Treść opublikowana przez secio84
-
22.06.2014 - NIEDZIELA - Automaster Show (Kamień Śląski) Wyścigi 1/4 mili
Ja wyjezdzam z rybnika dopiero czekajcie na mnie
-
22.06.2014 - NIEDZIELA - Automaster Show (Kamień Śląski) Wyścigi 1/4 mili
skad ty jestes u mnie slonce aktualnie swieci :-)
- B6 DIVISION
-
Spoty Katowice i okolice
Bry :-)
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Bry :-)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry :-)
-
22.06.2014 - NIEDZIELA - Automaster Show (Kamień Śląski) Wyścigi 1/4 mili
Ja juz jade po moja a potem kierunek gliwice scania
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
pucek jakie masz et felgi teraz Cholera, nie pamiętam:grin: spoko juz wiem wszystko.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
arturooo kebab dla mnie poprosze same mieso i czerwony sosik. wlasnie wyjezdzam
-
Spoty Katowice i okolice
pucek jakie masz et felgi teraz
- B6 DIVISION
-
Spoty Katowice i okolice
Bry :-)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry :-)
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Bry :-)
-
B6 DIVISION
No i tez tak zrob. Ja proponuje sprzedac gwint jesli masz stare amory ze swojego auta najlepiej te czerwone z s-line kup sobie kpl sprezyn fk albo eibacha i bedziesz mega zadowolony a przede wszystkim nie bedzie nic trzeszczec z tylu. ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ---------- Ja za sprezyny eibach dalem 450zl za nowki sztuki kupilem w intercars.
-
B6 DIVISION
dla mnie tez jest oki nie za nisko nie za wysoko.
-
B6 DIVISION
niestety nie mam :-( ale tak mniej wiecej stalo jak na tym zawiechu co teraz mam
-
B6 DIVISION
niestety nie mam :-(
-
B6 DIVISION
mialem ten sam problem kolego. wiec wlozylem na tyl sprezyny s-line te lekko obnizane do tego ustawilem przod i bulo oki tersz mam zalozene zawiech aibaha i jest bardzo dobrze. a dlatego tak zmienilem bo gwint sie rozciekl.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
No widzę ze i na ciebie przyszedł czas:naughty: Kiedyś trzeba no tak kiedys trzeba gwozdzia do grobu przybic. mnie to czeka za 2 lata dopiero naszczescie :-)
-
22.06.2014 - NIEDZIELA - Automaster Show (Kamień Śląski) Wyścigi 1/4 mili
przyjezdzaj czym wiecej tym lepiej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry :-)
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Bry :-)