Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panie a zapomniales o navi i telefonie w rns wiec wedlug mnie nie jest to za ta kase malo wydajny sprzet juz nie wspomne o kamerze itp
  2. Gdzie dokładnie jesteś w tej Albanii??? W dures w hotelu as
  3. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry :-)
  4. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry :-)
  5. Bry tego pieknego slonecznego ranka. Pozdro z albani :-)
  6. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do ogarniecia samemu bez problemu. Tylko z doswiadczenia kup sobie pozadny silikon dodatkowo taki jak VIKTOR RAINZ i dobrE odtlusc uszczelke itp zaloz nowa na silikonie i napewno nie bedzie sie pocic nic przez dlugi czas.
  7. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kup sobie w sklepie denso beda chodzic i zbierac dobrze ze 2 lata koszt jakies 110zl ja zawsze je kupuje I nigdy nie mialem z nimi problemu. A pozatym swego czasu denso robilo a nie wiem czy dalej nie robi na original. A jak ci cos zostawiaja to sprawdz docisk ramion albo sworznie czy nie masz zardzewialych i rozruszaj to troche. Docisk napewno sie poprawi. Troche jakiegos odrdzewiacza tam walnij i wedzie oki Chyba ze masz nie ori ramiona to nie bedzie to z soba funkcjonowac. Sam to przerabialem.
  8. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na poczatek sprobowal bym wyczyscic laser i dojladnie przyjrzal sie plycie mozliwe ze jest porysowana itp. Jesli to nie pomoze no to wtedy bym sie martwil i myslal nad wymiana lasera.Ja mam tak czem ze jak dlugo nie urzywam to plyta robi sie taka metna i w tedy tez nie dziala ale wyczyszcze plyte i jest juz oki zdaza mi sie to taz na pol roku.
  9. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panie a potpinales to do vaga w momencie jak Ci sie oswieci?? Cos wyszlo czy nie.
  10. Co za rozrzad Co za rozrzadJak cos moge ogarnac ale dopiero termin we wrzesniu najszybciej. Bo teraz na wakacjach jestem
  11. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry :-)
  12. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kolego do zrobienia jest wszystko pod warunkiem ze masz czesci wszystkie poczawszy od komputera i wiazek alektrycznych. Reszta to mniejszy klopot ale i tak sporo pracy. Raczej nie oplacalna rzecz moim zdaniem.
  13. Jak skoncze robote normalnie jestem za chetnie pojade
  14. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.