Treść opublikowana przez secio84
-
B6 DIVISION
Nic nie trzeba. Do tego kup silniki z Passata b6 ze zwykłych lamp pasuje p&p i regulacja tez będzie działać naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
secio podjedź za tydzień sprawdzę czy dobrze naprawiłeś Lepiej nie hehe naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Takie straty to pikuś Przynajmniej fura ci jezdzi..... Straty juz naprawione. Co do fury hm to nie jeździ raczej się porusza a twoja jeździ.naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za spota :-) naciepane z GT-I9195 Niestety straty są przełącznik się rozpadł naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja za 10 minut wsiadam w auto i tez będę :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tez raczej nie ale nigdy nic nie wiadomo. naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tył naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fajnie to jedzie tyle powiem :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Żadna folia ori lakier bmw naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziś zawitalo na serwisie u mnie coś takiego naciepane z GT-I9195 naciepane z GT-I9195
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie takimi padłami się jeździło naciepane z GT-I9195
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wciepie manualna i będzie git naciepane z GT-I9195
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pewnie wpadnie manual Heyka.......http://a4-klub.pl/index.php?/topic/336660-problem-ze-zmiana-z-56-biegu-przyspieszeniem-i-moca-tiptronic-dziura/ Mysle,ze tragedi nie bedzie ale jak sie uporam z problemem to ..... ..... ..... Wielkie rozstanie....... Za ok tyg sie okaze co i jak...wczesniej znajomy nie ma czasu bo na placu same miny a moja kolejna do roboty... Pozyjemy zobaczymy... Na chwile obecna patrze po innych furmankach dla ludzi !! Z bolem serca... Ach..... Nawet to mi sie myslec o tym wszystkim nie chce.... Bo zaczynam miec w d.... S Takie nerwy jakie mam od tygodnia to od 30 lat nie mialem.... Zamiast sie cieszyc jazda to od mechanika do mechanika imalbomczasu nie mam albo eski to ja nie ruszam bo nigdy nie robilem...no brak slow... Za ile chcesz to sprzedać naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Bry :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Bry :-) naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Bry :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry :-) naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Tez tak mam i to fabrycznie z tym ze ori był rns-d naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rysiek wiesz co było z tym moim autem przegub walniety od strony kierowcy juz jest wszystko okNo i spoko ale to dziwny obiaw tak czy tak jak na tonaciepane z GT-I9195 Dzięki za spota :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wpisz centrum handlowe forum w Google i będziesz miał adres naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Sedan i avant ma ten sam wydech naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
wysyłkę też realizujesz?Mogę wysłać naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
FIS będzie piał trzeba dać jakieś opornikinaciepane z GT-I9195 Tak jak myślałem, czyli dwie opcje: Dobre żarówki z can busem lub dołożyć can busy Dokładnie z źarówkami chyba prościej naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
FIS będzie piał trzeba dać jakieś oporniki naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
U mnie w sklepie 35 zł bosch naciepane z GT-I9195