Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. Wejdź do tv obraz ci się pokaże naciśnij dolny lewy przycisk z tych czterech przy dużym pokretlo i pojawi ci się menu naciepane z GT-I9195 naciepane z GT-I9195 Jeśli będziesz miał coś takiego zatwierdź pokrętłem i gotowe naciepane z GT-I9195
  2. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nic nie szura zwyczajnie turbo kiedy zwalnia wydaje taki dźwięknaciepane z GT-I9195 A jeśli słychać to bardzo mocno sprawdź gruche i geometrię czy czasem nie jest chwycona naciepane z GT-I9195
  3. Pompa a w zasadzie zawór na pompie. Acz kolwiek bez kompa może być to trudne. Mógł nawet rozrząd przeskoczyć albo coś z elektryka ... naciepane z GT-I9195
  4. Co za różnica czy 8 na plusie czy i na minusie ja miesiąc dłużej się na zimie pojeździ to przecie się nie zużyja bez przesady naciepane z GT-I9195
  5. a dla mnie wrclagunasecio według mnie za duzo photoshop u ciebie Wogole nie ma nie bawię się bo nie jestem taki obeznany w programach do przeróbki foto naciepane z GT-I9195 nie wiem, jak teraz, ale kiedyś takie namowy skutkowały wywaleniem z konkursu ze skutkiem natychmiastowym [emoji14]h34r: Nikt tu nikogo nie namawia naciepane z GT-I9195
  6. Bry :-) naciepane z GT-I9195
  7. Dzięki za głosy :') naciepane z GT-I9195
  8. ,Masz mój dzieki
  9. narazie nie ma zle patrzac na ranking hehe choc nie mam co startowac z wrclaguna sam rocznik mowi za siebie
  10. Bry poproszę o głosy jeśli to możliwe :-) http://a4-klub.pl/index.php?/topic/336404-wrzesien-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/page-
  11. Bry poproszę o głosy jeśli to możliwe :-) http://a4-klub.pl/index.php?/topic/336404-wrzesien-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/page-
  12. Bry poproszę o głosy jeśli to możliwe :-) http://a4-klub.pl/index.php?/topic/336404-wrzesien-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/page-
  13. Bry poproszę o głosy jeśli to możliwe :-) http://a4-klub.pl/index.php?/topic/336404-wrzesien-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/page-
  14. Ja tez będę i tu niespodzianka :-) tylko myślami i duchem :-( naciepane z GT-I9195
  15. Dobry :-) naciepane z GT-I9195
  16. Ładnie Wysłane z mojego LG-D620 Dzięki to tak wczoraj na szybko cyklem naciepane z GT-I9195 Dzięki :-)naciepane z GT-I9195
  17. U ciebie Secio lato czy zima i tak się elegancko prezentuje Dzięki :-)naciepane z GT-I9195
  18. bry No i zimą wpadła troszkę szybciej niż zawsze :-) naciepane z GT-I9195
  19. W serwisie ci jutro sprawdzę tez z tego co pamiętam tyle kosztuje co na allegro bo już zamawialem naciepane z GT-I9195
  20. No i wszystko jasne chyba o tym na pw tez ci pisałem z tego co pamiętam naciepane z GT-I9195
  21. Przemo ale wycieraczek nie trzeba ściągać naciepane z GT-I9195
  22. Ile cali maja twoje fele r? Szeer? I et?Et 45 szerokość 9.5 rozmiar 19 opona 235/35naciepane z GT-I9195 Secio to kiedy je sprzedajesz?;d Co niby mam sprzedawać ???naciepane z GT-I9195 Bo jeśli chodzi o koła to raczej nie będę. Przez zimę przejdą mała obróbkę i będą miały kolor innym taki ciemny grafit do tego dokladka przednia tylna lusterka wloty gril będą w tym samym kolorze :-) naciepane z GT-I9195
  23. U mnie taka sama sytuacja gość odebrał auto z serwisu odemnie po czym wsiada w auto i przypierdzielil w audi od brata i tez sobie pojechał. Na szczęście kamery wszystko uchwycily naciepane z GT-I9195
  24. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Querty ja od niego załatwiłem soczewki i adapterynaciepane z GT-I9195 ja mam jego adaptery plastikowe i soczewka nie jest ustawiona idealnie także nie polecam. To jesteś chyba jedyną niezadowoloną z jego usług osobą na tym forum. Secio - Gwerty, nie Querty. E tam, gadanie. Ja zmieniłem olej na LM 4100 i jak klekotało, tak klekocze. Jedyne rozsądne rozwiązanie to wymiana, ale na sprawdzony i pewny osprzęt - ale z kolei z tym jest problem.. Obstawiam, że na 10 wymian, to tylko 2 są ok, reszta pozostaje z dziwną pracą silnika.... Masz prawo do swojego zdania, ale Domin też próbował Motula i mu motor klekotał, dlatego nigdy więcej go nie zalał (ja również więcej tego błędu nie popełnię). Dawno go nie widziałem mogło się zapomnieć jak się pisze. Ale chodzi o niego naciepane z GT-I9195
  25. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Querty ja od niego załatwiłem soczewki i adapterynaciepane z GT-I9195 ja mam jego adaptery plastikowe i soczewka nie jest ustawiona idealnie także nie polecam.To ja złego słowa nie powiem wszystko oki naciepane z GT-I9195

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.