Treść opublikowana przez secio84
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja będę kolo 19 na forum naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry kiery dziś będzie bo chyba się wybiorę naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
To ciebie we wtorek wieczorem mijałem na wiślance? Tak tak dokladnienaciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
A podstawa to w tygodniu jechac naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Na cienkowie masz ławę i nie ma problemu :-) czynne do 21naciepane z GT-I9195 i armię ludzi... W weekend napewno ale od 18 do 21 juz mało kto jest zawsze tak jeżdżę i bez kolejki naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Na cienkowie masz ławę i nie ma problemu :-) czynne do 21naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
A może ktoś preferuje dziś wypad na narty naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Ja mam fabryczny zestaw w ogóle nie miałem zapasu raz tylko korzystałem z kompresora i daje rady. naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Bry :-) kto na kiełbaske z grilla albo golonko jedzie bo ja bym zjadł naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Bry naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Bry naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Skoro masz ubezpieczony to z jakiej okazji masz płacić niech podadzą konkretny powód a skoro masz płacić a masz ubezpieczenie to niech naprawia tamten stary i nie powinno cie to interesować ze się nie opłaca to ich problem ty płacisz za ubezpieczenie. Po to to płacisz żeby się nie martwić jak się coś zepsuje. Takie moje zdanie.naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Zostało wszystko usunięte od katalizatora po ostatni tłumik tylko same puchy pewnie zostały. naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Zrób biała file ale carbon bo zwykła świecąca będzie nie za dobrze wyglądała naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Ani reset nie działa nic nie można zrobić naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Bry :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Bry :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry :-) naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Bry :-) naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Jednak dalej wole audi a w łóżku taka kobietę. A tak by tylko leżała pod autem i naprawiala bo to bliźniak renault czyli non stop się sypie :-)naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
synku Miron już u nas pisał [emoji14] 20-22/03 Może przeoczyłem i nie widziałem naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Pany a wiemy już kiedy będzie bt i kiedy jakieś zapisy będą naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Do której macie zamiar siedzieć bo może wpadł bym kolo 20 naciepane z GT-I9195