Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany macie jakiś dobry patent na zdarcie, ściągnięcie taśmy 2-stronnej z listew na progi. Bo moje palce juz rady nie dają.
  2. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś chce Chlapacze????? Ori
  3. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tylko że był wymieniany, mowa o czujniku tym zielonym tak z tyłu silnika ? tak Nie wiem ile , jak założę całość to dopiero będę chciał to sprzedać a to wezmę za jakiś czas są rzeczy ważne i ważniejsze No to w takim razie sterownik wentylatorów który jest na psie przednim. Zetknął bym na niego albo podłączyć pod komp może cos będzie wiadomo.
  4. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czujnik temp ci padł
  5. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany ktoś orientuje się co to może być za felga jak się nazywa?
  6. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry
  7. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Będzie bezbarwny jeszcze
  8. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Coś takiego może być ??
  9. Nie umie wysłać pw może ty mi jakąś fotę wyślij i oczywiście cenę
  10. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przy moich małych kołach to bym musiał same zaciski włożyć bez tarcz Nic tylko zmienić koła No tak szukam jakiś 17 i tak na zime
  11. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przy moich małych kołach to bym musiał same zaciski włożyć bez tarcz
  12. 18 mam chce coś na zimę. A co to masz i za ile
  13. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I to jest kompletnie nic więcej nie musze do tego kupić prócz tarcz i klocków. Tak. Oczywiście klocki i tarcze nabędziesz u mnie w zastrzaszająco niskiej cenie Oki załatwię zaciski a później będę pisał. Możesz na pw napisać mi ile z klocki i tarcze
  14. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I to jest kompletnie nic więcej nie musze do tego kupić prócz tarcz i klocków.
  15. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oki to dziś będę szukał. Chyba ze ty cos znajdziesz to podeślij linka na pw
  16. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mordo wpisz na allegro zacisk a6 c6. Ostatnio po 50zl/szt znalazlem:wink:Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 I z tego co kojarzę to one w całości są nie trzeba jarzma?A zamówiłem na ten tył jarzma powinno być jutro z hurtowni 85zl za sztukę. Wyślij mi na pw VIN z tego auta to Ci dokładnie sprawdzę co to za auto i jaka produkcja [emoji2]
  17. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie potrzebny nr zacisków pod tarcze 320 chyba że ty Waldek masz jakiś ładny komplet
  18. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chopie byle nie biały!Ty żyjesz kiedy jedziesz na horwacje. Już chyba zdecydowane będą srebrne.
  19. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To zdecydowanie srebne
  20. Jakie fotki? Hi hi... znaki każdy sobie może wypalić no chyba ze masz inicjały no gorzej jak ten ktoś ma te same. Myślę że nic nie ugrasz. Mnie by się chyba nie chciało szukać i robić takich akcji. Ale Twoja sprawa Jakie tam emocje? Dziś nasi byli mega słabi. Robie to dla zasady nie nawidze złodzieji Żebyś mnie źle nie zrozumiał. Oczywiście kara gnojowi się należy jeśli to on ale trudno wg mnie będzie to w tym wypadku udowodnić. U Ciebie było inaczej bo sqrwiel kradł żeby zarobić a tu (jeśli to on) pożyczył sobie dekielek bo mu brakowało i ciężko będzie mu coś udowodnić i ukarać, tak myślę. No wogole z takimi rzeczami to ciężka sprawa jest.A tak z innej beczki potrzebne mi alusy na zimę jakieś 16 a najlepiej 17 może ktoś coś ma do sprzedania.
  21. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spoko dzięki za poradę.
  22. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Myślałem nad żółtym albo bialym
  23. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ludziska jaki kolor na zaciski do mojego padła????
  24. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.