Treść opublikowana przez secio84
-
B6 DIVISION
Querty ja od niego załatwiłem soczewki i adapterynaciepane z GT-I9195
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ile cali maja twoje fele r? Szeer? I et?Et 45 szerokość 9.5 rozmiar 19 opona 235/35 naciepane z GT-I9195
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Przemo miko było poznać :-) naciepane z GT-I9195 Oczywiście innych też naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Bry z rana :-) jak juz bawimy się w zdjęcia to proszę polski tyłeczek naciepane z GT-I9195
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Do soboty nie ma po co odliczać chyba że do końca szychty w sobotę :-) naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
he teraz to pewnie już ich nie ma Pewnie tak naciepane z GT-I9195 To jadę do Gliwic na kebab naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Ja teraz jestem wolny tez mogę przyjechać hehe naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Chyba ze masz alu ma 66.6 naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Z kołnierzem minimum 12 mmnaciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
NIe ważne ile, po prostu mnie to irytuje Masz tam taki przycisk off wiec go naciśnij przy zapłonie potem odpal auto i potem załącz znów naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Nie da się.naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Wes to schowaj troszkę chyba że zależy ci na logu końcówek naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Dobrze ze ma odblaskowe sznurki co ja widać w nocy hehe naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
To będziemy w kontakcie jak cos będę obserwował forum naciepane z GT-I9195 Arturoo ja jednak odpadam :-( naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Arturo jestem chętny ale kolo 20 co ty na to?????naciepane z GT-I9195
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wysłałem poszło
-
Spoty Katowice i okolice
Mam taki w miarę oki ale musze o większej pojemności kupić jakieś 2x 6000 i będzie git teraz mam 2x 4 tys do do tego auta wchodzą 2 pakiety li-poly 7,4 na tych 4 tys bawię się około pół godziny naciepane z GT-I9195
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hej przemo mozna juz na wrzesien wysyłac foto do kalendarza bo nie umie znaleść.Tak jak masz w temacie meila to wyslij z dopiskiem wrzesień I powinno być okej:)Co myślisz o tej foto :-) naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Jak widać nie tylko na skateparku.naciepane z GT-I9195 Traxx?Hpi trophy truggy flux taka pełna nazwa jest to inna odmiana tradycyjnego baggynaciepane z GT-I9195 Choruje na TRAXXAS REVO ale 2,5kpln roche dużo... no sporo pożądna zabawka kosztuje moj jak go skompletowałem wyszedł 2,7 tys Wyleczyłem się ze spalinówek, teraz tylko bezszczotkowcei dobry pakiet li-Poly... Zdrowie no ja tak samo tylko i wyłącznie bezszczotka ze spalinówka duzo roboty a tu tylko wkładasz załadowany pakiet pakiet i smigasz
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hej przemo mozna juz na wrzesien wysyłac foto do kalendarza bo nie umie znaleść.
-
Spoty Katowice i okolice
Jak widać nie tylko na skateparku.naciepane z GT-I9195 Traxx?Hpi trophy truggy flux taka pełna nazwa jest to inna odmiana tradycyjnego baggynaciepane z GT-I9195 Choruje na TRAXXAS REVO ale 2,5kpln roche dużo... no sporo pożądna zabawka kosztuje moj jak go skompletowałem wyszedł 2,7 tys
-
Spoty Katowice i okolice
Przywiozę kiedy na spota posmigamy. Tylko musze drugi pakiet kupić ze godzinę pójdzie pojeździć naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Jak widać nie tylko na skateparku. naciepane z GT-I9195 Traxx?Hpi trophy truggy flux taka pełna nazwa jest to inna odmiana tradycyjnego baggy naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
No horny to po rannym upalaniu na torze naciepane z GT-I9195 Teraz jadę na skatepark poskakac trochę naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
A ja robotę teraz skończyłem wiec czas na relax naciepane z GT-I9195