Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. Bedzie ktos dzis w zorach?
  2. nie no H4mm3r nie przesadzajmy bez sensu żebyś tyle kam jechał po mnie moze sie dostane wcześniej jakos do SWD choć dzis busy nie jada eh
  3. jo je bez auta stoi w swd a jestem b srb ---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ---------- chyba ze po mnie przyjedziesz hehe
  4. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oki dzieki pany
  5. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to z jaka literka trzeba kupic zeby byly kontakty na RNS-e
  6. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czeee wszystkim mam pytanie czy INTRFEJS BLUTOOTH o nr 8P0 862 335 H mozna kupic bedzie lista kontaktów itp. cena 299 czy to dobra cena???
  7. Hej Arturooo jak dzis pracujesz. Jedziecie dzis czy jutro na bukowine
  8. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  9. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry
  10. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czeee kolego tak przegladam watek i widze ze chcesz kupic i prosisz o fotke tak sie sklada ze jjestem na takich kolach o to fotka mojej audi
  11. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no możesz mieć problem, bo jak ktoś grubo pogrzebał, to się nie dowiesz - po prostu jak nie jesteś czegoś pewien, to zrób dla swojego świętego spokoju Dokladnie tak jak kolega pisze,tym Magic Dash Can'em możesz tez zmienić przebieg w sterowniku silnika z prawej strony klapa się zacięła lub klimatronik jest uszkodzony ,przy klimatronicu z b7, nie grzeje tylna szyba ,trzeba jakiś przekaźnik założyć ale o tym było w dziale klimatyzacja,nie możesz przełożyć tylko frontu a tył zostawić swój ---------- Post dopisany at 07:18 ---------- Poprzedni post napisany at 07:16 ---------- z prawej strony klapa się zacięła lub klimatronik jest uszkodzony ,przy klimatronicu z b7, nie grzeje tylna szyba ,trzeba jakiś przekaźnik założyć ale o tym było w dziale klimatyzacja,nie możesz przełożyć tylko frontu a tył zostawić swój Jest blad z silniczka klapy z tego co mi wiadomo wiec moze to jest powod. A z b7 zakladalem tylko po to by miec grzane siedzenia. A przeksznik zrobilem i wsztko dziala. Jedynie co sie stslo to to co pisalem wyzej. wymień silniczek i po sprawie,ewentualnie pryśnij kontaktem w potencjometr ,na jakiś czas pomaga No tak zrobie bo kulega mowil mi ze cos z potenjometrem jest nie tsk wiec moze climatronic z b7 inaczej klapy ustawia i dlatego tak. Bo jsk mialem climatronic z b6 to str pasarzeta grzala ale slabiej i nadmuch tez byl slabszy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.