Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czeee Pany czy juz cos wiadomo kiedy bedzie BT
  2. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pisz do hamera on kogoś ma na niemcowni
  3. Dzięki Miron szkoda tylko że do lata tak długo trzeba czekać
  4. Skoro ty Hamer zacząłeś to ja się pochwałę prezentem na Mikołaja
  5. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przerobiony i wyrezany s-line
  6. Ja miałem galaxy s3 i tez tak się działo. Teraz mam s4 i jest oki
  7. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Elegancko H4MM3R
  8. A jaki masz telefon w tej chwili
  9. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry
  10. Bry
  11. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry ludziska
  12. Gdzie jesteście bo pod Kebab em nie widziałem a na forum tylko Miron jest.
  13. Ja za chwile będę wyjeżdżał dopiero. Więc czekajcie na mnie.
  14. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobra robota też mnie to czeka na wiosnę, przód i tył. Gdzie malowałeś, jaki koszt? Sam malowalem koszt tylko taki ze musiałem kupić i zawieść do piaskowaniaNo lakier dobrać z dokładki zderzaka.
  15. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Daj ty spokój nie mam czasu na zakładanie watku Małe Ty to zawsze musisz dowalic Gdzie tan nowe wypiaskowane i pomalowane.
  16. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No dziś mały modzik z tylu
  17. Ja ją ogarnę hamulce tez bede
  18. secio84 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Jak nie miało skoro mój szef ma taką i jest to podswietlane Siemian ma zupełnie inaczej i autem nie do się jechać bo strasznie ślepi
  19. Dokładnie d*py nie urywa a poza tym od kiedy mustang ma napęd 4x4
  20. secio84 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Pierwsza co z dużym gliem wychodziła to już to było.
  21. secio84 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Ja juz mam tak 2 lata nic się nie dzieje i jest oki wszystko. Ja to widziałem w a6 c5 jako ori
  22. secio84 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Co do taśmy z silikonem hm nie do końca się zgodzę efekt z bez taśmy silikonowej z mocnymi diodami i bez jakiej kokwiek obróbki dekoru
  23. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak też taśma jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.