Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. Jesli nie mam pinu 16 w mojej wtyczce z bt tej niebieskiej co msm zrobic.
  2. Cos mi sie kojarzy ze cos gdzies chwalem. A powiec mi ta linia K w tej przejsciowce ktora mam jaki kokor bedzie miala
  3. Oki wiec musze jeszcze jakos czewona wtyczke zrobic hm czrns magia oki najpierw polutuje te zasilanie itp.
  4. Oki teraz co wydaje mi sie ze kojarze w radiu mam takie podlaczenie. I siemian powiedzial ze ta czarna kostka to do bt ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ---------- Wnioskujac tej drugiej wtyczki bialej z mojego modułu wodule nie ruszam
  5. Po rozebranu wtyczek wyglada to tak to sa moje w aucie A to jest wtyczka ktora dostalem w zestawie zmodulem BT Nie da rady zrobic tak zeby obciac moje wtyczki i dolutowac sie do tej co dostalem z modulem?
  6. Oki za godzine bede szarpal fotel i sie dowiemy oki zrobie foto ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ---------- Zestaw bym pod nokie 6210 z tego co pamietam ale zobacze dokladnie ---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ---------- W aucie mam cos takiego ---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ---------- Co mam w tym momecie zrobic jesli chce camontowac zamiast tego modul blutka
  7. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany pomozcie. Mam ori zestaw glosnomowiacy ale bez blutka bylo to zainstalowane wszystko pod rns-d zmienilem na rns-e i nie dawno kupilem modul z blutkiem. Czy bedzie wszystko pasowalo czy trzeba cos przerabiac ktos pomoze? Albo przerabial cos takiego.
  8. Aha dzieki ale raczej tak samo nie bedzie bygladal ale wtyczka moze bedzie taka sama dzis to sprawdze. A jesli bedzie inacze ti jak to podlaczyc?
  9. Witam mam fabryczny modol pod siedzeniem ale bez blutka. Kupilem modol z blutkiem. Antena i kawalkiem wiazki w aucie mam rns-e ktos podpowiec co dokladnie mam zrobic. ---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ---------- Jesli ktos orietuje sie oczywiscie to prosze o pomoc
  10. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hej:-)
  11. Nie nie ogolnie jezdze popatrzec ale znajomi co sie scigaja tez zawsze sa albo ze mna albo w rajdowce
  12. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja ustawialem wedlug tych schematow i potem bylem na stacji i nie musieli nic poprawiac.
  13. Wrzuć jakieś foto, filmik Siemka To mam jedyne bo ogolnie ogladam niz cykam foto bo jak sie cyka to polowe nie wiadc
  14. Wrzuć jakieś foto, filmik Siemka To mam jedyne bo ogolnie ogladam niz cykam foto bo jak sie cyka to polowe nie wiadc
  15. Dobry Pany dzis kolejny dzien zmagan rajdowych 42 rajdu swidnicy. Pozdrowinia :-)
  16. Dobry Pany dzis kolejny dzien zmagan rajdowych 42 rajdu swidnicy. Pozdrowinia :-)
  17. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hej pany pozdrowienia ze swidnicy z 42 rajdu swidnicy.
  18. Hej pany pozdrowienia ze swidnicy z 42 rajdu swidnicy.
  19. Hej pany pozdrowienia ze swidnicy z 42 rajdu swidnicy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.