Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. Tez kebab to juz dzis byl pyszny a jutro na grobym placku mmmmmm
  2. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dokładnie:wink: Czyli dokladnie tak jak na pogladowym rysunku
  3. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    powinienes miec dwie anteny zwykla + diversty , zeby wpiac diversity w rnsa potzrena Ci przejsciówka:wink: ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ---------- daleko niemam wujek:decayed: ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- Graty juz na podwórku , wiec niedługo sie przekonam:banan::banan: No mam taka przejsciowke ale tak zeby podlaczyc sie do mojego kabla antenowego ale do rns wpinam tylko jedna wtyczke a rozumie ze z rns powinienem wyprowadzic dwie tak jak jest oryginalnie i oba te kabelki zdlaczyc w jeden do przelotki ktora wpinam do mojego kabla antenowego czy dobrze to rozumie.
  4. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niestety mam moja antene podlaczobe tylko pod jedno zlacze wiec. Wiec co mam zrobic jak bys mi wyjasnil. Biorac ze kabel antenowy mam B6 a nie B7
  5. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hej hej potrzebuje pomocy. Miakem w aucie rns-d i wlozylem rns-e. Niestety strasznie slabo radio odbiera i wyskoczyl blad jak sprawdzalem vag ze nie dziala wzmacniacz antenowy. Po wpieciu starego radia jest oki radio gra super i bledu nie ma. Ktos pomoze?
  6. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  7. Ja tez . . . . czekam razem z Arturoo
  8. Hej egin47 wyrezales juz podswietlenie wysłane z GT-18190N
  9. ; hi; wysłane z GT-18190N
  10. Psyt..... wysłane z GT-18190N ---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ---------- Panowie ...nie chce ktoś wysłane z GT-18190N
  11. Hej :-D wysłane z GT-18190N
  12. Hej :-D wysłane z GT-18190N
  13. Arturooo a ty w domu z mała siedzisz ????? ---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ---------- Gregor za Ciebie opendzlował :hi:Wekendzik Patrz.....są dobrzy ludzie jeszcze....... Arturooo tak mysle o tej twojej swiecy ktora była mokra nie podoba mi sie to ...... ---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- Gregor za Ciebie opendzlował :hi:Wekendzik Patrz.....są dobrzy ludzie jeszcze....... Arturooo tak mysle o tej twojej swiecy ktora była mokra nie podoba mi sie to ...... I tak wnioskuje biorac pod uwage ze od czasu do czasu musisz dolac plynu ze moze to byc poczatkowa faza walnietej uszczelki pod glowica ale odpukac w niemalowane .....
  14. Jak cos podaj maila zrobie i przesle oki wysłane z GT-18190N [email protected] Oki dzieki w najblizszych dniach bede cos rezal to zrobie i dam wysle. Z jednuch drzwi mam nadzieje starczy bo w kazdych jest tak samo. wysłane z GT-18190N okej dzieki bardzo Fotki masz na mailu. Jak cos to pisz pw. W razie czego moge pomoc w rezaniu. Pozdro..... wysłane z GT-18190N
  15. Jak cos podaj maila zrobie i przesle oki wysłane z GT-18190N [email protected] Oki dzieki w najblizszych dniach bede cos rezal to zrobie i dam wysle. Z jednuch drzwi mam nadzieje starczy bo w kazdych jest tak samo. wysłane z GT-18190N
  16. Hej :-D:-D wysłane z GT-18190N
  17. Hej :-D wysłane z GT-18190N
  18. W rybniku tez otwarte wysłane z GT-18190N
  19. Arturoo mi do tej pory chodzi ten kebab po glowie wysłane z GT-18190N
  20. Jak cos podaj maila zrobie i przesle oki wysłane z GT-18190N

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.