciepane z GT-I9195
  12. Nad tym ze kasy nie ma a pozatym słyszałem ze to nie dobry pomysł naciepane z GT-I9195
  13. Tyś jest jaki wykładowca ,czy jak ?? brakowało tylko rysunku technicznego ze strzałkami Arturoo skrzyni nigdzie nie ma z 2.5 nie pasuje z b7 również musze mieć dokładnie taka jak mam naciepane z GT-I9195 Dzwoniłeś tam gdzie Ci dałem namiar ??Dzwoniłem nie ma zaproponował mi ze ma quattro jak chce to może mi to wrzucić hehe naciepane z GT-I9195 Wydaje mi sie ze mam wlasnie te elektromagnetyczne. Na zasadzie on/off, slychac taki charakterystyczny "cyk"przy uruchamianiu. Zastanawiam sie co to moze byc z ta utrata mocy. Ewidentne to jest przy wzroscie temp zew. P.s. montaz icka tu nie pomoże No to jeśli słychać to włączenie to ma stały opór naciepane z GT-I9195
  14. Tyś jest jaki wykładowca ,czy jak ?? brakowało tylko rysunku technicznego ze strzałkami Arturoo skrzyni nigdzie nie ma z 2.5 nie pasuje z b7 również musze mieć dokładnie taka jak mam naciepane z GT-I9195
  15. Spoko zaraz dorzucę naciepane z GT-I9195
  16. Jeśli masz sprzęgło typu elektromagnetyczne to będzie go słychać przy włączeniu i potem poprostu działa jeśli masz nowszy typ to sprzęgło w zasadzie którego nie ma działa cały czas i tylko zawór steruje klima. Obie te opcje dają opór ale stały napewno się nie zmiesza ani nie zwiększa. naciepane z GT-I9195 Te które mają zawór czyli bez elektromagnesu dają różny opór od 20% do nawet 100% wiec możesz mieć takie wrażenie naciepane z GT-I9195
  17. Moduł zwykłego telefonu znajduje się pod siedzeniem tak samo jak modol bluetooth z tym ze są inne wtyczki wystarczy załatwić wtyczkę i można wykorzystać stara wiązkę :-)naciepane z GT-I9195
  18. Zakompleksiony. I kto to mówi pisząc o kutasach mając a6 i pojawiajac się na jeden dzień po roku czasu nieobecności na forum. I do tego wpisując takie rzeczy hm. naciepane z GT-I9195
  19. Nikogo Rysiu nie wyzwałem, czytaj ze zrozumieniem Oczywiście, że każdy kupuje to co mu sie podoba, pewnie dlatego w ktoryms wątku byl placz ze ktoś kupił te same felgi co masz Ty :grin: ? Nie poplacz sie biedaczku:) To jest prawie jak przesiadka z A4 do A6 Misiaczku, roznica polega na tym, że ja nie pier**le w kazdym watku jakie to mam duze felgi i jakiej szerokości [emoji14]A od kutasow kto kogo wezwał tylko nie pisz ze to był żart .naciepane z GT-I9195
  20. Nie ma tematu. naciepane z GT-I9195
  21. Skoro cytujesz mój post to ręcznej do mnie ale nie ważne dalej twierdzę że każdy kupuje to co mu się podoba. naciepane z GT-I9195 Nie zależnie od wielkości przyrodzenia jak twierdzi danielom naciepane z GT-I9195
  22. Nie wiem o co chodzi ja tylko zacytowalem danielom ze wyzywa nas od kuta... każdy kupuje co lubi. Przeczytajcie co napisałem ze zrozumieniem. naciepane z GT-I9195
  23. Co ma ku..... do felgi. Ładna felga ładny wygląd auta proste. A czy 8 cali czy 9 czy 10 jeden hu.... ważne żeby się podobalo właścicielowi zdanie innych mnie nie obchodzi. naciepane z GT-I9195
  24. Racja teraz się przyjąłem całokształt wzór podobny różnią się detale naciepane z GT-I9195
  25. Żodne mało tego ....jedziemy mu dalej........każde tylko nie te I tak jakoś delikatnie mnie potraktowaliście [emoji39] w gre wchodzą jeszcze te: z mądrego telefonu A te pierwsze mam ja :-pnaciepane z GT-I9195

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.