Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no możesz mieć problem, bo jak ktoś grubo pogrzebał, to się nie dowiesz - po prostu jak nie jesteś czegoś pewien, to zrób dla swojego świętego spokoju Dokladnie tak jak kolega pisze,tym Magic Dash Can'em możesz tez zmienić przebieg w sterowniku silnika z prawej strony klapa się zacięła lub klimatronik jest uszkodzony ,przy klimatronicu z b7, nie grzeje tylna szyba ,trzeba jakiś przekaźnik założyć ale o tym było w dziale klimatyzacja,nie możesz przełożyć tylko frontu a tył zostawić swój ---------- Post dopisany at 07:18 ---------- Poprzedni post napisany at 07:16 ---------- z prawej strony klapa się zacięła lub klimatronik jest uszkodzony ,przy klimatronicu z b7, nie grzeje tylna szyba ,trzeba jakiś przekaźnik założyć ale o tym było w dziale klimatyzacja,nie możesz przełożyć tylko frontu a tył zostawić swój Jest blad z silniczka klapy z tego co mi wiadomo wiec moze to jest powod. A z b7 zakladalem tylko po to by miec grzane siedzenia. A przeksznik zrobilem i wsztko dziala. Jedynie co sie stslo to to co pisalem wyzej.
  2. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hej szystkim. Potrzebuje pomocy. Zmienilem climatronic na b7 i jest problem ze lewa strona auta grzeje leci cieple powietrze a prawa caly czas zimne nie zaleznie jaka temp ustawie. Co moze byc nie tak?
  3. Bedzie cieplo to beda jezdzic tak jak w zeszlym roku do 12 w nocy nie raz sie stalo
  4. Ja juz mam lato ale na wyjazd beda zimowki
  5. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry
  6. No i lato dzis pierwszy dzien na letnich kolach
  7. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hej
  8. Ja mam 20mm 10mm i chyba 15mm A skad jestes. Fajnie by bylo jak bys na 2 czy 3 dni pozyczyl to bym sobie to sprawdzil
  9. Pany potrzebne dystanse do kół pozyczyc zeby tylko przymierzyc jak to bedzie wygladac itp podobno rozmiary potrzebuje 17 na tył i 15 na przód. Jeli ktos cos podobnego ma to czekam na PW bo chciałbym to zobaczyć u siebie jak to wyglada.
  10. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany jest ktoś z okolic rybnika kto by mial dystans pod koła zeby zobaczyc jak to wyglada jak cos niech napisze PW
  11. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oki dzieki za info. Rozumie ze przy obnizonym zawieszeniu nie beda przycierac
  12. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany powiecie jakie mam zanowic dystanse albo czy jest ktos w stanie zalatwic. Mam opone 225/40 felga jest 18 cali szerokosc 8.5 cala i ET ma 46
  13. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobry
  14. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany mam pytanie jak napisze jakie mam ET i szerokosc felgi jestescie w stanie podac mi jakie dystanse bym potrzebowal. Zeby oczywiscie nie bylo za wasko i a szeroko.
  15. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry
  16. No to ciulato ale to dziwne bo dlugosc maja jak oryginal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.