Treść opublikowana przez secio84
-
B6 DIVISION
Nic nie razi. A poza tym można to sciemnic jak cos u mnie zrobione na jasno dokładnie tak. ja nawet swojego dekora nie widzę jak jadę, dopiero, jak spojrzę niżej. Ja chce spróbować z tym giętkim neonem ale też nie wiem kiedy.
-
B6 DIVISION
Nic nie razi. A poza tym można to sciemnic jak cos u mnie zrobione na jasno
-
B6 DIVISION
Podświetlenie nad dekoracji fajnie ale stare i nie modne ja juz mam 2 lata tak. Tylko czego użyłeś Led czy giętkiego neonu napisz jak możesz pw.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Przede wszystkim jak 320 mm założysz na przód to w zestaw na tył wchodzi 288 mm a przy 312 mm w zestaw na tył wchodzi 255 mm wiec różnica jest pewnie spora.
-
B6 DIVISION
Zderzak gdzies 300zl taniej według mnie drogo.
-
B6 DIVISION
No ja musiałem zrobić taką małą dziurkę żeby dojść do regulacji a w nowym błotniku co kupiłem juz była zrobiona.Pewnie wszystko kwestia rocznika.
-
B6 DIVISION
Ja wiertarki dziury. Osprzęt pasuje. Błędu nie powinno być. Jedynie co to postojowe oświetlenie jest inne. Wiertalem w błotniku żeby było dojście do regulacji.
-
Spoty Katowice i okolice
Luźno są lepsze zdjęcia niż moje wiec spoko
-
B6 DIVISION
Spoko dzięki Pany za odp.
-
B6 DIVISION
Tak myślałem dzięki. Więc pewnie jest to samo z tyłem znając życie.
-
B6 DIVISION
Ludziska czy dół zderzaka s-line b6 pasuje do zwykłego zderzaka czy trzeba cos rezac????
-
Spoty Katowice i okolice
?? tzn na które ? W październiku bylem
-
Spoty Katowice i okolice
No na moja nikt nie zagłosowal hehe.
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Ale tuner chyba taniej wychodzi.
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
To zacznij od tego jakiego masz Rns-e z jakim nr ori
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Jeśli chodzi o ori kamerkę to tak :-)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie kumam ? chyba że nie rozumiem foto Chyba mu chodzi ze niby o ilość odwaznikow
-
B6 DIVISION
Gwerty zaginął w akcji dawno już go nie ma na forum i kilku ludzi tak mi się wydaje wkurzył czym wkurzył? że się na forum nie loguje? bo nie uwierzę w coś takiego, że zostawił nie zamknięte sprawy z ludźmi, kontakt z nim jest cały czas chociażby telefoniczny.To przeczytaj o temat o imitacji samopoziomu. Już rok czekamy i zero odpowiedzi. A pieniądze poszły.
-
B6 DIVISION
Gwerty zaginął w akcji dawno już go nie ma na forum i kilku ludzi tak mi się wydaje wkurzył
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Czyli ta co jest na aukcji która poslalem nie będzie działać tak ?
-
B6 DIVISION
Mam b7 multi funkcje a chce kupić tą kierownicęhttp://allegro.pl/show_item.php?item=4680905617#imglayer
-
B6 DIVISION
Pany do kierownicy z b8 bądź z a3 z okrągła poduszka trzeba cos zmieniać. Mam w tej chwili b7 kpl założony.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany nie chce kto zamienić się Rns-e bo mój jak się okazało nie obsługuje kamerki. Jeśli oczywiście nie zamierzacie montować kamerki.