Treść opublikowana przez secio84
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Bo w czwartki jest tam kebab z kozy i szczją do sosów najlepszy jest w poniedziałki ---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ---------- Te nadkola chyba wcześniej zgniją niż po nie wpadniesz Kurde wiem ale nie ma kiedy eh tyle roboty
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Cześć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
heheh Ja zobacze, jak zaczne dłubać przy aucie, to zorganizuje sobie cos innego czym podjade na spota, bo co to za piątek bez kebsa no jasne ze kebab musi byc
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Arturooo o której sie widzimy ????
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja mam takiego smaka na kebsa ze już dziś bym pojechał
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Bry
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
oki dzięki za info już napisałem PW- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
A co z autem oki czy narobilo szkod- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Bry- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry- B6 DIVISION
Pany mam maly problem mialem radio concert ze zmieniara 2din i wlozylem RNS-D nie dziala mi podswietlenie. Ktos pomoze.- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja nie dam rady- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Czyli wniosek taki ze te kabelki ktore lutowalem wedlug tego opisu co mi poslales sa oki tylko musze teraz poprowadzic jeszcze 3 kabelki z radia do wtyczki z bt tak to mam rozumiec tak? Masz schemat z RNS-D to sprawdź w kostkach czy ich nie masz, bo po to Ci ten schemat podałem. A CANy i linię K już chyba pociągnąłeś. Oki kabelki sprawdzone wszystko jest. Tel mute zgadza sie a tel+ i tel~ musze podlaczyc badz zlutowac. Poniewaz w miejsce wtyczki gdzie tyly tel+ i tel- mam wpiete can od licznika bo tak kazano mi zrobic zeby dzialal RNS. A ten zielony i czaryn wystawaja z wiazki. Wiec w tym momecie lutuje kable z pinow 6 i 12 wtyczki C do tego zielonego i czrnego i wszystko na temat powinno dzilac. ---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 02:13 ---------- Czeee Pany ogarniete wszystko pieknie ladnie dziala. Jednak co 2 glowy to nie jedna- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Trzeba isc spac bo jutro ciezki dzien. Ktos bedzie w szalasie?- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Czyli wniosek taki ze te kabelki ktore lutowalem wedlug tego opisu co mi poslales sa oki tylko musze teraz poprowadzic jeszcze 3 kabelki z radia do wtyczki z bt tak to mam rozumiec tak?- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
To jest blad po wejsciu w rns ale nie ma podlaczonej tej wtyczki z tymi trzema kabelkami ---------- Post dopisany at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ---------- A te kabelki musza isc w tej mojej ori wiazce z ---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ---------- Rozpiska kabli w Twojej centralce:<br /> 1 - brązowy - masa<br /> 4 - szary - muting<br /> 7 - czarny - NF-<br /> 9 - czarny - mikrofon<br /> 11 - czerwono/niebieski - zasilanie<br /> 16 - zielony - NF+ <br /> 18 - zielony - mikrofon+ <br /> <br /> Rozpiska kabli w BT:<br /> 1 - czerwono/niebieski - zasilanie<br /> 2 - brązowy - masa<br /> 8 - zielony - NF+<br /> 9 - czarny - NF-<br /> 11 - zielony - mikrofon +<br /> 12 - czarny - mikrofon - <br /> 16 - szary - muting<br /> <br /> dodatkowo z radia dociągasz do BT:<br /> 15 - zielono/czerwony - linia K<br /> 17 - pomarańczowo/fioletowy - CAN H<br /> 18 - pomarańczowo/brązowy - CAN L <br /> 17 i 18 muszą być ze sobą splecione. Kable nie muszą być grube 0,35 lub 0,5<br /> Zrobilem wszystko wedlug tego opisu. Jedynie brakuje mi tej czerwonej wtyczki ale to jeszcze ogarne dzis i teoretycznie powinno dzialac mam nadzieje. Kany do rns doprowadzilem z licznika rns dziala wiec wszystko chyba dobrze jest podlaczone. ---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ---------- Pany ma ktos zdjecie tej niby czerwonej wtyczki albo z ktorej wiazki ona wychodzi. Bo nie potrafie jej znalesc a jedyna luzna wtyczka ktora mam to ta. Byla ona wpieta do poprzedniego radia rns-d innej nie widze ---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ----------- B6 DIVISION
Spokojnie ja mniej spalem do 4 w nocy montowalem blutka a i tak nie dziala. A na 7 do roboty trzeba bylo wstac.- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Bez tego pewnie to nie ruszy co. Bo mam caly czas taki blad. A czy te kabelki z czerwonej wtyczki ida az do samego modulu czy gdzies indziej bo bede musial je poszukac od drugiej strony. ---------- Post dopisany at 07:53 ---------- Poprzedni post napisany at 07:52 ----------- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Tez tak zrobilem teraz zostalo mi pociagnsc kaniy i linie k i znslesc ta wtyczke i powinno wszystko byc oki. ---------- Post dopisany 16-04-2014 at 07:40 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2014 at 23:56 ---------- Podlaczone wszystko wedlug opisu jedynie tej wtyczki nie zmalazlem chyba ze to jest ta: