Treść opublikowana przez secio84
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bedzie ktos dzis w zorach?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi;
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nie no H4mm3r nie przesadzajmy bez sensu żebyś tyle kam jechał po mnie moze sie dostane wcześniej jakos do SWD choć dzis busy nie jada eh
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jo je bez auta stoi w swd a jestem b srb ---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ---------- chyba ze po mnie przyjedziesz hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka :-)
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
siemka
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
to z jaka literka trzeba kupic zeby byly kontakty na RNS-e
-
B6 DIVISION
czeee wszystkim mam pytanie czy INTRFEJS BLUTOOTH o nr 8P0 862 335 H mozna kupic bedzie lista kontaktów itp. cena 299 czy to dobra cena???
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
No my tez jutro smigamy.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Hej Arturooo jak dzis pracujesz. Jedziecie dzis czy jutro na bukowine
-
B6 DIVISION
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Stowa Miron :-)- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Spoko Arturooo dzieki za info- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dobry- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry- B6 DIVISION
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry:wink: z rana- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry z rana- B6 DIVISION
Czeee kolego tak przegladam watek i widze ze chcesz kupic i prosisz o fotke tak sie sklada ze jjestem na takich kolach o to fotka mojej audi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czeee ludziska- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Czeeee ludziska- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czeee- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Czeee- B6 DIVISION
no możesz mieć problem, bo jak ktoś grubo pogrzebał, to się nie dowiesz - po prostu jak nie jesteś czegoś pewien, to zrób dla swojego świętego spokoju Dokladnie tak jak kolega pisze,tym Magic Dash Can'em możesz tez zmienić przebieg w sterowniku silnika z prawej strony klapa się zacięła lub klimatronik jest uszkodzony ,przy klimatronicu z b7, nie grzeje tylna szyba ,trzeba jakiś przekaźnik założyć ale o tym było w dziale klimatyzacja,nie możesz przełożyć tylko frontu a tył zostawić swój ---------- Post dopisany at 07:18 ---------- Poprzedni post napisany at 07:16 ---------- z prawej strony klapa się zacięła lub klimatronik jest uszkodzony ,przy klimatronicu z b7, nie grzeje tylna szyba ,trzeba jakiś przekaźnik założyć ale o tym było w dziale klimatyzacja,nie możesz przełożyć tylko frontu a tył zostawić swój Jest blad z silniczka klapy z tego co mi wiadomo wiec moze to jest powod. A z b7 zakladalem tylko po to by miec grzane siedzenia. A przeksznik zrobilem i wsztko dziala. Jedynie co sie stslo to to co pisalem wyzej. wymień silniczek i po sprawie,ewentualnie pryśnij kontaktem w potencjometr ,na jakiś czas pomaga No tak zrobie bo kulega mowil mi ze cos z potenjometrem jest nie tsk wiec moze climatronic z b7 inaczej klapy ustawia i dlatego tak. Bo jsk mialem climatronic z b6 to str pasarzeta grzala ale slabiej i nadmuch tez byl slabszy - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE