Treść opublikowana przez secio84
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Zaadaptuj jeszcze raz. Ale pamiętaj aby najpierw wyzerowac silniki dużo osób o tym zapomina i potem dokładnie są takie problemy. Miałem to samo a teraz jest już oki
-
B6 DIVISION
Rolki obie ci działają? Jak ja naciskam mode to otwiera mi się lista kontaktów z telefonu. Nigdy mi przełączalo mi się pomiędzy radiem a cd czy karta pamięci.
-
B6 DIVISION
Pany ma ktoś znaczek s4 zrobiony w clrelu albo jakimś programie graficznym
-
Spoty Katowice i okolice
Pany nie ma ktoś na zbyciu wtyczki do tunera tv potrzebna na mus
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany nie ma ktoś na zbyciu wtyczki do tunera tv potrzebna na mus
-
B6 DIVISION
Pany potrzebna wtyczka do tunera tv ktoś może ma
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Bry
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry
- B6 DIVISION
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Arturooo jest ale dawno go na tu nie bylo
-
Spoty Katowice i okolice
A liczysz na to ze pokażą To nie siatkarze tylko. . . .
-
Spoty Katowice i okolice
Stolik i cala reszta pierwsza klasa prowizorki są zarabiate.
-
Spoty Katowice i okolice
Nie nie zmieniłem jeszcze nawet ni kupiłem jeszcze światłowody. I zastanawiam się jak będzie to przez dzień wyglądać czy czasem nie będzie jakoś tego światłowodu widać ale ogarnę temat.
-
Spoty Katowice i okolice
To znaczy co masz na myśli pisząc czy zmieniłem?
-
Spoty Katowice i okolice
Zgadza się
-
Spoty Katowice i okolice
A to spoko. Czyli odpoczynek i piwko
-
Spoty Katowice i okolice
Ucho gdzie kiblujesz
-
Spoty Katowice i okolice
Już goście walcza. Z prostowaniem i malowaniem w przoszku 300A no to spoko
-
Spoty Katowice i okolice
W Żorach jest człowiek który zrobi to tak ze nie będzie nic widać. Mi spawal nawet magnezowe.
-
Spoty Katowice i okolice
Oki napisze mu Multis ja mam moje jak chcesz do sprzedania za 300zl 5 mm bieżnik ja na nich jeździłem 2 sezony.Oczywiście 4 oponki za 300zl
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany ktoś wczoraj pisał o gmach 18 jak się nie mylę. Mam jak cos do sprzedania 5 mm bieżnik za 300 zł 4 oponki
-
Spoty Katowice i okolice
Pany ktoś wczoraj pisał o gmach 18 jak się nie mylę. Mam jak cos do sprzedania 5 mm bieżnik za 300 zł 4 oponki
-
Spoty Katowice i okolice
Ja jadę hehe