Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. Pany dajcie jakąś opinie co sądzicie bo po wczorajszym odśnieżaniu zwykła osłona poszła w drobny mak http://allegro.pl/oslona-silnika-aluminiowa-alu-audi-a4-b6-b7-01-08-i5021310559.html
  2. pany ma ktos cos takiego założone ????? http://allegro.pl/oslona-silnika-aluminiowa-alu-audi-a4-b6-b7-01-08-i5021310559.html dajcie jakąś opinie
  3. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pytam poprostu czy sie w to pakowac czy kupic normalna poznieważ po wczorajszym odśnierzaniu poszla w drobny mak
  4. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany ma ktos założone cos takiego ????? http://allegro.pl/oslona-silnika-aluminiowa-alu-audi-a4-b6-b7-01-08-i5021310559.html jesli tak potrzebował bym jakaś opinie czy to nie trzaska itp czy gra warta świeczki wogole
  5. Zadko kiedy ale się czasem coś dzieje naciepane z GT-I9195
  6. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sama obudowa się nie różni dopiero bi się różninaciepane z GT-I9195 czyli bez problemu przełoże bebechy z moich xenonów do każdej obudowy ? A z ciekawosci czym się różni obudowa od bi-xenonu ? moze watro by odrazu zainwestowac ? Różni się tyłem i miejscem przykrecania przetwornicy oraz tym ze jest jedną klapka duża a nie dwie małe naciepane z GT-I9195
  7. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No nie wątpię no ale co masz zrobić z drabina po naczepie latac naciepane z GT-I9195
  8. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sama obudowa się nie różni dopiero bi się różni naciepane z GT-I9195
  9. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przed domem odsnierzalem to efekt parkingu naciepane z GT-I9195
  10. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ano sporo jest. naciepane z GT-I9195
  11. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Odśnieżanie zakonczone naciepane z GT-I9195
  12. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja by sprawdził czy rns nie rozładowuje ci aku jak jest źle coś podłączone może tak być dasz nowy i będzie za parę dni to samo naciepane z GT-I9195
  13. Ostatnio to bylem ja z Arturem i nikt więcej naciepane z GT-I9195
  14. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie potrafię foty otworzyć naciepane z GT-I9195
  15. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W czym Ci pomóc naciepane z GT-I9195
  16. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Belka jest wszędzie taka sama czy to s - line cz s4 czy zwykły naciepane z GT-I9195 Nie mówię o belce tylko stelażu przez co lepiej kratki siedzą.W zwykłym zderzaku trzeba rezac naciepane z GT-I9195 Zderzak od s4 jest w całości nie jest dzielony jak zwykły czy s-line naciepane z GT-I9195 Mówię o tym: Z tego co wiem to chłopaki rezali ja osobiście mam s4 zderzak.naciepane z GT-I9195
  17. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Belka jest wszędzie taka sama czy to s - line cz s4 czy zwykły naciepane z GT-I9195 Nie mówię o belce tylko stelażu przez co lepiej kratki siedzą.W zwykłym zderzaku trzeba rezac naciepane z GT-I9195 Zderzak od s4 jest w całości nie jest dzielony jak zwykły czy s-line naciepane z GT-I9195
  18. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Seat Leon cupra koszt 136zl w salonie naciepane z GT-I9195 Za tyle kupowałem ostatnio naciepane z GT-I9195
  19. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Belka jest wszędzie taka sama czy to s - line cz s4 czy zwykły naciepane z GT-I9195
  20. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema naciepane z GT-I9195
  21. Siema naciepane z GT-I9195
  22. Siema naciepane z GT-I9195
  23. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Musisz kupić przejściówki kolego miałem ten sam problem. Muszą być obie anteny podłączone żeby radio działało. naciepane z GT-I9195 Musisz kupić przejściówki kolego miałem ten sam problem. Muszą być obie anteny podłączone żeby radio działało. naciepane z GT-I9195 naciepane z GT-I9195
  24. Dzięki za info szkoda ze nie wiedziałem szybciej :-( naciepane z GT-I9195

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.