Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. Ja wyjezdzam z rybnika dopiero czekajcie na mnie
  2. skad ty jestes u mnie slonce aktualnie swieci :-)
  3. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry :-)
  4. Bry :-)
  5. Ja juz jade po moja a potem kierunek gliwice scania
  6. Dzieki
  7. pucek jakie masz et felgi teraz Cholera, nie pamiętam:grin: spoko juz wiem wszystko.
  8. arturooo kebab dla mnie poprosze same mieso i czerwony sosik. wlasnie wyjezdzam
  9. pucek jakie masz et felgi teraz
  10. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry :-)
  11. Bry :-)
  12. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i tez tak zrob. Ja proponuje sprzedac gwint jesli masz stare amory ze swojego auta najlepiej te czerwone z s-line kup sobie kpl sprezyn fk albo eibacha i bedziesz mega zadowolony a przede wszystkim nie bedzie nic trzeszczec z tylu. ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ---------- Ja za sprezyny eibach dalem 450zl za nowki sztuki kupilem w intercars.
  13. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dla mnie tez jest oki nie za nisko nie za wysoko.
  14. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niestety nie mam :-( ale tak mniej wiecej stalo jak na tym zawiechu co teraz mam
  15. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niestety nie mam :-(
  16. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mialem ten sam problem kolego. wiec wlozylem na tyl sprezyny s-line te lekko obnizane do tego ustawilem przod i bulo oki tersz mam zalozene zawiech aibaha i jest bardzo dobrze. a dlatego tak zmienilem bo gwint sie rozciekl.
  17. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Doberek Pany :-)
  18. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No widzę ze i na ciebie przyszedł czas:naughty: Kiedyś trzeba no tak kiedys trzeba gwozdzia do grobu przybic. mnie to czeka za 2 lata dopiero naszczescie :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.