Treść opublikowana przez secio84
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Jesli nie mam pinu 16 w mojej wtyczce z bt tej niebieskiej co msm zrobic.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Cos mi sie kojarzy ze cos gdzies chwalem. A powiec mi ta linia K w tej przejsciowce ktora mam jaki kokor bedzie miala
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Oki wiec musze jeszcze jakos czewona wtyczke zrobic hm czrns magia oki najpierw polutuje te zasilanie itp.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Oki teraz co wydaje mi sie ze kojarze w radiu mam takie podlaczenie. I siemian powiedzial ze ta czarna kostka to do bt ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ---------- Wnioskujac tej drugiej wtyczki bialej z mojego modułu wodule nie ruszam
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Po rozebranu wtyczek wyglada to tak to sa moje w aucie A to jest wtyczka ktora dostalem w zestawie zmodulem BT Nie da rady zrobic tak zeby obciac moje wtyczki i dolutowac sie do tej co dostalem z modulem?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Oki za godzine bede szarpal fotel i sie dowiemy oki zrobie foto ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ---------- Zestaw bym pod nokie 6210 z tego co pamietam ale zobacze dokladnie ---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ---------- W aucie mam cos takiego ---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ---------- Co mam w tym momecie zrobic jesli chce camontowac zamiast tego modul blutka
-
B6 DIVISION
Pany pomozcie. Mam ori zestaw glosnomowiacy ale bez blutka bylo to zainstalowane wszystko pod rns-d zmienilem na rns-e i nie dawno kupilem modul z blutkiem. Czy bedzie wszystko pasowalo czy trzeba cos przerabiac ktos pomoze? Albo przerabial cos takiego.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Aha dzieki ale raczej tak samo nie bedzie bygladal ale wtyczka moze bedzie taka sama dzis to sprawdze. A jesli bedzie inacze ti jak to podlaczyc?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Witam mam fabryczny modol pod siedzeniem ale bez blutka. Kupilem modol z blutkiem. Antena i kawalkiem wiazki w aucie mam rns-e ktos podpowiec co dokladnie mam zrobic. ---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ---------- Jesli ktos orietuje sie oczywiscie to prosze o pomoc
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Pretor dzieki bardzo
- B6 DIVISION
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hej :-)
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Hej :-)
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Nie nie ogolnie jezdze popatrzec ale znajomi co sie scigaja tez zawsze sa albo ze mna albo w rajdowce
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Tak zaszalal znajomy
-
B6 DIVISION
Ja ustawialem wedlug tych schematow i potem bylem na stacji i nie musieli nic poprawiac.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Wrzuć jakieś foto, filmik Siemka To mam jedyne bo ogolnie ogladam niz cykam foto bo jak sie cyka to polowe nie wiadc
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Wrzuć jakieś foto, filmik Siemka To mam jedyne bo ogolnie ogladam niz cykam foto bo jak sie cyka to polowe nie wiadc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry Pany dzis kolejny dzien zmagan rajdowych 42 rajdu swidnicy. Pozdrowinia :-)
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dobry Pany dzis kolejny dzien zmagan rajdowych 42 rajdu swidnicy. Pozdrowinia :-)
-
B6 DIVISION
Hej pany pozdrowienia ze swidnicy z 42 rajdu swidnicy.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Hej pany pozdrowienia ze swidnicy z 42 rajdu swidnicy.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hej pany pozdrowienia ze swidnicy z 42 rajdu swidnicy.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Musialem przeoczyc jadac autem
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Bedzie kto dzis